Odhaleno – Ukrajinská demonstrace ve stylu podvodu Kony 2012

0
423

Autor: Paul Joseph Watson
Infowars.com

Video s názvem „Jsem Ukrajinka„, má již více jak 3 miliony návštěvníků. Je natočeno s atraktivní ženou, která vytrvale prohlašuje, že ukrajinské povstání je jen o svobodě a demokracii.

Video je typická zjednodušená emocionální propaganda, která tvrdí a vysvětluje, že „existuje jen jeden důvod“ pro protesty na Ukrajině, přičemž všem do očí lže jelikož naprosto ignoruje mnohotvárné geopolitické faktory, které stojí za povstáním a které jsou centrem přetahované mezi Spojenými státy, Evropskou unií a Ruskem.

Žena žádá diváky o pomoc a říká svůj naivní příběh s přesvědčováním, že krize je pouze o tom, jak Ukrajinci si přejí svobodu a zamlčuje skutečné důvody a to, že celé povstání organizoval západ s cílem na geopolitickou izolaci Ruska.

Vznik videa není tak jednoduchý jak je zobrazeno. Klip byl vyroben týmem v souladu s tzv. „Roar dokumentem„o boji za demokracii na celém světě“, který byl financován princem Moulay Hicham z Markoka. Inspirátorem akce nebyl nikdo jiný než Larry Diamond, člen Rady pro zahraniční vztahy.

Rada pro zahraniční vztahy je považována za americký „nejvlivnější zahraničně-politický think tank“ a má hluboké spojení s americkým ministerstvem zahraničí. Diamond je také úzce spolupracoval s National Endowment for Democracy (NED) a americkou Agenturou pro mezinárodní rozvoj (USAID). National Endowment for Democracy je považován za civilní ruku CIA a byla hluboce zapletená v nesčetných pokusech o politické převraty a neo-koloniální změny režimů po celou dobu od svého vzniku v roce 1983, včetně aktivní účasti v tzv. „oranžové revoluci„, která na Ukrajině nastolila loutkový režim Viktora Juščenka.

Larry Diamond také hrál pomocnou roli v arabském jaru kde pod záštitou NED, proběhly série údajně lidových vzpour, jenž byly ve skutečnosti organizovány a spravovány některými z nejmocnějších západních institucí na světě.

Diamondem vyrobené virové video „Jsem Ukrajinka“ jasně ukazuje, že klip je surová snaha přesvědčit nemyslící veřejnost, že ukrajinské povstání je zcela ekologické a není podníceno západními mocnostmi i když ve skutečnosti je opak pravdou. Klip připomíná tzv, Kony 2012 podvodkde virové video je určeno aby, zjednodušenou propagandou a emocionální manipulaci, přesvědčilo miliony lidí o nutnosti americké vojenské angažovanosti v Africe.

V  rozhovoru pro Huffington Post  tvůrce videa přiznává, že byl na Ukrajině „připravovat film o demokracii„, a to dlouho před nějakými protesty.

Jasný důkaz o ozbrojených demonstrantech placených USA poskytuje Paul Craig Roberts. Původ krize na Ukrajině je zřejmě mnohem složitější, než se nám snaží namluvit média s poukazem, že hlavním důvodem byl boj za svobodu a demokracii proti zkorumpované vládě.

Mnoho aktivistů, kteří se angažovali při obsazování vládních budov v Kyjevě jsou také ze skupiny „Spilna Sprava„, která je příspěvkovou organizací a je plně podporována miliardářem George Sorosem z Open Society Institute.

Fáze ukrajinské vzpoury tak, aby se přeměnila na násilnou, byla načasována na prosinec, kdy náměstkyně státního tajemníka USA pro Evropu Victoria Nuland oznámila, že USA investovaly 5 miliard USD na pomoc Ukrajině k dosažení „správné vlády„. Skutečná povaha této vlády byla odhalena na počátku tohoto měsíce kdy unikly telefonní hovory Victorie Nuland, jež prozradily dohodu s americkým velvyslancem USA na Ukrajině, který již předem vybral budoucí „loutkové vůdce“ Ukrajiny v souladu se slibem, který dal senátoru Johnu McCainovi s cílem neutralizovat ruský vliv.

Miliony lidí se nikdy nedoví pravdu o povstání na Ukrajině, protože je to poněkud složitější, než se nám snaží ukázat atraktivní dívka v jejím ukvapeném prohlášení o boji za svobodu a demokracii v dvouminutovém videu na YouTube. To je jen ukázka, jak funguje propaganda. Video níže poskytuje širší přehled o skutečném programu revoluce.

Překlad: Admin