Putin Varuje Rumunsko A Polsko Proti Instalace Rakety ABM

putin-nasloucha

V pátek, 27. května, ruský prezident Vladimir Putin zase tvrdil, že americký prezident Barack Obama spočívá, když říká, že důvod, proč americký anti-balistická střela ( „ABM“) nebo Ballistic Missile Defense ( „BMD“) systém je instalován v Rumunsku, a bude brzy instalován v Polsku, má chránit Evropu před íránskými raketami, které ani neexistují a že Obama sám říká, že nebude existovat, protože Obamova dohoda s Íránem. Putin říká: Já vím, že jste tam ležel, není upřímný. Ty, jejichž cílem je zakázat zde naši schopnost odvety, ne Íránu. Nejsem tak hloupý, aby věřil tak transparentní lži jako vaše ujištění, že se jedná o Íránu, ne o Rusku.

Putin říká, že ABM, jako je Amerika je instalace , zakázání země (v tomto případě Ruska) schopnost k odvetným opatřením proti bleskovém šachu invazi – něco, co stále pravděpodobnější od NATO nyní jako NATO rozšířilo až k samé hranice Ruska – a že Rusko nebude umožnění tohoto vyřazení z provozu ruských odvetných sil.

Řekl, že „NATO odrazit nás pryč s vágní prohlášení, že to není hrozbou pro Rusko …, že celý projekt začal jako preventivní opatření proti íránským jaderným programem. Kde je ten program, teď? To neexistuje. … Byli jsme říkal od počátku 2000s, že budeme muset nějak reagovat na vaše pohyby podkopat mezinárodní bezpečnosti. Nikdo se nás poslouchají. „

Jinými slovy, on říká, že Západ ignoruje ruské slova, a proto Rusko bude, pokud to bude pokračovat, odpoví tím, že odstraní místa ABM, než se stanou plně funkční. Chcete-li jinak, než aby se odstranil plně funkční systém ABM nebo v jeho blízkosti ruských hranic by bylo opustit ruský lid zranitelné na bleskovém útoku ze strany NATO, a to nebude povoleno.

Řekl: „V okamžiku, kdy antirakety instalované mají řadu 500 kilometrů, jakmile to půjde až 1000 kilometrů, a ještě horší než to, že mohou být i dnes přezbrojeny 2400 km doletu útočných raket, a to může být provedeno pouhým přepnutím software, takže i sami Rumuni nebudou vědět. „

Jinými slovy: jen Američanům, kteří navrhli a kontrolují ABM systém, budou moci zjistit, zda a kdy Rusko je ponechán zcela zranitelná. Ani Rumuni budou vědět; a Putin říká: „Rusko nemá“ žádný výběr „, ale zaměřit se Rumunsko“ – a později i Polsko, v případě, že dotáhnout do konce s jejich plány, aby učinily totéž.

Z toho vyplývá, Putin říká, že zatímco on nepotřebuje okamžitě zasáhnout web Rumunska, bude muset udělat to dost brzy blokovat inovace ABM systému, který opustí Rusko náchylné k útoku a (protože plně funkční ABM ) bez schopnosti straně Ruska do counter-strike.

Říká: Odstraňte ABM systém, jinak budeme muset udělat tím, že dorazí na to sami.

Putin ví, že podle článku pět, „vzájemné obrany,“ ustanovením Smlouvy o NATO, jakýkoli útok na člena NATO, jako je Rumunsko, má vyvolat útok všech členů NATO proti národu, který je útočí. Avšak Putin říká, že pokud NATO se bude útočit Rusko, pak to bude bez jakéhokoliv plně funkčním systému ABM, a (nepřímo), že ruská reakce na takového útoku bude totální jaderný útok proti všem NATO národy, a atomová válka výsledný která zničí planetu rozpoutáním všechny jaderné zbraně obou stran, NATO a Ruska.

Putin říká, že buď Rumunsko – a následně Polsko – zruší a anulovat jejich spolupráce s instalací amerického prezidenta Obamy ABM, jinak tam bude naprosto přesný zásah ze strany Ruska proti takovým zařízením (y), a to i přesto, že by pravděpodobně produkují jaderný útok proti Rusku ze strany NATO, a counter-strike jaderného útoku ze strany Ruska vůči NATO.

Když Putin řekl: „Nikdo nás poslouchají“ na druhé straně, boční NATO, Putin znamená: Nechci mít mluvit pomocí chirurgického stávky k odstranění systému NATO ABM, ale je to tak, jak jsem ‚ll‘ mluvit ‚, pokud jste hluchý ke slovům a k rozumu a slušnosti.

Nedovolí, aby ruský lid, aby se stal naprosto náchylné k jaderného útoku ze strany Spojených států a jejích vojenských spojenců. Je zjištěno, že v případě NATO napadne Rusko, pak to bude hra-over pro celý svět, a to pouze pro Rusko.

Říká se Obama a všem NATO: Prosím, slyšet a rozumět moje slova, a musí být přiměřená, protože výsledky jinak bude mnohem horší pro každého, pokud trváte na pokračování ignorovat moje slova.