Čemu dají Češi přednost? Peklu nebo slušnosti?

0
428

Autor: Pavel B. Reichl

Pavel B. ReichlNarodil jsem se za komunistů. Vyrostl jsem za komunistů a když jsem měl sladkých dvacet, režim se zhroutil a všude okolo nás létala slova jako demokracie, svoboda slova a projevu, svoboda, a taky nezapomenutelná slova o tom jak pravda a láska zvítězí…

No, uteklo skoro dalších třicet let a já stále čekám kdy se ta slova vyplní. A abych nebyl jen za škarohlída, chvilku to vypadalo, že bude dobře. Ale jak dlouho ta chvilka trvala? Okamžik. Mrknutí oka, možná obou…

Vypisovat tady všechno to zlo, zlodějny a špatnosti, které se v tom novém svobodném světě udály, snad ani nemá smysl. To každý znáte a víte.

Jistě, postavili jsme spousty potřebných kruhových objezdů, laviček, zbourali dětská hřiště a postavili nová moderní, jen s tím, že si na nich nikdo nehraje, natřeli domy a vyměnili okna v těch tolik kritizovaných králíkárnách.

Oloupili důchodce za pomoci tzv. šmejdů, rozkradli továrny a fungující podniky, půjčují peníze jako zběsilí a posílají lidi v lepších případech pod most, máme plné regály zboží, západního zboží, o jehož kvalitě už byly popsány tuny papírů, a to tak, že před časem i spousta našich výrobců a firem začala používat stejné techniky jak dostat odpad a separáty lidem na stůl, někteří naši v tom pokračují i po silném odporu zákazníků i dnes…

Nemohu a ani nechci popsat vše co je špatně. Chci se pozastavit nad jednou věcí a to je směr, kam nás tlačí současné politické elity..

Když jsem začal chodit do školky učili mě zdravit, poděkovat a usmívat se na své okolí. Později na základce jsme to vypilovali do všeobecné roviny a každému bylo nadevše jasné a přirozené co je správně a co se může.

Úctu k druhému vystřídala závist a nenávist. Rodina už dávno není základ státu. Dokonce jsme se dostali tak daleko, že naše české děti kradou cizí státy. Přichází sem verbež, která si vozí nezletilé manželky a za dozoru třeba německých zákonodárců je každý večer znásilňují a trýzní.

Čekal bych, že se tomu pokusí politici udělat utrum.. He he he.

Namísto toho přichází zvrácené návrhy nových zákonů, legalizace pedofilie a nekrofilie, zoofilie, povolení incestu a mnoho dalších nesmyslů vymykajících se soudnosti, lidskosti a zdravému rozumu.

Od mala mne učili a pak jsem to v pubertě přebral jaksi automaticky, že žena je slabší a musíme ji chránit. Za znásilnění byly odpovídající tresty. Dnes? Zase výsměch a především ženám.

Za hodiny utrpení, kdy se na ní vystřídá několik přivandrovalých zvířat se dnes udělují podmíněné tresty a za vinu se to dává ženě. Nedostatečně se bránila a nebo dokonce na sobě měla sukni…..

A aby ta zvěrstva nemuseli s tou pakáží řešit, navrhují ženám nosit náramky, kterými mají případné násilníky odehnat. Nebude-li ho žena nosit, bude si zřejmě moci za své znásilnění sama..

Dokonce se objevily případy, kdy němečtí policisté měli na pokyn starosty městečka přehlížet nejen krádeže za bílého dne v obchodech, ale nevšímat si ani násilné trestné činnosti.

Dvacet let jsem žil ve slušném vychování. Ctil jsem a toleroval slabosti druhých. Snažil se pomáhat slabším a chránit ty, kteří mne o to požádali.

Po dalších letech v demokracii a svobodě, se mám chovat opačně.

Ne, to se vážně nebudu. Chovat se jako zaostalé prase a parazitovat na ochotě a píli druhých, není nic pro mne.

A pokud vy co stále dokola chodíte volit jedny a ty samé, ani tohle nechcete vidět, (samozřejmě jen do chvíle, než se to bude týkat bezprostředně vás, že?) a hodláte to tolerovat, tak pak mi je vás skutečně líto. Strašně moc líto, protože stoprocentně vím, že až prozřete, bude už pro vás pozdě na jakoukoli změnu…

Chci žít ve slušné společnosti s pravidly, která se nevrací o tisíce let nazpátek.

A co vy? Chcete za zdmi svého domu či bytu poslouchat jak soused znásilňuje něčí malou dceru a nebo rajtuje na koze v chlívku?

Zdroj článku a foto: Necenzurujeme.cz