Koronavirus UK – První Brit, o kterém je známo, že chytil virus, porazil smrtící nemoc sklenkou horké whisky s medem

2
93

Autor: Nick Pisa 3. února 2020

Učitel Connor Reed, původem z Llandudna, Severní Wales, žije v Číně tři roky. Před dvěma měsíci mu bylo lékaři v čínském Wu-chanu diagnostikováno onemocnění koronavirem.

01Koronavirus – Connor Reed je považován za prvního Brita, který chytil smrtící koronavirus

Reportéru SUN Conor řekl – „zjistil jsem u sebe nesmírné potíže s dýcháním, spojené s těžkým kašlem. Poté, co jsem se neustále snažil dýchat, odešel jsem do nemocnice. Po vyšetření u mě lékaří zjistili – všechny klasické příznaky koronaviru“.

Šokovaný Connor byl držen v nemocnici po dobu dvou týdnu. Řekl: „Byl jsem zděšen, když mi lékaři řekli, že trpím virem. Myslel jsem, že umřu, ale podařilo se mi to porazit. Odmítl jsem brát antibiotika, která mi lékaři předepsali, protože jsem nechtěl užívat žádné léky. Použil jsem inhalátor, který pomáhal kontrolovat kašel a vypil jsem plnou sklenici horké whisky s medem, dokud to ze mě nespadlo. Je to staromódní lék, ale zdálo se, že to pomohlo.

03Connor Reed, porazil vražedný virus „sklenicí horké whisky a medu“

Skutečné město duchů

Connor, který se loni v létě přestěhoval do Wu-chanu, aby vyučoval angličtinu, byl propuštěn z fakultní nemocnice ve městě Zhongnan. Byl jsem mimo práci a šéf si myslí, že za pár týdnů znovu otevřeme, ale nejsem si tak jistý.“

Wu-chan se stává skutečným městem duchů – v ulicích není téměř nikdo a v obchodech dochází čerstvé ovoce a zelenina. V lékárnách nezůstal žádný lék ani masky. Jestli půjdeš bez masky, policie tě zatkne. Úřady se opravdu obávají, snaží se to omezit a zastavit jeho šíření.“

Dále poznamenal, že když zavolal na konzulát ministerstva zahraničí UK a oznámil, že mu byl diagnostikován korona virus, vůbec je to nezajímalo. Jediné co se ptali, bylo zda chci zajistit místo na letišti. Odmítl s tím, že si poradí sám. Řekl – jsem žijící důkaz, že koronavirus lze porazit.

04

Zdroj textu a foto: The SUN
Překlad: Administrátor

2 KOMENTÁŘE

  1. Velmi dobrý nápad souhlasím stimto chytrým Britem ! Můj Švýcarský otec řešil nastydnuti kulatou cibuli kterou ráno kousal a jedl společně schlebem na konec zapil skleničkou 45% vodkou a odešel do práce ! Večer byl vždy jako čiperka ! Při nastydnutí mám i já po ruce vodku a cibuli !

    • Já jsem ještě do nedávna praktikoval prevenci tak, že denně jsem si večer nalil do 3 dcl sklenky citronovou šťávu a do ní velkého panáka dobré slivovice. Sice lepší by to bylo po ránu, ale bohužel denně používám auto a policajti to jaxi nechtěli tolerovat jako zdravotní prevenci. Jenomže cca před třemi roky mi felčarka našla na rentgneu „Rozedmu plic“, takže teď si musím stříkat ráno i večer nějaký sajrajt do krku a do plic. No a ono se to prý nesnáší s alkoholem, takže nastal konec se slivovici.

VLOŽTE ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Prosím, vložte zde Vaše jméno

*

code