Pokud někdo půjde do pekla, je to Madeleine Albright

0
992

Autor: Paul Joseph Watson

Jak velvyslankyně OSN Albrightová zdůvodnila smrt 500.000 dětí.

Varování Madeleine Albrightové, že ženy, které nebudoui hlasovat pro Hillary Clinton, půjdou do pekla, by se mělo brát zcela vážně, vzhledem k tomu, že Albrightová svým zdůvodněním smrti půl milionu iráckých dětí, má teměř jistě vyhrazené zvláštní místo v pekle pro sebe.

 Někteří nechápou, že je velmi důležité,aby zejména mladé ženy projevily podporu pro Hillary Clintonovou. Vězte, že tam v pekle je zvláštní místo pro ženy, které si nechtějí vzájemně pomáhat, řekla (mimo jiné) Albrightová v sobotu v předvolební kampani pro Hillary Clintonovou. Další její poznámkou, proč má být hlasování pro Clintonovou primární platformou, bylo – „protože ona má vagínu„.

Nicméně, pokud věříte, že peklo existuje, pak Madeleine Albrightová má zaručenou jednosměrnou jízdenku.

V roce 1996, v průběhu 60 minutového rozhovoru, se Albrightová, jako velvyslanec OSN, neblaze proslavila konstatováním, že 500.000 mrtvých iráckých dětí kvůli sankcím OSN, byla cena, která za to stála.

„Slyšela jsem, že zemřelo půl milionu dětí. Myslím, že to bylo více mrtvých dětí, než v Hirošimě. Myslíte, že ta cena stála za to?“ Zeptala se moderátorka Lesley Stahl Albrightové.

Ano, myslím si, že ta cena za to stála – odpověděla Albrightová

Po obdržení intenzivní kritiky, se Albrightová pokusila vycouvat z tohoto bezcitného komentáře, ale přesto si udělala čas na to, aby obvinila moderátorku Stahl z „irácké propagandy“.

Vzhledem k tomu, že Albrightová je přesvědčena, že geopolitické motivy ospravedlňují masívní zabíjení dětí, nebudou jistě žádným překvapením její představy o pekle, zejména s přihlédnutím k tomu, že se blíží věku 80 let.

Zdroj: Prison Planet. com
Překlad: Admin