Německo pohrozilo žalobou odmítačům kvót na uprchlíky, v EU se začíná schylovat k revoltě! Vtrhne německá armáda do Česka?

0
632

Německá armáda by mohla v extrémním případě vynutit kvóty na uprchlíky po zemích EU, které je odmítají, i vojensky. Německo se totiž hodlá obrátit k Evropskému soudu a pokud by ten rozhodl ve prospěch Německa, mohlo by Německo výkon tohoto rozsudku vymáhat i vojensky. Tato možnost zazněla ve výhrůžce Angely Merkelové už v létě ve směru k Maďarsku, ovšem teoretická rovina přešla pomalu do roviny praktické. Berlín jde s žalobou k soudu.

Česká armáda je přitom v likvidaci. Většina tanků je v neprovozuschopném stavu. Stíhačky má republika na leasing a nesmí je použít ve válečných konfliktech, tedy ani ke své vlastní obraně bez souhlasu Švédů. Obrana země je českými ozbrojenými silami naprosto vyloučená, protože armáda nemá ani logistické kapacity k  výjezdu z kasáren. Paliva jsou limitována a na příděl, většina rezerv paliv se šetří na speciální akce, obvykle vojenské přehlídky na veřejnosti.

pruzkum

Německo ví, že podobně zoufalé situaci je na tom mnoho ostatních zemí v EU, takže politika IV. Říše a diktát z Berlína připomíná období Protektorátu Čechy a Morava. Loutková vláda v ČR si přitom v ničem nezadá s vládou Emila Háchy. Není jediného ministerstva bez notiček z Bruselu nebo zpoza Atlantiku z Bílého domu. Nejprve nám vzali veškerou moc lidu nad zemí po roce 1989. Poté nám vzali národní majetky. Poté vzali vodu, paliva, energie a zdroje. Poté nám zničili živočišnou a rostlinnou výrobu. Poté nám vzali práci. Poté vzali armádu a schopnost se bránit. A teď nám vezmou národ, naší kulturu, identitu, jazyk a víru. Za pomoci našich lidí, neziskovek, kolaborantů, přicmrndávačů, dobrotrusů a vyvolávačů lásek a pravd. Kritizují rok 1968, sami ale dnes kolaborují více, než kdysi skupinka přesvědčených komunistů.

Tolik špatných zpráv. Snad je ještě čas. Snad národ ještě žije, snad prach dní a zlomené vůle není ještě znamením, že vlast už vlastně není domovem, ale jenom Zemí zrůd…

Zdroj text a foto: AENews