Obamův pokrytecký režim nastavuje Nový světový řád (NWO)

0
419

Autor: Paul Craig Roberts
Infowars.com
13. března 2014
Překlad: Administrátor

Obama
Od okamžiku, kdy Washington zahájil svůj naplánovaný převrat v Kyjevě, Washington obviňuje Rusko ze „zasahování na Ukrajině.“ Tento propagandistický trik se podařil. V prostitučních západních médiích byla ihned publikována zpráva (o neexistujícím) ruském zásahu, jako opatření předejít možnému zásahu v rámci pomoci z Washingtonu.

Po falešném obvinění Ruska z napadení Krymu, nyní Obamův režim požaduje, aby Rusko zasáhlo na Krymu a zabránilo referendu, jenž bude tuto neděli. Jestliže Rusko využije svou sílu k zásahu s cílem zabránit občanům Krymu v referendu, prohlásil John Kerry, Obama a jeho administrativa přestanou dále diskutovat s Ruskem o situaci na Ukrajině.  

Takže Kerry v podstatě dal Rusku zelenou poslat vojsko, aby zabránilo občanům Krymu rozhodnout o svém sebeurčení.

Zprofanované západní média si ani nevšimla, že na jednu stranu Kerry kritizuje Rusko ze zásahu na Ukrajině a na druhou stranu ho vyzývá k zásahu v zájmech Washingtonu k potlačení referenda občanů Krymu na sebeurčení.

Jaký smysl má takový požadavek na Rusko?

Obamova administrativa prohlašuje, že krymské referendům není legální, protože se ho nezůčastní všichni občané Ukrajiny. Když Washington ukradl Srbům Kosovo, nedovolil Srbům hlasovat vůbec. V nastávajícím referendu ve Skotsku o tom, zda vystoupit z EU, budou také hlasovat pouze skotští občané a ne celá populace Velké Británie. Jenomže tyto standardní postupy jež jsou v souladu s mezinárodním právem, nesmí být dovoleny Krymu, jelikož je zřejmé, že výsledek nebude ve prospěch Washingtonu.

Je zřejmé, že Obama a jeho administrativa se již nestydí vůbec ničemu.

Neokonzervativní váleční štváči, jež ovládají Obamovu administrativu se chlubí, jak velké sankce uloží Rusku, pokud nezabrání referendu na Krymu. Ale sankce mohou selhat. Sankce mohou více poškodit ekonomiku Washingtonu a zejména loutkových států NATO, což by si měl Washington znovu promyslet při používání jeho agresivních slov a skutků. Bude to zejména Evropa, která zaplatí za agresivní akce Washingtonu.

Sankce mohou urychlit jednání států BRICS vedoucí k opuštění dolaru jako mezinárodního platidla a účtovat vzájemné transakce v jejich měnách. Všechny země s finančními a ekonomickými vazbami na západ by měly být vystrašeny destabilizujícím Washingtonem. Národní suverenita je v rozporu se skutečnosti, být vázán v platebním systému amerického dolaru.

Z ekonomického hlediska sankce uložené Rusku nemají žádný význam. Jediným přínosem je propaganda pro zobrazení Ruska jako pachatele, který byl potrestán Washingtonem.

Krymská vláda byla skutečně zvolena, zatím co Washingtonem dosazena kyjevská vláda ne. To plně potvrzuje výsledky globálních výzkumů o „demokratech“, kteří tvoří nevolené vlády.

V průběhu vlády Billa Clintona, George W. Bushe a nyní Obamy, Washington plně prokazuje, že cokoliv slouží agendě Washingtonu, je legální. Zákony, jež nejsou konzistentní s požadavky agendy Washingtonu, jednoduše neplatí. Jsou to mrtvé zákony. S přihlédnutím k tomu, není žádným překvapením ani skutečnost, že v rozporu se zákonem USA, který zakazuje poskytnutí finanční pomoci vládám, jejichž představitelé se dostali k moci  prostřednictvím puče, nebo jinými nezákonnými prostředky, Washington nabízí loutkové vládě v Kyjevě finanční pomoc 1 miliardu USD.

hr

Paul Craig Roberts, byl náměstkem ministra financí pro hospodářskou politiku a spolupracovníkem redaktora deníku Wall Street Journal. Byl fejetonistou pro Business Week, Scripps Howard News Service, a Creator Syndicate. Přednáší na mnoha univerzitách a jeho články na Internetu přitahují čtenáře z celého světa.