Konspirace, nebo něco pravdy?

0
404

Helric-FredouKonspirační článek, nebo možná neuvěřitelná zpráva byla  publikována dne 12.01.2015 na americkém webu What Does It Mean.com  o  podivnostech kolem sebevraždy francouzského policejního komisaře Helric Fredou, který se podílel na vyšetřování teroristického útok na redakci časopisu Charlie Hebdo. Originál zprávy v angličtině byl přeložen do češtiny na webu Orgo.net.

Absolutně šokující zpráva ruské výzvědné služby SVR kolující dnes v Kremlu, jak se zdá, vysvětluje, proč se žádní vrcholní představitelé USA nepřipojili ke svým protějškům  účastnícím se včera v Paříži pochodu solidarity proti masakru v Charlie Hebdo.  Zpráva odhaluje, že vysoký francouzský policejní komisař byl „zasebevražděn“ několik hodin poté, co se pokusil vydat evropský zatykač na prezidenta Baracka Obamu a další, zatím nejmenované americké představitele.   

Podle zprávy SVR byl komisař francouzské policie Helric Fredou  pověřen ihned po masakru 7. ledna, aby prozkoumal dokumenty obsažené v malém balíčku nalezeném v autě použitém zabijáky Saidem a Cherifem Kouachi, který rovněž obsahoval řidičský průkaz Saida.

Jak praví analytik SVR ve zprávě, policejní komisař Fredou nalezl v tomto malém balíčku řadu „záhadných dokumentů“ a telefonních čísel. Jedno z nejdůležitějších bylo mobilní telefonní číslo USA přímo napojené“ na bývalého amerického generála a ředitele CIA Davida Petraeuse.

Zpráva dále uvádí, že dle signálů SVR komisař Fredou po nalezení tohoto spojení na Petraea ihned kontaktoval pařížského prokurátora Francoise Molinse a požádal, aby Cour d’Assises (Soudní dvůr) vydal okamžitý Evropský zatykač na prezidenta Baracka Obamu a další americké představitele, kteří budou jmenováni do 24 hodin.

Tři hodiny po učinění tohoto požadavku, ve čtvrtek 8. ledna v 01:00 však byl komisař Fredou nalezen u stolu ve své kanceláři mrtev s prostřelenou hlavou , což bylo rychle  prohlášeno za sebevraždu. Hned poté představitelé Obamova režimu začali zaplavovat americká média zprávami, že bývalému řediteli CIA Petraeusovi hrozí od FBI obvinění z těžkého zločinu z důvodu, že ve vlastnictví jeho milenky byly nalezeny tajné materiály.

I když zpráva SVR výslovně neříká, jaké důkazy objevil policejní komisař Fredou, že učinil takový bezprecedentní požadavek na zatčení amerického prezidenta, jsou v ní narážky na mnohem šiřší spiknutí kolem masakru v Charlie Hebdo, kterého se účastní nejen Saudská Arábie, ale i CIA.

Zpráva též uvádí, že velmi významné je jistě i to, že k masakru došlo 48 hodin poté, co francouzský prezident François Hollande 5. ledna vyhlásil Obamovu režimu, že západní sankce vůči Rusku musí být okamžitě ukončeny.

Důležité je rovněž, jak zdůrazňují analytikové ve zprávě, že francouzské úřady byly varovány o hrozícím útoku na jejich stát 4.ledna, kdy saudský korunní princ Salman bin Abdulaziz Al Saud předal varování francouzskému ministru obrany Jeanu-Yvesovi Le Drianovi, jak jsme informovali již dříve .

V předešlé zprávě 7. ledna SVR rovněž informovala, že zabijáky masakru v Charlie Hebdo byli terorističtí operativci Islámského státu Irák a Levant (ISIS), a tento fakt byl potvrzen mučednickým videem jednoho ze zabijáků jménem Amedy Coulibaly, které bylo vydáno ISIS.

Jak zpráva uzavírá, Francie dnes začíná rozmisťovat dalších 10 000 vojáků po své zemi, aby, jak doufá, zabránila dalším útokům, a Západ se chystá na nové běsnění na válkou zjizveném Středním východě jako odpověď na tento masakr,  avšak nemělo by se zapomenout na cíl islámského násilí, kterým je, aby pěst společnosti udeřila na evropskou muslimskou menšinu, a nejlépe ji smetla až do očekávající náruče Al-Kajdy, ISIS, nebo cokoliv si tito fanatikové vymyslí.

Ale kdo jsou ti skuteční terorističtí fanatikové, jak praví uznávaný americký protiválečný autor Justin Raimondo, na to není třeba se chodit dívat dále než do chodeb Washingtonu D. C. Jak píše Raimondo: „Mojí největší obavou je, že my všichni se jednoho dne probudíme a zjistíme, že ty zrůdy jsou přímo tady, kde vždy byly. Ale tehdy už bude příliš pozdě připoutat je na vodítko a dát je tam, kam patří, do ZOO.

Zdroje:  WhatDoesItMean.com
12. leden 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: OrgoNet

Jnuary 12, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.