Islám – vítězné náboženství nebo další slepá ulička vývoje lidstva?

0
829

Autor: Gerd

Věk islámu úzce souvisí s používáním ropy, protože bez ropy by bylo hospodářství islámských států leda k smíchu a na posledních místech statistik, stačí  se podívat  na  bilance arabských zemí,  které  ropu  netěží.. .Porovnání s jinými režimy a způsoby života pak v úrovni života obyvatel pro islám vůbec nevyznívá příznivě. Jde o podobné soutěžení, kdy kapitalismus nabídl lidem daleko větší možnosti konzumu a života v pohodlí než socialismus. Ekonomické zaostávání nakonec vedlo k pádu socialismu, protože se lidé domnívali, že se budou mít v kapitalismu lépe a dosavadní jistoty socialismu jim zůstanou.

Nějaký Reagan s porážkou socialismu nemá vůbec co dělat, to jde jen o hloupou berličku, která má odůvodnit vítězství kapitalistického bloku vedeného USA nad blokem socialistickým. Pravda je ovšem taková, že vítěz se jednoho rána probudil a s překvapením zjistil, že protivník zmizel a on na pomyslném ideologickém bojišti zbyl najednou sám. Když se probral z úžasu, instruoval své politruky, aby do světa rozhlásili zprávu o velkém vítězství jeho idelogie a tak vytvořili nezpochybnitelnou historii, která nesmí být kriticky prozkoumána.

Odbočka je nutná, protože nás čeká ideologický boj proti islámu, který bude hodně podobný konfliktu dvou ideologií studené války. Islám sám nás nijak zajímat nemusí, dokud se nezajímá o nás. Jenže on se bohužel zajímá, a ne málo. Pokud někdo hodlá 5x denně mlátit hlavou o zem na výzvu podprůměrného zpěváka bez hudebního sluchu a intonace na vysoké věži, jde o jeho věc. Pokud někdo pochybuje o muzikálních vlohách arabských národů, stačí když si vyhledá komické situace, kdy arabská kapela hraje hymnu jiného státu při návštěvě politiků. To je naše budoucnost. Ale abyste nemuseli pátrat, dám odkaz na návštěvu Putina v Egyptě. I když jde o ostříleného politika, který ruskou hymnu slyšel jistě mnohokrát v různých překvapivých verzích, egyptská verze byla i na něj příliš silná:
http://tn.nova.cz/clanek/mezinarodni-trapas-takhle-falesnou-hymnu-jste-jeste-neslyseli.html
V Iráku si zase Nečas vyslechl arabskou verzi české hymny:
http://www.tyden.cz/rubriky/media/video-necas-nehnul-brvou-kdyz-hrali-falesne-hymnu_203550.html
Nebo Miloš Zeman v Tádžikistánu:
http://zpravy.idnes.cz/tadzicky-orchestr-zfusoval-ceskou-hymnu-fp9-/zahranicni.aspx?c=A141128_161038_zahranicni_zt

Bohužel islám je nerozlučně svázán s USD prostřednictvím ropy. Což vysvětluje paradox, kdy pod vedením USA na jedné straně proti muslimským teroristům bojujeme prostřednictvím námi placeného expedičního sboru a na jiné straně je opět pod méně viditelným vedením USA taháme do Evropy. Tedy evropský taxík jménem Frontex funguje spolehlivě, když tahá  imigranty od libyjských břehů. tedy oficiálně zachraňuje. Naštěstí pro nás má málo plavidel, jinak by počet dopravených jistě rychle navýšil. A kdyby Frontex neměl vůbec žádnou loď a neexistoval, počet přepravených imigrantů by se jistě nezvýšil. Navíc uprchlíci před válkou mají málokdy kapsy plné peněz, které zaplatí pašerákům za cestu do Evropy.

Na neštěstí pro nás, muslimům v cestě do Evropy pomáhají neziskové organizace, třeba Lékaři bez hranic každý den přivezou svou dávku imigrantů. Zřejmě se jim stýská po tropických nebo dávno vymýcených nemocech.

K tomu se přičítá fakt demografické nevyváženosti imigrace. Tedy přebytek mužů. Možná si najdou partnerky mezi sluníčkářskými submisivními ženami, kterým bude dělat dobře, pokud budou chodit trvale zahalené, většinu času prosedí doma, budou jen rodit děti a pokud nebudou svému pánu po vůli, budou bity. Ostatně ideální partner je podle muslimských žen ten, který je nebude moc bít, bude spravedlivý a dokáže uživit rodinu. Do takové reality směřují ženy, které aplikují vítání migrantů. Je to ovšem jejich věc a hloupost, pokud si takový osud urychlují. Možná mají masochistické sklony, rozhodně ale nebudou zapotřebí všechny ženské časopisy, genderové studie a feministická hnutí, islám jim zatne tipec. Šaría se ohledně takových otázek vyjadřuje dost jednoznačně.

