12 tajných míst, kam se nikdy nepodíváte

Autor: Ivan S.

uvodniMyslíte si, že svět je pro Vás ulitou ?
Zamyslete se ! Od přísně tajných velitelství
po utajované sítě podzemních vlaků
projdeme si 12 nejvíc utajovaných míst,
která za nic na světě nikdy neuvidíte zevnitř.

 

12. ZÁKLADNA RAF (Royal Air Force – Královské vojenské letectvo) NA MENWITH HILL: NACHÁZÍ SE V HARROGATE V SEVERNÍM YORKSHIRE

zakladna-raf

Tento podivně vyhlížející komplex budov a staveb ve tvaru dómu zajišťuje komunikační a výzvědnou službu jak pro Spojené království, tak pro Spojené státy. Základna je obrovská a je považována za největší elektronickou monitorovací stanici na světě. Každý ze satelitů (velkých kulových bílých útvarů) má údajně být součástí systému Echelon – přísně tajné sítě určené ke sledování soukromé i obchodní komunikace.

11. ČESKÝ HÁJ (Bohemian grow)

cesky-haj

Scénu z kultovního thrilleru připomíná Český háj, lokalita o ploše ca. 1080 ha kdesi v Monte Rio v Kalifornii. Pozemek je majetkem soukromého uměleckého klubu se sídlem v San Franciscu známého jako – světe div se – Český klub. Klub každé léto pořádá v lesích tábor v délce dvou týdnů včetně tří víkendů pro nejmocnější lidi světa. Celá scenérie má poněkud mystický ráz.

10. TAJNÝ ARCHIV VE VATIKÁNU

vatikan

Toto není jen tak nějaká stará knihovna, je to vatikánská knihovna! Jen hrstka zasvěcených má povolen vstup do tohoto sklepení – ale nebojte se, kdybyste si chtěli některou z těchto knih (které mimochodem patří papeži) přečíst, rukopis Vám pošlou emailem – to je tedy pokrok !

9. JESKYNĚ LASCAUX – FRANCIE

jeskyne

Lascaux, které se nalézá v jihozápadní Francii, je jeskynní komplex světově proslulý svými paleolitickými jeskynními malbami, jejichž stáří se odhaduje na více než 17.500 let. Ačkoliv tyto jeskyně již byly jednou otevřeny pro veřejnost, v současné době jsou uzavřeny, aby se uchovala tato vzácná umělecká díla.

8. PINE GAP (Borová soutěska – pozn. překl.) – AUSTRÁLIE

pine

Je známá jako australský ekvivalent Oblasti 51. Nachází se ve střední Austrálii a provozuje ji vláda a CIA. Je to jediné místo u protinožců, kde byla vyhlášena bezletová zóna, a které slouží jako monitorovací středisko. Co se tam monitoruje, nevíme. Ale podle posledních zpráv se v Pine Gap obsluhuje množství programů na útoky dronů.

7. MOSKEVSKÉ METRO č. 2

metro

Metro-2 je síť metra, která běží paralelně s veřejnou sítí moskevské podzemní dráhy. Síť byla vybudována za Stalinovy vlády a ruská výzvědná organizace KGB jí dala kódový název D-6. Na dotaz ohledně tohoto tajného systému metra Federální bezpečnostní služba Ruské federace (FSB) jeho existenci nepotvrdila ani nevyvrátila. Proslýchá se, že tento systém metra leží pod veřejnou sítí a má 4 linky, které se táhnou v hloubce 50-200 m, čímž umožňují přímé spojení Kremlu se štábem FSB, vládním letištěm a podzemním městem pod čtvrtí Ramenki.

6. PRACOVNA 39 V SEVERNÍ KOREJI

korea

Pracovna 39, známá též jako Úřad 39 v Severní Koreji, je uzavřená organizace, jejímž jediným účelem je hledat cesty ke zdrojům cizí měny pro Kim Čong-una. Organizace založená v roce 1970 je popisována jako vrcholný orgán severokorejské tzv. ´dvorní ekonomiky´. Přestože o Pracovně 39 je veřejně známo velmi málo, má se za to, že organizace disponuje 20 bankovními účty ve Švýcarsku a Číně, a slouží výhradně k praní špinavých peněz a dalším ilegálním transakcím. Objevily se také zprávy, že organizace je zapletena do pašování drog a nezákonného prodeje zbraní. Je známo, že uzavřená skupina má pod svou jurisdikcí 130 obchodních společností kontrolovaných přímo Kim Čong-unem. Když si představíte, že byste se vydali do Severní Koreje a chtěli se domáhat vstupu na ředitelství organizace, museli byste se vydat směrem k budově Korejské strany práce v Pchjongjangu.

5. MEŽGORJE, RUSKO

mezgorje

Toto místo je považováno za tajnou ruskou základnu s nukleárními střelami. Jsou zde trvale umístěny dva prapory vojska, aby odradily případné návštěvníky. Základna ukrývá automatické balistické střely, které mohou být dálkově aktivovány v případě nukleárního úderu, k jehož detekci jsou instalovány seismické, světelné a tlakové senzory.

4. EXKLUZIVNÍ KLUB – DISNEY CLUB 33

club33

Tyto celkem nenápadné vchodové dveře v Disneylandu na Floridě jsou ve skutečnosti vchodem do vysoce exkluzivního klubu pouze pro členy. Jako bych Vás slyšel – jak se dostanu dovnitř ? Nejprve ho musíte najít. Bez váhání se vydejte k New Orleans Square a hledejte Blue Bayou. Dostat se dovnitř už nebude tak snadné – klub není přístupný veřejnosti. Nicméně členové, mezi které patří prezidenti Spojených států, přední podnikatelé a herci, si mohou s sebou přivést přátele a známé – takže už začněte lovit na sítích !

3. OBLAST 51

oblast51

Pravděpodobně nejpřísněji utajovaným místem je Oblast 51, což je pseudonym pro vojenskou základnu umístěnou v Nevadě, asi 130 km severozápadně od centra Las Vegas. Uprostřed základny se nachází velké vojenské letiště. Hlavním účelem základny je podle zasvěcenců výzkum a vývoj experimentálních letadel a bojové techniky. Bizarní na tom je, že vláda Spojených států nepřipouští její existenci – což nahrává konspiračním teoriím, že základna slouží ke zkoumání UFO a mimozemšťanů – nebo je to záměr, abyste si právě tohle mysleli ?

2. DATOVÉ CENTRUM GOOGLE

google

Sídlo Velkého bratra je stejně přísně střežené jako Oblast 51. První datové centrum Googlu je místem s vysokým stupněm zabezpečení a záznamy bilionů*) NAŠICH DAT. *) Pozn. překl.: V originále je trillion, což v US angličtině znamená 1012 (bilion), jinak 1018 (trilion).

1. KOSTEL PANNY MARIE ZE SIONU

kostel

Kostel Panny Marie ze Sionu se nachází v Etiopii a je nepřístupný, protože údajně obsahuje jeden z nejdůležitějších biblických artefaktů, totiž oiriginál Archy úmluvy, kterou podle tradice přivezl do Etiopie Menelik I poté, co navštívil svého otce krále Šalamouna.

Zdroj textu a foto: New World Order Opposition