Jak Rusko se připravuje na WWIII

Tento článek byl napsán pro UNZ Review: http://www.unz.com/tsaker/how-russia-is-preparing-for-wwiii/

Nedávno jsem vyslán kus, ve kterém jsem se snažil odhalit několik populárních mýtů o moderní válce . Soudě podle mnoha komentářů, které jsem obdržel v reakci na tento post, musím říci, že mýty jedná o stále živ a zdráv a že se jasně nepodařilo přesvědčit mnoho čtenářů. Co navrhuji dělat dnes, je podívat se na to, co se Rusko skutečně dělá v reakci na rostoucí hrozby ze Západu. Ale nejdřív musím nastavit kontext, nebo přesněji, znovu nastavit kontext, v němž se Rusko pracuje. Začněme pohledem na politiku AngloZionist vůči Rusku.

Akce Západu :

První na tomto seznamu je, samozřejmě, dobytí NATO z celé východní Evropy. Mluvím o vítězství, protože to je přesně to, co to je, ale dobytí dosaženo v souladu s pravidly ze dne 21. st válčení století, které jsem definují jako „80%, 15% informačního hospodářské a 5% armády“. Ano, já vím, že dobří lidé ve východní Evropě byly jen snít být podroben USA / NATO / EU / etc – ale co na tom? Každý, kdo četl Sun Tzu okamžitě poznají, že tato hluboká touha být „začleněny“ do AngloZionist „Borg“ není ničím jiným než výsledkem drceného vlastní identity, hluboce zakořeněný komplex méněcennosti, a proto kapitulaci, která ani nemusel být vyvolána vojenskými prostředky. Na konci dne, nezáleží na tom, co místní obyvatelé domnívali, že dosažení – jsou nyní předmětem Říší a jejich země více či méně irelevantní kolonií v pruhu AngloZionist říše. Jako vždy, místní Comprador elita je nyní bublá s hrdostí nad tím, nebo si to alespoň myslí, přijaty jako rovná svými novými pány (myslím Poroshenko, Tuska nebo Grybauskaiteová), což jim dává odvahu kůry v Moskvě zpoza plotu NATO. Pro ně dobré.

Druhým je nyní celkem kolonizace západní Evropy do říše. Zatímco NATO přesunul na východ, USA také vzal mnohem hlubší kontrolu nad západní Evropy, která je nyní zřizována pro Říši tím, co bývalý starosta Londýna jednou volal “ velké vleže protoplazmatický bezobratlých želé “ – anonymní byrokraty a la François Hollande nebo Angela Merkel.

Za třetí, říše dal svou plnou podporu pro částečně démonické bytosti od al-Chattáb se Naděždy Savchenko. politika Západu je křišťálově čistá a jednoduchá do extrému: jestliže je to anti-ruská jsme ho zpátky. Tato politika je nejlépe ilustrovaný s Putinem a Ruska démonizace kampaně, která je podle mého názoru daleko horší a mnohem víc hysterický než cokoli během studené války.

Za čtvrté, Západ učinil řadu vysoce znepokojující vojenských pohybů včetně rozmístění prvních prvků protiraketového systému ve východní Evropě, na dispečink různých forem sil rychlé reakce, nasazení několika obrněných jednotek, atd NATO má nyní dopředu nasazen velitelská stanoviště, které mohou být použity na podporu zapojení rychlé reakce.

Co to vše přidat až?

Právě teď, nic moc, opravdu. Ano, tah NATO až k ruským hranic je velmi provokativní, ale především z politického hlediska. Z čistě vojenského hlediska, je nejen to velmi špatný nápad (viz klišé č.6 zde ), ale velikost skutečných sil nasazen, je ve skutečnosti, nepatrný: systém ABM v současné době nasazeno mohou přinejlepším doufat zachycuje několik střel (10 až 20 v závislosti na předpokladech) Pokud jde o konvenční síly jsou o velikosti praporu (více či méně 600 vojáků dalších pod- půrných). Takže teď tam je kategoricky žádná skutečná vojenská hrozba pro Rusko.

