Pentagon varuje, že očekává brzy „radikální“ změny v americké vládě

0
383

Nezávislý webový deník AC24.cz zveřejnil dnes na svých stránkách velmi zajímavý článek. Zajímavý především svým obsahem, ale také tím, že v ČR jsem nenašel žádný jiný web, kde by tyto poměrně závažné informace byly publikovány.

Jelikož nemáme dohodu s redakci AC24.cz o možnosti přebírat jejich články, dovoluji si publikovat pouze první dva odstavce z publikovaného článku:

Vysoce znepokojivý „naléhavý oběžník“ dnes ráno vydaný Ministerstvem zahraničních věcí (MoFA) konstatuje, že získali od Hlavního zpravodajského direktorátu (GRU) informaci varující, že očekávají „radikální změnu“ ve vládě Spojených států, dost možná během příštích čtrnácti dnů, což se zakládá na informacích získaných od „vysoce postavených“ zdrojů v Pentagonu.

Podle oběžníku MoFA dostaly zpravodajské zdroje GRU v uplynulém týdnu upozornění od jejich protějšků v Pentagonu, že prezident Barack Obama připravuje s odvoláním na pravomoci, které mu dává 50 USC Kapitola 13, prohlásit, že různé americké státy jsou teď ve „stavu povstání“, což mu umožní odvolat se na Zákon o národním výjimečném stavu podle 50 USC § 1621 a odvolat se na vysoce kontroverzní plán „k pokračování vlády“ pro Spojené státy, což mu v podstatě umožní vládnout s neomezenou mocí. <— Čtěte dále —>