INFO všem od Admina webu

0
138

Vážení návštěvníci Desítky,

pro úsporu vašeho času, abyste nemuseli zdlouhavě vyhledávat weby, kde jsou nějaké novinky, které by vás mohly zajímat, vytvořil jsem na Desítce novou aplikaci s názvem „Týden ve zkratce„. V hlavním menu najdete odkaz se stejným názvem. Kliknutím na něj otevřete stránku s podrobnostmi o této aplikaci.

Tato aplikace umožňuje dvě varianty. Přímé otevření webové stránky se stručnými přehledy o zajímavých novinkách jak jsou denně doplňovány a celkový přehled zajímavých novinek na síti, vždy za jeden týden. Vše v členění ze zahraničí, z domova a z webů KSČM. Druhou variantou je možnost zasílání těchto přehledů formou emailu, přímo na vámi vloženou emailovou adresu.

Tato aplikace běží na Desítce již cca 10 dnů. Za tu dobu mi ukazatel návštěvnosti ukazuje 32 zobrazení, z čehož ale je cca 25 mých vlastních při testování systému a žádná registrace k odebírání poštou. Z toho mně vychází jeden závěr, že zatím o tuto novinku není velký zájem. Vážení soudruzi a soudružky, já jsem na té aplikaci makal pět dnů, abych to zprovoznil a fungovalo to bez závad. Jenomže já opravdu nerad dělám zbytečnou práci. Takže nechám tu aplikaci běžet na Desítce do 31.05.2019. Pokud i nadále nebude o tuto novinku zájem vás, návštěvníků webu, budu to považovat za zbytečnost a dnem 01.06.2019 tuto aplikaci odstraním.

Přejí všem hezké jarní dny.

Administrátor