Tak proč jsou Rusové tak jasně rozrušený?

Vzhledem k tomu, že současná pohybuje USA / NATO by mohlo být dobře jen první kroky mnohem větší úsilí, které, vzhledem k tomu dost času, by mohla začít představuje velmi reálné nebezpečí pro Rusko.

Kromě toho je druh rétorice vycházející ze Západu je nyní nejen militaristické a russophobic, to je často úplně mesiášský. V poslední době po celém Západě měla propuknout své 1000 let staré chronické „mesiášský syndrom“ stavu přišlo Rusko 20 (až 30) v milionech lidí. Takže Rusové může být odpuštěno, pokud jsou placení velkou pozornost na to, co AngloZionist propaganda ve skutečnosti o nich říká.

Rusové jsou nejvíce zdrceni na re-kolonizaci západní Evropy. Dávno pryč jsou dny, kdy lidé jako Charles de Gaulle, Helmut Schmidt a François Mitterrand, měli na starost budoucnost Evropy. Pro všechny jejich velmi skutečných chyb, tito muži byli alespoň skutečných patriotů a nejen my koloniální správci. Dále jen „ztráta“ ze západní Evropy je mnohem týkající se pro Rusy než skutečnost, že ex-sovětská kolonie ve východní Evropě jsou nyní pod americkou koloniální správou. Proč?

Podívejte se na to z ruského hlediska.

Rusové všechno vidět, že americká moc je na ústupu a že dolar bude dříve či později, postupně nebo najednou ztrácet svou roli jako hlavní rezervy a směnárna na planetě (tento proces již začal). Jednoduše řečeno – pokud USA najde způsob, jak dramaticky změnit stávající mezinárodní Dynamic AngloZionist říše se zhroutí. Rusové věří, že to, co Američané dělají, je v nejlepším případě pouze napětí s Ruskem oživit spící studené války v2 a v nejhorším případě se skutečně začít skutečnou natáčení válku v Evropě.

Takže klesající Říši s nezbytnou nutností pro velkou krizí, bezpáteřní Západní Evropa není schopna postavit se za jeho vlastním zájmu, je podřízený a východní Evropy jen prosit, aby proměnit masivní bitevní pole mezi východem a západem a spasitelské, rabidly russophobic rétoriky jako pozadí pro zvýšení vojenské nasazení na ruské hranici. Je někdo opravdu překvapen, že Rusové berou to všechno velmi, velmi vážný, i když právě teď vojenská hrozba je v podstatě neexistující?

Ruská reakce

Tak dejte nám nyní zkoumat ruskou reakci na imperiální postoj.

Za prvé, Rusové chtějí, aby se zatraceně jistý, že Američané se nevzdávají do iluzi, že totální válka v Evropě by to bylo druhé světové války, kdy došlo americká vlast trpí jen pár drobných, téměř symbolické, útoky nepřítele , Vzhledem k tomu, válka ve skutečném měřítku v Evropě by ohrozilo samotnou existenci ruského státu a národa, Rusové jsou nyní přijímá opatření, aby se zatraceně jistý, že pokud by k tomu došlo, USA zaplatí obrovskou cenu za takový útok.

Za druhé, Rusové jsou nyní zřejmě za předpokladu, že konvenční hrozba ze západu mohl v dohledné budoucnosti. Jsou proto přijmout nezbytná opatření k zamezení že konvenční hrozby.

Za třetí, protože USA se zdá být zarputilý do rozmístění ochranu proti balistickým střelám systém, a to nejen v Evropě, ale i na Dálném východě, Rusové berou opatření k oběma porážky a obchvatu tohoto systému.

