Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům.

0
323

VIDEO: Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její nemoc má možná souvislost s tím, že Kongres začal vyšetřovat FBI ze zatajování důkazů! [CZ Titulky]


Titulky zapnout kliknutím na ikonku „Titulky“ a vybrat čeština

Souvislosti náhlého selhávání zdravotního stavu Hillary Clinton mohou mít přímou spojitost s tím, že americký Kongres přistoupil k nevídanému kroku. Komise kongresu pro vládní dohled totiž zaútočila na FBI a předala FBI příkaz na předání všech dokumentů o vyšetřování Hillary Clinton [1]. FBI totiž před týdnem poskytla Kongresu jenom zlomek dokumentů a ještě navíc silně retušované a začerněné. To doslova kongresmany z komise rozpálilo doběla a přímo před televizními kamerami obeslali zástupce FBI s příkazem na vydání veškeré dokumentace k případu emailů Hillary Clinton. FBI zjevně chrání některé figury okolo Hillary Clinton, které v emailové komunikaci s ní vystupují jako lobbisté, klienti a různí pomahači různých lumpáren po celém světě. Mezi nimi jsou členové Saúdské rodiny, Geogre Soros, lidé z Evropské komise, Evropské centrální banky, čínské vlády a mnozí další. Hillary Clinton v době, kdy zastávala funkci ministryně zahraničí, byla v kontaktu se špičkami globalistů z celého světa. Nyní jim jde v USA doslova o krk.

Kongres zaútočil v USA proti FBI, že prý kryje Hillary Clinton a lidi okolo ní!

Hillary Clinton hrozí obvinění ze spiknutí, korupce a dalších činů. Její nedobrý zdravotní stav by mohl být de facto cestou, jak by se mohla vyhnout trestnímu stíhání z důvodu vážného zdravotního stavu, kdy nový prezident by Hillary Clinton udělil milost, resp. prezidentský pardon. Uvnitř demokratické strany se už spekuluje o nahrazení Hillary Clinton jakýmkoliv jiným kandidátem, Timem Kainem, Joe Bidenem, Bernie Sandersem a dalšími. Největší problém Hillary Clinton je v tom, že v USA nemají globalisté tak silnou moc jako v EU. Globalisté v USA jsou v silné defenzivě a zejména v Kongresu a v Pentagonu mají obrovský odpor a nepřátele na život a na smrt. Útoky z Kongresu proti Hillary Clinton nabírají na intenzitě a více než chatrné zdraví teď vedení demokratů zajímá, jak zajistit případnou náhradu za Hillary.

Kongres USAKongresman Chaffetz se ostře pustil do FBI, že kryje Hillary Clinton a v televizním přenosu obeslal zástupce FBI, že musí Kongresu předat celý vyšetřovací spis Clintonové, bez mazání, začerňování jmen atd.

Informaci o tom, že demokraté zvažují stažení Hillary z kandidátky, přinesla americká spisovatelka a redaktorka Cokie Roberts, která o tomto informovala média v USA, že nejvyšší vedení Demokratické strany začíná uvažovat o plánu B, koho poslat do závodu o Bílý dům místo Hillary Clinton. Kongres, který zaútočil v přímém televizním přenosu na vedení FBI, ukazuje nebezpečnou situaci, kdy v USA dochází k rozkolu mocenských struktur a ke snaze zlikvidovat naděje globalistů na to, aby Hillary Clinton se dostala do Bílého domu. Tim Cook, šéf Applu a přítel Hillary Clinton, opět v neděli varoval před kolapsem globálních trhů, pokud se Donald Trump dostane do Bílého domu. Panika globalistů a jejich strach o to, že by se jejich kandidátka Hillary Clinton nedostala do funkce prezidentky, je obrovská. O to více americké elity v Kongresu přikládají pod kotel a smaží Hillary Clinton v její emailové kauze. Útok proti FBI ze strany Kongresu je ale důkazem toho, že jde opravdu do tuhého.

Zdroj: AE News