Přebytek mužů mohou imigranti řešit, a také tak učiní, dovozem zbytku rodiny z rodné demokratické země osvobozené také námi. Takže pokud někdo z tábora vítačů mluví o kvótě pouhých 4,5 tisíce lidí, zamlčuje, že ve skutečnosti mluví o 50 násobném množství. Další možností řešení nedostatku žen je otroctví. A to islám také povoluje, především u nevěřících. ISIS to tak praktikoval u křesťanů i Jezídů v Sýrii, kdy ženy prodával na trzích s otroky. Křesťané jsou oficiálně lidé Knihy a nemají být zotročováni. Prý to dělali jen špatní muslimové. Co myslíte, budou se pohrobci islámského státu chovat ke křesťanům z Evropy jinak než ke křesťankám východního ritu v Iráku a Sýrii?

Protože muslim podle jeho víry nemusí respektovat evropské zákony, ale respektuje jen šaríu, je integrace muslimů možná jen v případě, kdy se jejich náboženství stane pouhým bezobsažným zastaralým středověkým rituálem. Podobným tomu, když si ateistická rodina vyměňuje dárky pod vánočním stromkem a určitě přitom nevzpomíná narození Ježíše Nazaretského.

Islám má v sobě jednu pojistku, která způsobí jeho pád. Je slovem prorokovým zjeveným ve zcela přesném znění, a tak se píše i studuje v archaické arabštině. Nesmí na něm být změněno ani písmenko. Bude se muset nějakým způsobem vypořádat s moderním světem, který Mohamed nemohl nijak předvídat. Většina muslimů to řeší tím, že muslimské rituály nijak nedodržují a žijí si podle svého. Ti jsou integrovatelní velmi rychle. Další část, těch hluboce věřících, řeší rozpor mezi moderním světem tím, že vše je dílem Alláhovým a kdyby vůle Alláhovy nebylo, ani list by se nepohnul. Prostě nic nezkoumají a ponechávají si svou hlubokou víru. Dost jednoduché myšlení skupiny lidí vhodných jen jako potrava pro děla nebo na sebevražedné atentáty.

Nereformovatelný Korán, středověká kniha, která nesmí být měněna, a která má být vykládána v dnešním moderním rychle se měnícím světě, je jejich základní ideologickou zbraní. To sebrané spisy Marxe a Engelse dávaly větší smysl a kde je jim veta?

Nutně bude docházet ke konfliktům a vzniku sekt v rámci islámu. Neměnitelný Korán bude čekat podobný osud jako dogma o neomylnosti papežů. Většina populace i lidí vyznávajících islám pozná logické rozpory (a těch je islám plný), a prostě tomu nesmyslu o neměnnosti Koránu přestanou věřit stejně jako dnes nevěříme na neomylnost papežů. Papež František se svou vírou v mírumilovné muslimy je jasným důkazem, že neomylnost papežů neexistuje.

Žádná obnova křesťanské víry se konat nebude, ta zcela zanikne pod vlivem islámu. Smířlivé výroky papeže Františka jsou možná vedeny hlubokou zbožností, ale na straně islamistů jsou považovány jen za úradek Alláhův, který oči nevěřícího zaslepil a pomáhá tak věřícím v jejich džihádu. Totéž si myslí radikální muslimové o vítačích. Považují je za budoucí otroky zaslepené Alláhem, aby sami pracovali na zničení evropské kultury. Vítačům se jejich sen splní a dostane se jim tvrdého života plného odříkání a nespravedlnosti, přesně podle Bible.

Evropská kultura si s klanovým uspořádáním neví rady a nevypořádá se s organizací islámské rodiny. Občanský princip prohrává s principem klanovým. Vše můžeme pozorovat na integraci Romů, kdy občanská společnost zcela selhává na začlenění celých rodinných klanů. Úspěch má jen v případě, kdy nadanější jedinec klan úplně opustí a přijme hodnoty společnosti. Zbytek se ovšem utvrdí ve své kultuře a zůstane zcela imunní proti jakýmkoliv dalším snahám. Stejně to dopadne i s imigranty z muslimského světa. Část se jich začlení a zbytek bude natolik problematický, že s ním nebude možné žít. Pokud je Romů v ČR přibližně 300 tisíc a z nich se asi 50 tisíc považuje za nezačleněných a problematických, dá se očekávat, že minimálně 1/6 muslimských imigrantů  se nezačlení nikdy. Na každý 1 milion příchozích muslimských imigrantů zde tedy máme přibližně 170 tisíc nezačlenitelných budoucích radikálů. Ti doplněni radikály z řad již existující muslimské populace a konvertity z řad  majoritní populace dají nárůst počtu muslimských radikálů na počet minimálně 250 tisíc ročně.