Ruská snaha je rozsáhlý a složitý, a pokrývá téměř každý aspekt ruské síly hoblování, ale jsou tam čtyři příklady, které, myslím, nejlépe ilustrují ruské odhodlání nenechat se 22. června 1941 se to stalo znovu:

Opětovné vytvoření první gardové tankové armády (v jednání)
Nasazení provozního-taktický raketový systém Iskander-M (udělal)
Nasazení Sarmat ICBM (v jednání)
Nasazení Status-6 strategického torpéda (v jednání)
Opětovné vytvoření první gardové tankové armády

Je těžké uvěřit, ale faktem je, že v letech 1991 až 2016 Rusko nemělo mít jeden velký formace (velikost rozdělení a větší) ve své Západního vojenského okruhu. Několik brigád, pluků a praporů, které nominálně byl nazýván „armády“. Zjednodušeně řečeno – Rusko zjevně nevěřil, že tam byl konvenční vojenská hrozba ze západu a proto se ani neobtěžoval nasazení jakékoliv smysluplné vojenské síly na obranu z takového neexistující hrozby. Mimochodem, tato skutečnost by měla rovněž ti vše, co potřebujete vědět o plánech Ruska invazi Ukrajiny, Polska nebo Pobaltí: To je naprostý nesmysl. To se nyní dramaticky změnila.

Rusko oficiálně oznámila, že první gardová tanková armáda (formace s prestižní a velmi symbolické historie ). Tato gardová tanková armáda bude nyní obsahovat 4. “ Kantemirov “ Stráže tanková divize, 2. “ Taman “ Stráže motostřeleckých divize, 6. tankové brigády, 27. gardové střelecké brigády Motor Sevastopol a mnoho podpůrných jednotek. HQ Tato armáda bude umístěn v Odinstovo předměstí Moskvy. V současné době armáda je vybavena T-72B3 a T-80 hlavních bojových tanků, ale budou nahrazeny zcela nový a revoluční T-14 Armata tanku , zatímco současná bojových vozidel pěchoty a obrněných transportérů bude nahrazen novým APC a BVP . Ve vzduchu, budou tyto obrněné jednotky být chráněna a podporována Mi-28 a Ka-52 úderných vrtulníků. Nenechte se mýlit, to bude velmi velké síly, přesně ten druh síly potřebné, aby prorazil útočící nepřátelské síly (mimochodem se 1TGA byl přítomen u Kurska bitvy). Jsem si jistý, že v době, kdy 1TGA je plně organizovaná se stane nejsilnější obrněné formace kdekoli mezi Atlantikem a Uralu (především z kvalitativního hlediska). V případě současného napětí pokračovat nebo se dokonce zhorší, Rusové dokonce rozšířit 1TGA na typu 21. st století „Shock armád“ se zvýšenou mobilitou a specializující se na lámání hluboko do obrany nepřítele.

Rozmístění protiraketového systému Iskander-M operačně-taktické

Nový Iskander-M operační raketový systém taktický je impozantní zbraň žádnou normou. Zatímco technicky se jedná o krátkého dosahu taktická raketa (pod 1000 km rozsah, je Iskander-M má oficiální sortiment 500km), to může také vypalovat R-500 raketa má schopnost zarážející v prostřední / provozní rozsah (přes 1000 km , R-500 má rozsah 2000km). Je extrémně přesný, to Advanced Anti-ABM schopnosti, to letí u nadzvukových rychlostech a je prakticky nezjistitelné na zemi (viz zde pro více informací). To bude raketa za úkol zničit všechny jednotky a zařízení USA a NATO vpřed-rozmístěny ve východní Evropě a v případě potřeby uvolnit cestu pro 1TGA.

Nasazení Sarmat ICBM

Ani 1TGA ani Iskander-M raketa ohrozí USA vlast v žádném případě. Rusko tedy potřeba nějaký druh zbraně, která by skutečně stávku strach do Pentagonu a Bílého domu v cestě slavné RS-36 Voevoda (aka SS-18 „Satan“ v klasifikaci USA) dělal během studené války. SS-18, nejvýkonnější ICBM kdy vytvořil, byl dost děsivé. RS-28 „SARMAT“ ( SS-X-30 podle klasifikace NATO) přináší teror na zcela novou úroveň.

