Obrovská demonstrace na podporu Madura, zatímco kanadská a americká média totálně jako naše veřejnoprávní mlčí!

0
1617

Vložil: Admin

01Prezident Maduro v plamenném projevu

Je fascinující, jak se americká a kanadská svoboda přeměnila v bolševickou totalitu. Dokonce to došlo tak daleko, že při milionových demonstracích za Madura kanadská Global NEWS vysílá venezuelské Kalousky, Pospíšily s výkřiky Bartošků. Je skutečně fascinující, že nakonec větší mediální svoboda je ve Venezuele a Kanada s USA by se od Venezuely mohly demokracii učit. Tam totiž najdete vše.

Na pátek a sobotu svolal Diosdado Cabello shromáždění, jehož ohnivá slova byla podpořena obrovským davem lidí v Monagas, kteří v pátek vyšli do ulic demonstrovat na podporu prezidenta Nicolase Madura proti mezinárodní agresi.

Podívejte se na další foky. Obrázky byly poslány přes facebookové vysílání, prosím omluvte kvalitu.

02

Diosdado Cabello

04Přímý přenos

05

A tak je snadné rozklíčovat, kdo má pravdu a co se v nejbohatším státě ve světě na ropu děje.

Cabello řekl, že Spojené státy uplatnili finanční sankce, hospodářskou blokádu a únos asi 20 miliard dolarů, ale že nabídnou „humanitární pomoc“ v $ 20 milionů, které budou pocházet z týchž zdrojů Venezuely. „Na náš účet?“ zeptal Cabello.

Je to perverzní, že USA chtějí zaplatit životy Venezuelanů, „za poslušnost a podřízenost!“

Také připomněl Libyi , EU a USA invazní síly a jejich spojencé ospravedlnit vojenskou agresi s falešnými obviněními z porušování lidských práv a údajné diktatuře. A skončili s touto zemí poté, co ukradliyzlaté a devizové rezervy Libyjců.

„Vrátili jste peníze lidem Libye? Ne. A Libye je rozvrácena a zničena! Venezuela není Libye, bude suverénní, svobodná a nezávislá, „ oznámil před obrovským davem!

Jenom doplnění: jak je vidět, všechny státy světa už mluví stejným jazykem, pouze teroristé v čele s USA mají snahu intervenovat všude, kdo se před nimi neplazí!

P.S. Ukrást občanům Venezuely miliardy dolarů, zablokovat dovoz a vývoz, a nechat Venezuelany hladovět za to, že si zvolili jiného prezidenta než chtějí USA je skutečně perverzní, nebo dokonce na úrovni teroristů z Islámského státu. Vážně jsme tuto divnou svobodu a plazení před USA chtěli?

Dodatečné doplnění: Všimněte si, jak referuje veřejnoprávní televize: tyto obrovské davy tam nejsou, pouze je to jakoby odkloněno tak, že sice si tam někoho Maduro pozval, ale opozice ho drtí…

Zdroj textu a foto: Skrytá pravda