Protože současnou evropskou populaci dokáže ohrozit pouhých několik stovek radikálů, bude takový počet radikální islamistů katastrofou pro evropskou populaci. Každá akce vyvolává reakci a tento zákon nepřemůže ani šaría. Proto vznikne stejně velká populace radikálních stoupenců odpůrců islámu, kteří se ozbrojí a naučí životu v ilegalitě oproti akcím oficiální policie. Říkejme jim anitislamisté. Pak si časem radikální islamisté uvědomí, že vítači z řad gayů, lesbiček, feministek a ateistů jsou vlastně urážkou Alláhovou a začnou se s nimi vypořádávat přesně podle šaríi. Ta má pro gaye přichystaný skok s vysoké věže (a za onanii je stejný trest), pro ateisty smrt uříznutím hlavy. Lesbičky a feministky přežijí v harémech jako sexuální otrokyně, kde budou jejich pocity nebo filozofické úvahy pánovi harému lhostejné.

V té době se antiislamisté vzchopí proti škodlivému vlivu vítačů a jejich politiků a začnou je likvidovat jako zrádce. Vytvoří jednotky domobrany, protože policie nebude schopna ochránit domácí obyvatele. Někde už se tvoří. Navíc policisté budou vlivem reality a sluníčkářského přikrášlování situace s antiislamisty sympatizovat. Stále více lidí najde odvahu říkat holou politicky korektně nepřikrášlenou pravdu. I v tolik tolerantním Švédsku, kde policisté odtajnili politicky korektní kód 291 pro násilí páchané různými Švédy s křestním jménem varianty jména Mohamed. Freewestmedia.com: Second Swedish police officer blows whistle on migrant crime cover-up, http://juda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=586290 Na druhou stranu takové situace skýtají možnosti velmi ostré kritiky Mohameda, protože nikdo není schopen doložit, kterého Mohameda autor kritiky vlastně myslel. A pokud o Mohamedovi prohlásíme, že byl pedofil, sexuální násilí zaznamenané ve Švédsku jako kód 291 dokáží, že mezi stovkou náhodně vybraných pachatelů bude převaha jména Mohamed, a některý z nich bude obviněn z pedofilie.

Politická korektnost se stane synonymem lži a demokrat sprostým slovem. Vzniknou i skupiny radikálních antiislamistů, které budou páchat podobné teroristické činy, jako dnes Islámský Stát.
Takže čekejme občanskou válku a řádění podobné jednotkám SA v Německu 30. let. Nakonec se vynoří vůdce, který slíbí zavedení pořádku a bezpečí. Bude chtít jen maličkost, zrušení demokracie a maximální pravomoci měnit a vyhlašovat zákony. Slíbí zavedení pořádku a likvidaci problematické nepřizpůsobivé menšiny.

Nevíme dnes, zda tím vůdcem bude islámský ajatoláh nebo antiislámský chlápek s knírkem a která strana prohraje. Protože je jasné, že vyhraje strana brutálnější, občanská válka bude krvavá. Evropská unie se rozpadne na několik bloků. Islamisté budou mít základnu ve Francii, Beneluxu a části Německa. Ve Španělsku, Portugalsku a Itálii se vynoří vůdce, který zavelí ke conquistě a ve jménu katolické ideologie islám vyhladí. Včetně muslimských dětí, které dnes zachraňujeme na moři. Německo čeká rozpad na několik drobných územních celků a bude zase bojištěm jako odměna za nepodařený pokus přírody jménem Angela Merkelová. Je to docela jistý vývoj, pokud Němci nevynutí pořádek i v no go zónách, kde už právo šaría existuje. Pokud ne, hyperkorektní tolerance prohraje v tvrdém vynucování práva šaría a německá státní moc přestane být respektována úplně i Němci.

V každém případě bude konec její politické kariéry podobný osudu Adolfa Hitlera. Čeká ji úplný pád, a možná fyzická likvidace ze stran odpůrců islámu. Nikdy jí neodpustí, že rozpoutala občanskou válku s islámem.

Kdo vyhraje? Pokud válka vypukne brzy, pak vyhrají odpůrci islámu. Pokud déle jak za 25 let, vyhrají islamisté čistě kvůli vyšší natalitě. Poražení buď zavrhnou islám nebo jej naopak přijmou, podle vítěze.