Sarmat není nic menšího než úžasné. Bude schopen nést 10-15 MIRVed hlavic, které budou dodány v takzvané „depresivní“ (suborbitální dráze) a která zůstanou v manipulovatelný u nadzvukových rychlostech. Raketa nebudou muset používat typické trajektorii přes severní pól, ale bude schopen dosáhnout jakéhokoli cíle kdekoli na světě z jakéhokoli trajektorii. Všechny tyto prvky kombinované učiní Sarmat sama a její hlavice zcela nemožné zachytit.

Sarmat bude také schopen dodávat konvenční Iu-71 Hypersonic hlavice jsou schopné dosáhnout „kinetický úder“, které by mohly být použity k útoku na opevněné nepřátelské cíle v non-nukleárního konfliktu. To bude možné díky úžasné přesnosti SARMAT je hlavicemi, které, díky nedávné ruské úniku teď víme mít CEP 10 metrů (viz snímek obrazovky)

Sarmat MIRV CEPV SARMAT je sila budou chráněny pomocí jedinečného „aktivní opatření na ochranu“, která bude obsahovat 100 zbraně schopné střelby „kovový oblak“ čtyřicet tisíc 30mm „kulky“, do nadmořské výšky až 6 km. Rusové jsou také plánuje chránit SARMAT se svými novými systémy protivzdušné obrany S-500. A konečně, příprava na SARMAT, aby počáteční čas bude za 60 sekund díky aa vysoce automatizovaný startu systému. Co to všechno znamená, že Sarmat raketa bude nezranitelný ve svém sila, v jejím průběhu letu a při opětovném vstupu do spodních částech atmosféry.

Je zajímavé si povšimnout, že zatímco USA učinil velký hluk kolem své plánované Prompt Global Strike systému, Rusové již začaly nasazení jejich vlastní verzi tohoto konceptu.

Nasazení Status-6 strategického torpéda

Vzpomínáte si pečlivě nastudoval „únik“ v listopadu loňského roku, kdy Rusové „omylem“ ukázal super dooper tajné strategické torpéda na hlavním vysílacím čase novinky ? Zde je to (ne) slavný slide:

Status6-2015

Co je zde znázorněno, je „autonomní podvodní vozidlo“, který má pokročilé navigační funkce, ale které mohou být také dálkové ovládání a tvrdou ze specializované velitelského modulu. Toto vozidlo může ponořit až do hloubky 1000 metrů, při rychlosti až 185km / h, a to má dosah až 10’000km. Je dodávána speciálně konfigurované ponorek.

Systém Status-6 může být použit k cílení letadlové lodi bojové skupiny, americké námořnictvo základny (zejména SSBN báze) a ve své většině frighting konfiguraci, to může být využívána k doručování vysoce radioaktivní kobalt bomby schopné pokládat odpad k obrovské rozlohy přistát. Součástí dodávky Status-6 systém bude nová verze T-15 torpéda, která by byla 24 metrů dlouhá, 1,5m široká váží 40 tun a je schopen dodávat 100 megatun hlavice , které by bylo dvakrát tak silný jako nejsilnější nukleární zařízení někdy vybuchla, Sovětský car-bomba (57 megatun). Hirošima byla jen 15 kilotun.

Mějte na paměti, že většina z USA měst a průmyslových center podél celého pobřeží, které je činí velmi citlivá na torpédových útoků založených (ať už je to Sacharovovi navrhovaný “ Tsunami bomba “ nebo systémový Status-6). A stejně jako v případě Iskander-M nebo Sarmat ICBM, hloubky a rychlosti Status-6 torpéda by to v podstatě nezranitelný incerception.

