Mezinárodní skandál: Polský konzul chce diktovat Čechům, co mohou vkládat na internet!

0
636

Vložil: Admin

Nižší zástupce zřejmě nejabsurdnějšího patolízala USA, nejušišlanějšího státu světa a poslední diktatury v Evropě si poplakal a rozkousal obrázek pedofila z povolání Jana Pavla II. u dědků na ÚV KSČM, když viděl, co čeští komunisté z Frýdku-Místku vložili na web. Informace o zabírání Těšínska a vyhánění českých rodin, kolaboraci Polska s Hitlerem a články o polských koncentračních táborech označil jako „dezinformace“.

Frýdecko-místecká pobočka komunistů nyní čelí skandálnímu útoku polského Schapira, konzula Janusze Bilského, který se svým chováním, nemajícím daleko k tomu, aby připomínalo zvratky vodkou prolitého antikomunistického burana, vměšuje nejen do vnitřních záležitostí naší rozvojovky, ale snaží se určovat to, co si mohou a nemohou lidé a politické strany vkládat na svůj web. Ale o tom dále. Pojďme si ukázat, co je to Polsko, abychom pochopili, že i v naší rozvojové kotlině může být klidně ještě hůře.

Rzežprwobytnie-pospolna Pszonska

Představte si zemi, jejíž obyvatelstvo je sužováno vlivem katolicismu, a to tak silně, že ve státě vzniklé katolické kruhy řídí stát prostřednictvím politických loutek pomocí středověkých zákonů (např. zákon o urážce náboženského cítění skutečně existuje), perzekuují lidi za politické přesvědčení (nepohodlné lidi zavírají a označují za ruské špiony) a šikanují ženy (nejen ty, jejichž děti byly přivedeny na svět metodou in vitro). Náboženští fanatici v zemi jsou pro svoji podobnost s islamisty nazývání „Katoliban“. Nefunkční zdravotní systém, v jehož špitálech při několikahodinovém čekání na lékaře lidé umírají na chodbách, je obsazován felčary, jejichž řady plní i ti, co podepsali skandální deklaraci víry (dokument, stavící boží právo nad právo lidské). Takže pokud natáhnete brka, odpověď je jednoduchá: „Bůh to tak chtěl“ a jede se v klidu dále, akorát s drobným detailem – bez vás. Život v Polsku je jen pro otrlé, zdravé a pravděpodobně jen pro sociální masochisty. Chtěli byste v tom někdo žít? Jistě ne. A nejste sami. Předpokládá se, že z Polska vyemigrovalo již několik desítek milionů obyvatel.

Největší radost z přílivu těchto lidí, prchajících z tohoto kulturního ráje mají v Anglii, kde již několik Poláků bylo zavražděno, ale zase rukou vedenou jimi milovaným nacionalismem, takže jim to asi moc nevadilo. Obyvatelstvo, frustrované mizivými výdělky z neplnohodnotních pracovních smluv si vyplňuje čas mezi návštěvou kostela, projevy nenávisti vůči všemu nepolskému a domácím násilím vodkou. Není proto divu, že se v roce 2013 narodil „opravdový Polák“ – měl v krvi 2,4 promile alkoholu. Matka utekla z nemocnice, asi tu radostnou novinu chtěla rychle zapít s přáteli. O exportu polských potravin do ČR, špičce ledovce polského obchodního umu, se nemá smysl ani rozepisovat.

Pozor na lidi, co mají spřežky ve jménech

Frýdečtí komunisté nejsou jediní, kteří byli atakování agresivní polskou ambasádou. Po serveru zvedavec.org chtěly polské loutky USA, aby stáhl článek o polských koncentračních táborech, a nestyděly se vyhrožovat protiteroristickým centrem. Zkrátka někdo tu bodnul do vosího hnízda. Web, proti kterému naši někdejší okupanti protestují najdete zde.

Pan konzul by si měl uvědomit, že tady není doma, aby si vyskakoval na české občany, kteří mají v živé paměti, jak s hrůzou utíkali z Těšínska před polským terorem. Zde žádná katolická diktatura, plodící jen myšlenkové a morální primitivy nebude tolerována stejně tak, jako fašistické metody PIS, které v jeho vlasti jako mafie uzmuly Ústavní soud, provádí čistky a vrací zemi do středověku nebo ještě hůř – k režimu fašisty Pilsudského.

Pokud se chce vyplakat, zvolil si špatné místo i dobu. Možná teskní po současných tajných koncentračních táborech CIA na území Polska. Pakliže se nudí, ideální je zajít si před prezidentský palác ve Varšavě a každého desátého v měsíci si zamasturbovat s PISdami nad fotkou Kaczyňského, který se vinou ne Ruska, ale typické polské amatéřiny, rozmáznul ve Smoleňsku.

Polské politické loutky by měly zvážit každé otevření úst a dávat pozor na to, aby jim do sprosté a nevymáchané huby Češi nenacpali zpět technickou sůl, halucinogenní čaje, nadopovaná kuřata a další.

Zdroj: Prostějovská pravda

Poznámka administrátora: Dokumentacci o obsazení části Československa polskou armádou, můžete vidět na Foto galérii na tomto webu zde (otevře se nové okno)