Aktivisté v noci promítali na Hrad nápis Pravda a láska

0
509

Autor: Admin

Na webu „Novinky.cz„, byl publikován článek pod názvem „Aktivisté v noci promítali na Hrad nápis Pravda a láska“, kde nás autor seznámil s tím, jak aktivisté v noci na středu promítali na budovy Pražského hradu světelné obrazce a texty kritizující nynější návštěvu čínského prezidenta v České republice a obchodní vazby mezi Českem a Čínou. Vyplývá to z fotografií, které na Facebooku zveřejnila někdejší poslankyně za Stranu zelených Kateřina Jacques a přišly také ČTK z anonymní e-mailové adresy.

Jelikož si myslím, že server Novinky.cz, rozhodně nelze považovat za server s tzv. „pro ruskou (pro čínskou) propagandou“, byl jsem zvědavý na ohlasy návštěvníků tohoto serveru. Tak jsem si otevřel diskusi a podíval se. Abych byl upřimný, byl jsem docela překvapen a vy budete možná překvapení také.

Vybral jsem z celkového počtu 650 příspěvků první 4 stránky a udělal screen. Kliknutím na obrázek dostanete zvětšenou kopii.

Diskuse Novinky 1hrDiskuse Novinky 2hrDiskuse Novinky 3hrDiskuse Novinky 4

Je vidět, že názory většiny lidí rozhodně nekorespondují s názory těchto tzv.“aktivistů“ z „pražské kavárny“. Možná je škoda, že se tam nepodívali pracovníci redakce. Možná by pak podobné články psali v jiném duchu.