Hodnocení:

Tam je opravdu nic nového všechny výše uvedené, a vojenští velitelé amerických vždy vědět, že. Všechny americké anti-balistické raketové systémy byly vždy především finanční podvod, od Reagan je „Star Wars“, aby Obamy „anti-íránské ABM“. Za prvé, každý systém ABM je náchylný k „místnímu nasycení“: pokud máte X číslo ABM raketu chránící Y dlouhý prostor proti X počet střel, vše, co potřebujete udělat, je k nasycení pouze jeden sektor prostoru Y s * hodně * reálných a falešných raket tím, že všechny vypalováním společně prostřednictvím jednoho malého sektor prostoru Y raketový systém ABM je chrání. A existuje spousta dalších opatření Rusové mohli ujmout. Mohly by dát jen jednu jedinou SLBM schopný ponorky v Lake Baikal což je v podstatě nezranitelný. Existuje již nějaká diskuze o tomto nápadu v Rusku. Dalším velmi dobrým řešením by bylo znovu aktivovat sovětské BzhRK železniční-mobile ICBM . Hodně štěstí při hledání je v ohromné ruské železniční sítě. Ve skutečnosti, Rusové mají dostatek levné a účinné opatření. Chcete, abych vypsat ještě jeden?

Jasně!

Vezměte Kalibr výletní střelu v poslední době ve válce v Sýrii. Věděli jste, že to může být výstřel z typického komerčního obalu, stejně jako ty, které najdete na nákladní automobily, vlaky nebo lodě? Podívejte se na tento skvělý video, které vysvětluje takto:

Jen nezapomeňte, že Kalibr má řadu kdekoli mezi 50 kilometrů do 4000 kilometrů a může nést jadernou hlavici. Jak těžké by bylo pro Rusko k nasazení těchto řízených střel hned u pobřeží USA v pravidelných kontejnerových lodí? Nebo jen držet několik kontejnerů na Kubě či Venezuele? Jedná se o systém, který je tak nezjistitelné, že Rusové ho mohl nasadit u pobřeží Austrálie zasáhnout stanici NSA ve městě Alice Springs kdyby chtěli, což nikdo by ani vidět, že to přijde.

Skutečností je, že představa, že by USA mohly vyvolat válku proti Rusku (nebo Číny na to přijde), a nikoli trpět následky na americké pevnině je naprosto směšné. A přesto, když slyším všechny šílené přednášku západních politiků a generálů mám dojem, že se zapomínají na tuto nepopiratelnou skutečností. Upřímně řečeno, dokonce i aktuální hrozby proti Rusku mají „half-couval“ cítí k nim: prapor zde, druhý tam, několik střel tady, několik dalších tam. Je to jako vládci Říše si neuvědomují, že je to velmi, velmi špatný nápad, aby neustále strkat medvěda, když vše, co vezete s sebou je kapesní nůž. Někdy je reakce západních politiků mi připomínají z násilníků, kteří se snaží vyloupit čerpací stanici s plastovou nebo prázdnou pistoli a kteří jsou naprosto ohromeni se jim dostat zastřelen majitel nebo policisty. Tento druh násilnictví není nic víc než forma „sebevražda policajta“, který nikdy nekončí dobře pro jeden snaží dostat pryč s ním.

Takže někdy věci musí být řečeno přímo a jednoznačně: západní politici raději nevěří ve své vlastní imperiální arogance. Zatím všechny jejich hrozby dosáhnout, je, že Rusové reagovali s mnoha marných ale verbální protesty a plnohodnotného programu přípravy Ruska na WWIII .

Jak jsem již napsal mnohokrát, Rusové jsou velmi strach z války, a oni budou jít ven jejich způsobu, jak se mu vyhnout. Ale jsou také připraveni na válku. Jedná se o jedinečně ruský kulturní rys, který Západ chybně nespočetné množství času během posledních 1000 let. Znovu a znovu mají Evropané napadl Rusko jen aby se ocitnou do boje by se nikdy představit, dokonce i ve svých nejhorších nočních můr. To je důvod, proč Rusové rádi říkají, že „Rusko nikdy začne válku, ona jen jim skončí“.

