Budoucnost lidstva je pouze v totální transformaci, ale spousta lidí raději zemře, než aby změnila své myšlení

1
490

Autor: Jan Korál

Ještě před pár lety jsme čekali, že se něco změní, že budoucnost nebude tak hrozná, že se někdo objeví a všechno za nás vyřeší a že tady půjde nějak dál normálně žít a postupně budovat lepší život. Na politické scéně se objevil akorát Okamura a Babiš. Jeden nedokázal uřídit vlastní stranu a tak se stal bezmocným. Druhý lidi dokonale oklamal a podvedl. Předchozí gauneři jsou stále stejní. A tak jedeme stále z kopce. Všechno je stále dražší, gauneři stále silnější a světlo na konci tunelu nikde.

Občanská válka je tu. Že jste si jí nikdo nevšiml? Že se nestřílí v ulicích? Tahle válka je totiž ekonomická. Byli jsme poštváni všichni proti všem – jednoduchým a osvědčeným způsobem. Množství zdrojů a zboží není nekonečné a nedostatek pociťují všichni, až na „vyvolené“.

Vládnoucí mafie se rozhodla, že nás bude všechny držet zkrátka, abychom se navzájem likvidovali a požírali mezi sebou. Stačí zvednout ceny, snížit platy, zavést daně a aby se kolotoč agrese točil rychleji, tak pomocí médií programovat do lidí nesmyslné touhy po nesmyslných věcech. Vlastnictví nadbytečných luxusních věcí vám totiž dává šanci, že se dostanete k oné vyvolené gaunerelitě, která žije v nadbytku. A tak se všichni ti chudáci nejdříve poctivě snaží pracovat až do úmoru, aby zjistili, že poctivou prací se ničeho nedopracují a vydělají si na přežití a kdoví jestli. A odtud je už jen krůček k tomu, aby ze své pozice hledali způsob, jak přijít k penězům jakoukoliv nepoctivou cestou. Protože snažit se dopracovat se k dostatku a nějakému slušnému životu je při normálním přístupu nemožné. Těm, kteří mají méně skrupulí a jsou vychytralejší, se začne zákonitě dařit. Blbců, kteří se ještě nechají okrádat a zneužívat je dost a když jsou v čele státu a prakticky i v čele světa ti největší zločinci, tak to asi znamená, že tudy vede cesta.

Pro ty, kteří se nechtějí hned přidat třeba k exekutorům, podvodníkům a spekulantům je tu jiná osvědčená nabídka. Zaplaťte si kurzy všeho možného. Naučte se podnikat, pozitivně myslet, kreativně prodávat, vytvořte něco nového, buďte originální, buďte IN a zajistíte si bezpracné příjmy!!! (ROFL). Spousta lidí naletí na to, že je možné udělat z ničeho nic a pak se diví, že to nic nikdo nechce – kromě dalších najivů, kteří už pomalu ale jistě docházejí. A tak zpět k poctivé opravdové práci. Jenže najednou je všechno dražší a platy stále stejné. Východisko stále nikde.

To o práci nebo podnikání se týká jen dospělé aktivní generace. Ale když se podíváte na mládež, tak ta má z amerických seriálů hlavu napranou touhou po bezpracném konzumu. Když se však jdou zeptat někam na přivýdělek nebo budoucí práci, tak zjistí, že práce je pracná a peníze nestojí za nic. A tak se nechávají živit od rodičů co nejdéle a domácí atmosféra zákonitě houstne. Dospělí dřou, jak to jde, mládež nic nedělá, nic neumí a kromě konzumu ji nic nezajímá. Ještě tak nějaké ty pokusy o vztah, ale ten dává smysl také jen když je co konzumovat. A tak se rodiče a děti začínají navzájem nenávidět a situace nemá východisko. Kolotoč se vzájemným válčením v celé společnosti vesele pokračuje a agrese ve společnosti utěšeně roste.

Zmrdi dál úspěšně bohatnou, protože si byli schopni zorganizovat za pro ně nepatrný obnos dostatek drábů za účelem vysávání všech otroků. A drábové poslušně vybírají daně, pokuty, exekuce, poplatky, protože páníčkové spolehlivost a efektivitu chytře odměňují.

Otroci jsou neschopní se zorganizovat a vzbouřit, protože jsou zaměstnaní sháněním obživy pro sebe nebo své sobecké a líné potomky a každá úspěšná vzpoura potřebuje plán, organizaci a investice. Jednotlivci, co se vzbouří, jsou exemplárně potrestáni. Organizace odporu jsou rozprášeny a když náhodou přerostou, tak se proti nim vede válka.

Scénář je po tisíciletí stejný a stejně dobře účinný. Občas je lidu trochu povolena uzda, aby dostali tvořiví jedinci prostor k žádoucím technologickým inovacím, jenž by zefektivnily nadvládu nad lidstvem a poskytly ultragaunerům nové rozkoše. Vynálezy, které by byly ku prospěchu celému lidstvu a umožnily vyléčit nemoci nebo ukončit nedostatek energie, jsou ničeny a jejich tvůrci likvidováni.

V každé době se objevují též hlasatelé pravdy, kteří tohle všechno vidí a ze všech sil se snaží inspirovat lidstvo k osvobození od nekonečné tyranie a otroctví. A stejně tak se vždy objeví dostatek zmrdů, kteří jsou schopni za jidášský groš jakékoliv dobráky zradit a zničit, aby kolotoč otroctví zůstal zachován.

Kdy tohle všechno skončí? Až nebudou lidi ochotni otročit a toužit po iluzích, až nebudou drábové ochotni mučit a trestat a až bude Satan dostatečně uspokojen svojí dovršenou nadvládou nad Zemí a nad lidstvem a nezačne se ve své nekonečné moci nudit.

Hloupých a slabých otroků je však zatím nekonečně mnoho, gaunerů ochotných sloužit Zlu také dost a způsobů jak lidi mučit a zneužívat ještě nepřeberné množství, které přicházejí s každým technologickým pokrokem.

Myslí si snad někdo, že tentokrát lidstvo zvítězí a svrhne své mučitele do propadliště dějin? Stačí se vyjet podívat na český venkov na zdevastovaný národ nebo do Prahy plné egomaniaků a rychle vás optimismus přejde.

Revoluce se bude konat až v některém hodně vzdáleném příštím životě. A kdo tohle všechno vidí, pochopí, že přivést děti do tohohle světa je zločin, který bude po zásluze potrestán.

Zdroj: New World Order Opposition

1 komentář

Comments are closed.