O „chudé“ Africe a „bohatém“ Západu. Aneb sametově vytvořena EU a sametové zotročení celého světa

0
691

Autor: Pozorovatelka

V analýzách Valerije Pjakina velmi často zaznívá názor, že přistěhovalecká politika EU sleduje dva cíle: prvním je zájem státních elit USA, které si přejí rozklad Evropy, resp. oslabení EU tak, aby nad ní USA měly ještě větší moc, než mají. Druhým je zájem globální elity (GP), která si přeje likvidaci amerického stylu života, naplno fungujícího v USA a v Evropě a nevynalezla k tomu lepší způsob, než výměnu původního amerického a evropského obyvatelstva za primitivnější – v USA za Hispánce a v Evropě za muslimskou populaci.

Pro celý svět přitom platí, že GP stěhuje centrum příští moci do Číny a do – Íránu! Írán má být tím, který ve finále (po boji mezi křesťany a sunnitskými muslimy) zavede v Evropě „správný“ islám (šíitský) a vytvoří chálifát. Především ale nahradí evropské mozky, a to především svými znalostmi o jaderných technologiích, protože nic jiného, než udržování chodu jaderných elektráren v Evropě nebude nutné.

svet-orwell2
Mapa světa podle Orwella – zdroj Wikipedie

Ponechám teď stranou, nakolik si evropští přisluhovači amerických státních zájmů uvědomují, že USA i Evropa jsou jen figurky na mnohem vyšší šachové partii a zůstanu teď u té vyšší, u globalizační šachové partie. Až na výjimky, v USA i v Evropě ji pochopili jen někteří (a věřím, že i náš prezident Zeman) zatímco Rusko se v ní orientuje už dlouho. A ze své optiky Rusko hraje šachovou partii nejen s blbci v USA a v EU (příhodnější pojmenování nelze najít), ale i s těmi, kteří si na šachovnici světa přivlastnili figurky nejvyššího kalibru a kteří jsou známí pod zkratkou GP.

Ano, Rusko na Blízkém východě (Sýrie, Írán) i v Africe (Egypt) hledí na své zájmy – zatímco GP tam má své. A nyní se dostáváme k pointě vloženého videa o „chudé“ Africe. Když pomineme fakt, že Rusko se od dob VŘSR mělo ocitnout na úrovni afrických a blízkovýchodních zemí – tzn. pouze jako území zdrojů pro GP, pak tady máme fakt, že Rusko se snaží prosadit takovou globalizaci (Miroporiadok – Světový řád), který bude všechny národy respektovat jako rovnocenné a tedy partnerské. A to je něco zcela jiného, než co realizuje GP, a to přes organizace jako Unicef, Červený kříž či různé jiné organizace, zajišťující Afričanům lékařskou pomoc (Bill Gates) či potravinovou a ve finále i uprchlickou pomoc.

V souvislosti s úvodním videem se mi vybavilo jedno starší – jak jinak, než ruské – které je o kolonizační politice Západu, což dnes můžeme přejmenovat na kolonizační politiku biblické egyptské kultury GP (delší ale doporučuji shlédnout – velmi zajímavé):

Trpět a žít v chudobě a otroctví je správné, tak velí křesťanství, zavedené GP, který si mezitím přes kolonizaci, banky a lichvu přivlastňuje zdroje celého světa. Mnohé banky v Evropě už jdou vstříc uprchlíkům natolik, že v souladu s právem šaría „jako“ nepoužívají úrok (Banky podle šaríi dobývají Evropu ) .

Ale když se podíváme na úvodní video, tak Afrika vůbec není chudá země, ba naopak, chudý je Západ, který by bez afrických a asijských kolonií dávno nebyl. A dá se říct, že národy, jejichž přírodní bohatství bylo po staletí využíváno, jsou ve finále vyhnány tam, kde po staletí žádné přírodní bohatství nebylo. Území Evropy (a USA) se ve finále má stát Titanikem, na který jsou nahnáni všichni, kteří 1) přírodní zdroje čerpají a 2) přírodní zdroje vlastní.

A když se vrátím k úvodu a k Pjakinovi – Západ GP posloužil a GP na celý Západ právě kašle, protože jemu nikdy nešlo o nic jiného, než o zdroje. A jediným, kdo se nikdy zotročit nedal a opět se staví proti zájmům GP, je Rusko. Rusko, které nikdy žádné kolonie nevytvářelo, protože jednak to nemá zapotřebí a jednak fungování světa vidí jinak!

PS: Proč jsou vojska NATO a s nimi i Češi v Mali? (nerostné bohatství Mali).

Zdroj: Článek – AE News
Videa Youtube