Tam je hluboká kulturní propast mezi tím, jak Západ vnímá boj a jak Rusové dělat. Na Západě, válka je, opravdu, „pokračování politiky jinými prostředky“. Pro Rusy je to nelítostný boj o přežití. Stačí se podívat na generálů na západě: jsou leštěné a dobře vychovaný manažeři mnohem více podobný firemní manažery než, řekněme, mafiánských bossů. Podívejte se na ruských generálů (například sledovat průvod Den vítězství v Moskvě). Ve srovnání s jejich západními kolegy vypadají téměř brutální, protože v první řadě jsou bezohlední a počítací zabijáci. Nemyslím, že v záporném slova smyslu – často jsou individuálně velmi čestný a dokonce i druh mužů, a jako každý dobrý velitel, pečují o své muže a milují svou zemi. Ale podnikání jsou v in Not pokračování politiky jinými prostředky, obchodní oni jsou v je přežití. Za každou cenu.

Nemůžete soudit armádu nebo, když na to přijde, národa, podle toho, jak se chová, když vítězí, když je v ofenzivě ubírá poraženého nepřítele. Všechny armády vypadají dobře, když jsou výhru. Můžete opravdu soudit povahu vojenských, nebo národa, v jeho nejtemnější hodině, když věci jsou hrozné a situace horší než katastrofální. To byl případ v roce 1995, kdy Eltsin režim objednal totálně nepřipravený, demoralizované, špatně vyškolený, špatně krmil, špatně vybavené a zcela zmatené ruskou armádu (dobře, jen pár narychlo smontované) Aby se Grozného z Čečenců. Bylo to peklo na zemi. Zde jsou některé záběry z valné Lva Rokhlin v narychlo organizované velitelského stanoviště v suterénu uvnitř Grozy. On je vyčerpaný, špinavý a vystaveny jako kterýkoli z jeho vojáků. Stačí se podívat na jeho tvář a podívejte se na tvářích lidí kolem něj. To je to, co ruská armáda vypadá, když je v hloubce pekla, zradil zrádce sedí v Kremlu a opuštěné většinou v případě, že ruský lid (kteří mi líto, že zde připomenout, většinou byly jen snil o McDonalds a Michael Jackson v roce 1995).

Dovedete si představit, řekněme, generál Wesley Clark nebo David Petraeus bojovat jako tito muži udělal?

Podívejte se na toto video generálního Shamanov čtením nepokojů aktu i místní čečenské politik (bez překladu tísni):

Vladimir_Shamanov._Cabinet_photoShamanov je v dnešní době velitel z výsadkových jednotek (viz foto), jehož velikost Putin v tichosti zdvojnásobil na 72’000 , něco, co jsem zmínil v minulosti jako vysoce relevantní, a to zejména ve srovnání s poměrně vlažnou zvyšuje úroveň síla vyhlášených NATO (viz “ suidice EU realitou popření „). Chcete-li získat cit pro to, co moderní ruské vzdušné síly jsou podobné, podívejte se na tento článek.

Není mým záměrem zde oslavit jadernou válku nebo do ruských ozbrojených sil. Důvodem pro toto, a mnoho dalších, články je pokusit se vyhlásit poplach o tom, co vidím, se děje v dnešní době. Západní představitelé jsou opilí na své vlastní imperiální arogance, národy, které byly v minulosti považovány za drobné skvrny na mapě se nyní cítí povzbuzeni neustále vyprovokovat jadernou velmoc, Američané jsou lhal a slíbil, že některé magické high-tech je ochrání před válkou zatímco Rusové jsou vážně připravují na WWIII, protože došli k závěru, že jediný způsob, jak zabránit, že válka je, aby bylo naprosto a jednoznačně jasné, k AngloZionists, že se nikdy přežít válku s Ruskem, i když každý Rus je zabit .

