Policisté v rolích fašistů, policisté jako obětní beránci ?

0
434

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz vyjádřil k sobotním demonstracím, které se konaly v Praze. Zároveň vyzval ministra vnitra k odstoupení.

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu.

Scénář ze sobotní demonstrace pro média psala pravděpodobně policie, která účelově připravila malou epizodu, která však mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, které někdo v této hře obětoval.

Cílená provokace podle všech indícií řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina osob, možná policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku provokují pochod tzv. vítačů uprchlíků. Jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze obětovaným komparzem

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

Kde je SPJ v kompletní výbavě?

Stojí na tramvajové zastávce, sedí v autech, přehrazují ulice, kde se relativně nic neděje. Přesto hlavní čelo průvodu, které je monitorováno i policejním vrtulníkem je doprovázeno pouze policejní doprovodem bez dostatečné výstroje. Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo Vás možná obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě, ale to není vše.

Jedním z důkazů je, že z budovy Malá Strana č.p. 182 ( 490121) z které osoby v kuklách „vylézají“ patří MV. Viz výpis z katastru.

Ovšem demonstrace v Praze měly jednu chybu. A to, že útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá takzvaným běžencům. Mnozí lidé, hlavně přímí účastnící sobotní pražské demonstrace si všimli, že skupina cca 20 lidí, kteří měli zakryté obličeje (což zákon na  demonstracích zakazuje), velmi nepřesvědčivě vystupuje proti anarchistům a dalším levicovým extremistům. Je nutné zdůraznit, že tato podivná skupinka lidí měla oblečení podobné, které nosí takzvaní příznivci krajní pravice. A dokonce jeden člověk z této skupiny byl několikrát viděn, jak snad spolupracuje i se zasahujícími policisty.


Policistům v uniformě je třeba poradit, jak se mají chovat, až to začne…


Maskovaní „náckové“ pod dohledem velitele…


Koordinátor ministerstva vnitra v akci.

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek vyzval ministra vnitra Chovance k odstoupení, a to kvůli zneužívaní policistů pro politické úkoly v reflexi na sobotní provokační akci přestrojených příslušníků ministerstva vnitra za nácky v provokačním schématu, který měl zdiskreditovat demonstranty proti islámu v očích veřejnosti.

Jako člověk, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám velmi osobně, jako mořné zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce policie ČR. Tohle bylo přátelé absolutně přes čáru a nasazovat bezpečnostní složky bez důvodu proti dětem i když například s názorem se kterým já osobně nemůžu souhlasit, tak tohle nás všechny vrhlo do situace a země, kterou řídí lidé, kteří již stojí viditelně  proti svým občanům. Co může přijít dál?? Požáry, které se budou svádět na druhé nebo politické vraždy??

Obviňování organizátorů akce na Hradčanském náměstí z podpory fašismu a napadání ideových protivníků je zatím to nejmenší. Více na blogu Jiřího Vítka zde.

Jen pro zajímavost, jak o celé akci informovala média – konkrétně ČT.

Zdroje textů a foto: Jiří Vítek – blog iDnes.cz
Server: AE News