Nahý muž se pokoušel vylézt z okna Buckinghamského paláce

Autor: Admin

Je otázkou, zda příběh popsaný níže, včetně videa a fotografií, se skutečně stal, nebo jde o podvod s cílem uoškodit anglické královské rodině.

Náhodný turista v Londýně, při přihlížení „tradičního střídání stráží“ u Buckinghamského paláce, náhodou natočil zajímavé video. Na videu je vidět nahého chlapce jenž se spouští po smotaném prostěradle z okna Buckinghamského paláce.

Video ukazuje skupinku turistů, kteří se dívají, jak probíhá střídání stráže. V určitém momentu kamera zabere okno paláce a sleduje zcela nahatého mladého muže, jak se pokouší vlézt z okna a spustit se dolu. Ale již po několika metrech slézání, muž se na tomto provizorném lanu neudržel a spadl na zem z výšky cca 6-9 metrů.

chlapec2

hr

 

hr

chlapec6

Navzdory této nehodě, nikdo z přihlížejících turistů, nebo vojáků ze strážní jednotky, nijak nereagoval. Je otázkou, zda je video o skutečné události, nebo komplikovaný podvod.

Když byl kontaktován tiskový mluvčí Buckinghamského paláce, tento odmítl jakékoliv komentáře. Zástupce Metropolitní policie sdělil, že policie neobdržela žádné informace o někom, kdo by nahý slézal z okna paláce. Obdobně se vyjádřil zástupce „London Ambulance Service“, že nikdy od nikoho neobdrželi žádné volání k záchranné akci z tohoto místa.

Zdroj článku a foto: Daily Mail
Překlad: Admin