Vzpomínám si na studenou válku dobře. Byl jsem její součástí. A vzpomínám si, že drtivá většina z nás, na obou stranách, si uvědomil, že válka mezi Ruskem a Západem je třeba zabránit za každou cenu. Teď jsem zděšen, když jsem četl články od vyšších úředníků vážně diskutují takovou možnost.

Stačí si přečíst tento článek, prosím: Co by válka mezi EU a Ruskem vypadat ? Zde je to, co píše ten chlap:

K poeticky nakloněn, ruská armáda vypadá spíš jako gigantický pirátskou posádkou, než pravidelné armády. Ti, kteří vládnou jsou ty s nejostřejší šavle a největším ústech, typicky některé kurdějí zamořené mateis, kteří se spoléhají na podporu svých kamarádů, aby se všechny nepopulární „důstojník“ jít po prkně … Nebo výstižnější, oni se podobají o členech posádky Kozák horda, provozovaný brashier válečníků … i když tyto jednotky mohou být velmi statečná, v době, nejsou účinné v poli proti dobře regulované a vyškolený moderní vojenské stroje. Vzhledem k tomu, že je nepravděpodobně, Ney, nemožné pro běžné Ruští vojáci provádět operace významnějších důsledků na více než na úrovni čety proti jakýmkoliv disciplinovaných armád, zejména USA, Anglie, Německa, nebo francouzštině.
Sen o Západu
„Pro naši zoo“ (staré západní sen)
Tento druh psaní mě opravdu děsí. Ne proto, že imbecilní a rasistické hlouposti, ale proto, že do značné míry to nereflektuje v médiích hlavního proudu. Nejen, že existuje spousta takových články napsané jinde (viz zde , zde nebo zde ). Samozřejmě, že autoři tohoto druhu „analýzy“, aby jejich peníze přesně ten druh maniakální cheer-vedoucí pro západní síly, ale to je přesně ten způsob myšlení, který dostal Napoleon a Hitler v potížích a který skončil s ruskými jednotkami umístěnými v Paříži a Berlín. Srovnat tento druh šovinistický a upřímně řečeno, nezodpovědné nesmysl s tím, co měl opravdový vojenský velitel, Montgomery, říci k tomuto tématu:

Příští válka na zemi bude velmi odlišný od toho posledního v tom, že budeme muset bojovat jiným způsobem. Při rozhodování v této věci, musíme nejprve mít jasno v tom určitá pravidla války. Pravidlo 1, na straně I knihy války, je: „Do not pochod na Moskvu“. Různí lidé to zkoušel, Napoleon a Hitler, a to není dobré. To je první pravidlo.
Takže, kdo věříte? Profesionální cheerleaders nebo vojáci z povolání? Opravdu si myslíte, že Obama (nebo Hillary), Merkelová a Hollande bude dělat lépe než Napoleon nebo Hitler?

V případě, že AngloZionist „hluboký stát“ je opravdu dost bludy vyvolat válku s Ruskem, v Evropě nebo jinde, narcistický a požitkářský West, opilý na vlastní propagandě a arogance, objevíte úroveň násilí a válčení nelze ani představit a v případě, že pouze ovlivněna osoby zodpovědné za tyto lehkomyslné a sebevražedných politik, které by bylo skvělé. Ale problém je, samozřejmě, že mnohé miliony z nás, jednoduché, normální lidé budou trpět a umírat jako důsledek našeho kolektivního selhání, aby se zabránilo tento výsledek. Doufám a modlím se, že moje opakovaná varování bude přinejmenším přispět k tomu, co doufám, že je stále více uvědomují, že to hloupost musí být okamžitě zastaveno a že rozum musí vrátit k politice.

Saker