Korsická celebrita Arnaud Seassari – vzkaz muslimům

0
500

Upozornění: Pokud nesnášíte silná expresivní slova, nespouštějte to video!

Autor: Admin

V posledním období se na Korsice odehrálo množství incidentů a střetů mezi křesťany a muslimy. Muslimové dělají problémy hlavně na plážích, tam to mají nejtěžší s nimi ženy v plavkách.

Korsická celebrita Arnaud Seassari vzpomíná ve videu. „Skupina vašich uviděla ženu s poodhalenými prsy, tím to začalo. Všechno to začalo vaší netolerancí. Co to znamená? V naší zemi máte právo se koupat v Burkina, což ale není naše tradice. Toto je Korsika a jsme křesťanská země. Ale můžeme se zde koupat i v plaveckém úboru i s odhaleným tělem.“

Rozhořčený Korsičan vzpomíná i případ, kdy muslimové napadli 15 letého chlapce mačetou. V souvislosti s tím se ptá muslimů. „Máme vás vyvraždit vás is vašimi rodinami? Máme vás všechny zabít? Klidně vás všechny zabijeme! Korsičané jsou šílenější než vy! Uvědomte si to! Korsičané jsou mnohem krutější a větší magoři!

Seassari vlastně v celém videu muslimům připomíná, že jejich dosavadní chování na Korsice musí skončit, dokonce je možná již pozdě. Až do konce videa posílá muslimům výhrůžky, a končí ho slovy: „Pokud chcete válku, tak ji zažijete!“

Poznámka admina: Jaký to rozdíl proti chování našich tzv. celebrit! Kdy natočí někdo z našich celebrit podobné video a bude ho prezentovat na síti? Pravděpodobně nikdo a nikdy, protože svoboda slova u nás zanikla novelou trestního zákona a vložením §§ 355 a 356.