Dr. Bill Warner – Why Are People Afraid of? – Proč se lidé bojí?

0
392

Dr. Bill Warner je vědec, historik, zabývající se (kromě jiného) historii Islámu. Toto vložené video (s českými titulky),  je z jeho přednášky, kterou měl v ČR v Brně. Je to poměrně dlouhé video, celkem 1 hodina a 3 minuty. Přesto velmi doporučuji každému věnovat tuto hodinku času. Dozvíte se, na konkrétních faktech, hodně z 1400 roční historie Islámu, jeho vzniku, jeho dobyvačných válkách,  jeho nekonečné a trvalé snaze dobýt Evropu, jak v minulosti, tak i dnes. To není přednáška nějakých suchých slov, ale plná konkrétních a doložených historických faktů s využitím moderních prostředků pro prezentace.  Přejí hezký zážitek.

Na závěr jen několik vybraných diskusních příspěvků na Youtube k tomuto videu:

Když někdo předkládá fakta,je islamofob, rasista, xenofob? Perfektní video o faktech. Až z toho mrazí

Dr. Warner si zaslouží medaili nebo Nobelovu cenu za jeho vynikající práci v tomto kritickém slučování dat a prezentovat to způsobem, kterému všichni porozumějí.

Moc jsem si užíval vaše video. Možná byste mohli rozdělit své video do kratších částí, protože lidé obvykle nemají 1 hodinu na sledováni všeho. Zejména střední část je velmi zajímavá a velmi smutná. Zvláště pro nás Evropany. Díky za vaše úsilí.

Výborná přednáška. Klíčovým bodem je 49.07. Křesťané, z jejich soucitu přiznali …“ „přistěhovalců.“ „… Začíná přistěhovalectví. Merkelová dovolila téměř milionu muslimským přistěhovalcům do Německa. To je katastrofa. Tak půjde Německo a Evropa do ztracena. Můžete si na to vsadit.

Tleskám vám pane, že jste mě naučil neuvěřitelnému množství za 1 hodinu a těším se na Vaše knihy! Doufám, že se svět brzy probudív začne poznávat pravdu a začne pojmenovávat nepřítele – islám!