Hillary Clinton mrtvá, nebo jde o omyl?

0
483

Autor: Admin

Ještě tzv. ani nezaschla barva na článku, který jsem před chvíli publikoval o dvojnici Hillary Clinton a již je zde info ze serveru AE News s videem o tom, jak „Americká letevize ABC“ vyslal do světa informaci o smrti Hillary Clinton. Americká televize ABC po této informaci přerušila vysílání. Od té chvíle všichni mlčí.


České titulky zapnout kliknutím na ikonku Titulky.

Včera večer americká televize ABC, konkrétně její 7. kanál v New Yorku, v domovském státě Hillary Clinton, přinesl šokující informaci v hlavním vysílacím čase v pořadu Eyewtiness News (zprávy očitých svědků), že Hillary Clinton je po smrti. Vzápětí stanice usekla vysílání. Známý moderátor Joe Torres oznámil, že přináší bleskovou zprávu o smrti demokratické kandidátky. Televizní stanice na to reagovala odpojením vysílání. Ovšem daleko hrozivější je to, co následovalo potom. Naprosto nic! Média v USA mlčí, volební kampaň Clintonové mlčí, nikdo se k této věci nechce vyjadřovat. Vedení redakce Infowars.com, ústředního serveru americké alternativy okolo Alexe Jonese, se proto rozhodlo, že zavolá do redakce ABC a pokusí se zjistit, co se doopravdy stalo. Výše uvedené video zachycuje celou událost a reakce zaměstnance ABC. Informaci podle všeho vložil někdo do čtecího zařízení, ze kterého moderátoři zpráv čtou texty.

Není ale vůbec jasné, jestli tato informace se do čtecího zařízení dostala omylem, úmyslem, anebo jde o pravdivou informaci, kterou ale ještě neměla televize zveřejnit, protože k tomu není správná chvíle. Další podivností je, že nešlo jenom o chybu na čtecím zařízení, ale i v grafickém studiu redakce, kdy někdo změnil panelovou grafiku moderátorského pultu do červené barvy s nápisem „Breaking News“, tedy blesková zpráva. A to je další ruční práce, kterou musí nařídit režie. To ukazuje na to, že nemohlo jít jen o chybu na čtecím zařízení. Velmi podivné reakce editora ABC, který redakci Infowars docela podivným způsobem vysvětloval celou kauzu, zcela jasně ukazují, že mainstreamová televize ABC, která je dlouhodobě považována za informační hlásnou troubu Demokratické strany (podobně jako Fox News má nálepku hlásné trouby Republikánů), neuvedla tuto zprávu asi omylem, ale jde o informaci z interního zdroje. A teď opravdu velký pozor. Důležitá souvislost s jinou událostí, o které jsme včera přinesli na AE News video.

Informace o smrti Hillary Clinton může být do značné míry i pravda, ale je otázkou, jestli místo po ní nepřevezme její dvojnice. Tahle konspirace je natolik šílená, že mi přijde naprosto absurdní a neseriozní. Kdyby ovšem… kdyby ovšem v nedávné minulosti ke stejnému a zdánlivě absurdnímu podvrhu už nedošlo. Původ a identita Baracka Obamy je známým příkladem toho, že do role prezidenta mohou elity jako loutku dosadit i naprostého cizince, udělat mu papíry, minulost, rodný list, kompletně všechno. Barry Soetoro je dnes Barack Obama.

Pod lampou je největší tma. Toto přísloví přesně ukazuje drsnou skutečnost okolo Hillary Clinton. Televize ABC tvoří páteř amerického zpravodajského mainstreamu a do jejího vysílání se nesmí žádné hoaxy a nepotvrzené zprávy dostat. Televize má desítky kontrolních mechanismů a několik lidí současně kontroluje obsah toho, co je poskytováno moderátorům do živého vysílání. Výmluva, že někdo „omylem“ v režii ABC zadal do čtecího zařízení informaci o bleskové zprávě k smrti Hillary Clinton, je stejně tak nesmyslná, jako kdyby Česká televize v Událostech oznámila, že zemřel jejich oblíbenec Václav Havel, aniž by to měla stokrát a stokrát ověřené. Stanice ABC je totiž úzce propojena s Demokratickou stranou a nelze uvěřit tomu, že by pohřbili Hillary Clinton v hlavním vysílacím čase omylem. Televize ABC má určitě své zdroje přímo v blízkosti Hillary Clinton a takováto zpráva, odvysílaná v hlavním čase, nemůže být omyl. Zbývají tedy dvě možnosti. Buď úmysl, anebo zpráva je pravdivá, ale neměla na veřejnost proniknout. Celou kauzu budeme pozorně sledovat.

Část textu a video převzato z AE News