Týden ve zkratce

header

Vážený čtenáři, vážená čtenářko,

děkuji Vám za návštěvu Desítky. Redakce „Desítky“ vám přináší novinku, týdenní přehled zajímavých informací ve zkratce. Najdete zde zajímavé články ze zahraniční a tuzemské politiky, a aktuality z webů KSČM, (ne jen z webu ÚV, ale z celého spektra KSČM).

Jelikož týden, je na Internetu velmi dlouhá doba a nové informace rychle zestárnou, můžete se podívat na nejnovější přehledy kliknutím na Den ve zkratce. Tam najdete přehled nových události, doplňovaný denně v průběhu týdne.

Každý týden v pondělí, najdete souhrn všech přehledů za uplynulý týden kliknutím na příslušný odkaz pod formou níže. Ale pro vaše pohodlí, můžete tyto přehledy dostávat přímo emailem do schránky vaší pošty. Stačí jen vyplnit formu níže a odeslat:

K zabránění tomu, aby někdo vložil cizí emailovou adresu a mohlo by dojít k odeslání nevyžádaného emailu, je systém nastaven na dvojí potvrzení. Po kliknutí na „Odeslat„, otevřete vaši schránku došlé pošty. Najdete tam email s odkazem na vygenerovanou URL. Kliknutím na ten odkaz, potvrdíte, že jste to skutečně vy, kdo žádá o zasílání našich přehledů.

Pokud nemáte zájem dostávat přehledy poštou, výběrem a kliknutím na odkaz níže, můžete si vše přečíst přímo na Desítce.

Newsletter 08
Newsletter 07
Newsletter 06
Newsletter 05
Newsletter 04
Newsletter 03
Newsletter 02
Newsletter 01

Věříme, že se vám nová akce Desítky bude líbit. Internet je plný různých zpráv, často dezinformací, (fake news), ale my máme zájem poskytovat vám informace jen z ověřených zdrojů. Byli bychom velmi rádi, kdybyste nám, v rámci „zpětné vazby“, občas poslali info o vámi nalezených kvalitních článcích, které byste doporučili vložit do Novinek. Prosím, seznamte s touto akci všechny vaše přátelé a známé. Čím více lidi bude dostávat kvalitní informace, tím bude větší naděje, že příjde den, kdy opět „Vstanou noví bojovníci“!

Děkuji vám za váš čas věnovaný návštěvě a čtení „Desítky“ a přejí mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

Administrátor Desítka.org