To je nejpravděpodobnější směr vývoje. Bude mít mezi tím několik dalších možností změny vývoje, které závisí na následujících faktorech:

  1. K moci se dostanou politici více reflektující reálný život v EU. Současná politická garnitura je určena k trapnému pádu. Lidé jako Jean Claude Juncker, Martin Schulz, Angela Merkelová, Francois Hollande a další skončí ve všeobecném opovržení. To bude tím hlubší, čím viditelnější jsou dnes. Podle toho, kdy se k moci dostanou realisticky uvažující politici dojde k zastavení imigrace.
  2. Zastavení imigrace a plošné odmítání imigrantů. K tomu nakonec dojde stejně, je jen otázkou kdy. Současná migrační politika EU je katastrofální a neudržitelná. K její změně dojde po pádu současné politické garnitury, který je nevyhnutelný.
  3. Vývoj vodíkového pohonu nebo jiné alternativy za ropu. To spolehlivě utne islám a uvrhne jej zpět do reality. Ropné bohatství se rozplyne a šejkům zbyde písek a poušť.
  4. Pád USD – je neodvratný a je spojen s pádem islámu. Dluhy USA budou umazány islandským scénářem. Místní obyvatelé řeknou, že dluhy nenadělali a ať je splatí ti, kdo z nich profitovali. Současně proběhne měnová reforma a majetky nominované v USD vezmou za své. Tedy i bohatství arabských ropných monarchií.
  5. Postoj Izraele k islamizaci Evropy – obyvatelům Izraele je jasné, že jakmile se islamisté dostanou v Anglii nebo Francii k jaderným zbraním, použijí je na útok proti Izraeli. Mossad ale nebude nečinně čekat, až se islamisté dostanou  k  atomové bombě.
  6. Počítejme s kvótami na přerozdělování imigrantů. Tedy jejich přísunem do ČR. Kdy se imigranti vydají zpět do Německa? Hned druhý den po příjezdu do ČR. Nápad na sjednocení dávek pro imigranty na stejnou úroveň v celé EU je hodný ceny za hloupost. Nic nevyřeší, jen popudí místní ožebračenou populaci. Imigranti zde stejně nezůstanou, protože jim bude jasné, že jejich děti by musely makat za české platy. Navíc dávky nemohou být horentní. Proto imigranti budou utíkat do Německa zpátky.

Budoucnost Evropy není růžová. Jsme na tom jako ryba v rybníce, ze kterého mizí voda. Samotní Arabové, kteří nepraktikují islám, nejsou problémem. Žijí mezi námi desetiletí a nikomu nevadí. Zůstali zde jako studenti ze Sýrie, Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, aj. A docela bez problémů se integrovali. Problémy nastaly až ve chvíli, kdy místní imámové začali vykládat islám přesně podle Koránu a tlačit na zavedení dvojího práva,státního pro nemuslimy a šaría pro muslimy.

Soužití mezi demokracií a šaríou není možné, obě ideologie jsou v příkrém protikladu. Podlehne ta ideologie, jejíž vyznavači budou pohodlnější, měkčí a méně brutální. A to jsme v současné chvíli my.

Pokud Juncker sní své sny o jednotné Evropě a rozpuštěných národech v islámské ideologii, bude zklamán. Ani Osmanská říše nedovedla sjednotit všechny pašy, agy a beje, každý si vládl na svém území podle svého a sultán v Istanbulu byl jen vzdáleným formálním vládcem, který až příliš často musel zasahovat proti svým nezávislým poddaným vojensky.

Soužití islámu není možné s hinduisty, budhisty, křesťany, ateisty, Jezídy a Židy. Neexistuje jediné náboženství, které by s islámem mohlo koexistovat. V Koránu je taková situace přímo zakázána. A ateisté jsou pro pravověrného muslima přímo přívrženci Satanovými.

Pokud se islám ani po staletích soužití nedokázal integrovat za staletí s hinduisty v Indii, budhisty v Barmě, křesťany a Jezídy v Iráku a Sýrii, proč by se měli dokázat integrovat v Evropě, aniž by opustili radikální výklad islámu?

Radikální islám není slučitelný s demokracií, a nikdy nebude. Jenže budou mít evropští politici odvahu postavit praktikování islámského práva šaría mimo zákon? Stát, který přestane vynucovat své zákony, přestane také brzy existovat. My tolerancí různých nepodstatných odchylek islámu od závazných pravidel státu (začíná to vynucováním šátků a zahalováním žen) chystáme půdu pro nástup práva šaría.

Vše začíná nenápadně salámovou metodou. napřed drobnosti typu šátků a pak postupné stupňování požadavků až k úplnému zavedení práva šaría jako jediného zákona ČR. Obrana je jediná, zákony ČR musí být nadřazeny církevním a právu šaría především. Šaría musí být omezena ve všech částech, které odporují právu v ČR. Pokud ne, prohrajeme demokracii.

Zdroj: Vlkovo bloguje