Pan Schapiro, je opět mimo (mísu) …

0
394

Autor: Nela Lisková

ShapiroNedá mi to a opět se musím ohradit proti výrokům velvyslance USA v ČR Andrewa Schapira. Ve svém vyjádření, kde uvádí, jak velkou hodnotou a nikoli přítěží pro nás mohou být imigranti se mi zvedá žaludek.

Celá záležitost ohledně imigrační vlny na Evropu je systematicky řízená USA a celým účelem této akce je destabilizace Evropy a zejména její ekonomiky.

Je všeobecně známo a podloženo, že tato imigrační tsunami, která se valí na Evropu, je vlastně „trojským koněm“, který je předurčen k tomuto účelu. A jestli jejich nepatrné procento utíká před válkou, tak před válkou, kterou opět, jako ostatně všude ve světe rozpoutaly USA.

Proč imigranty nepřijímájí USA, pane Schapiro? V médiích jste se vyjádřil, že musí být podporováno šíření pravdivých informací. Vy si opravdu myslíte, že nevíme, která bije a že média ať již veřejnoprávní či soukromá jsou v naši zemi pod silným vlivem Bruselu a vaši vlády a tím pádem lžou, jako když tiskne! A vypouští ven jen lži a polopravdy, prostě klasická propaganda, kterou vám ovšem valná většina národa nevěří.

Zmiňujete, že je Česká republika jedním z nejlepších spojenců USA v Evropě. Děkujeme, nechceme! My, dobře víme, že je to myšleno strategicky, protože máte v plánu již delší dobu v naší zemi vybudovat největší vojenskou základnu v Evropě!

A pokud se jedná o vaše vyjádření ke krizi na Ukrajině, tak to je opět váš produkt, jako jeden z mnoha. Jedete stále podle stejného scénáře. Státní převrat, občanská válka, destabilizace státu, vyvolání chaosu a rozkradení státu pod vaši taktovkou s vašimi loutkami. A my se můžeme pouze hluboce stydět za naši vládu za to, že podporuje fašistickou vládu Porošenka na Ukrajině. Takže pro nás žádné překvapení.

Je směšné vaše vyjádření k sankcím vůči Rusku. I průměrně inteligentní člověk ví, že na tyto vámi „doporučené“ sankce vůči Moskvě doplatí opět a jen ekonomika a obyvatele EU. Ale chápu, je to součástí vašeho plánu. Na otázku k dědictví Václava Havla vám budu opět oponovat. Tvrdíte, že Češi jsou hrdi na Havlův odkaz. Většina není a nebude! Na co máme být hrdi? Na vámi – USA dosazenou loutku, která jen panáčkovala a plnila vaše plány?

Máme snad být hrdi na člověka, který schvaloval takzvané „humanitární bombardování“ Srbska? To nemůžete myslet vážně ! Jestli toto vnímáte ve vaši zemi jako hrdinství, tak v naši určitě ne !

Pane Schapiro, my sami dobře víme, na koho můžeme být hrdi a věřte, že vy, ani Havel to rozhodně nejste ! My jsme hrdi na našeho pana prezidenta Miloše Zemana, protože to je jediný politik, který jedná výhradně a jen v zájmu naši země. A můžete si být jist, že toto naše stanovisko nezmění ani vaše červené karty.

Zdroj článku a fotografie: Rukojmí.cz