Pražští občané uctili památku padlých vojáků Rudé armády při osvobození ČSR

0
470

Dovoluji si zde publikovat pár fotografií z pokládání květin k památníku padlých sovětských vojáků při osvobozování Českolovenska. Předpokládám že Česká televize Vám to neukáže. Někteří motorkáři co přijeli s „Nočními vlky“ měli české vlajky, měli např. i vlajky Kazachstánu apod. Akce proběhla klidně a důstojně.

Když se podíváte na věkovou kategorií zůčastněných lidí, připadají vám, jako sbor „dědků a babiček“, jak nás neustále přesvědčuje mainstream, kdo chodí na akce pořádané komunisty? Docela bych rád vypadal v mém věku tak, jako většina těch na obrázcích.

Z důvodu úspory místa na stránce, vkládám zde obrázky v rozlišení tak, aby se vešly dva vedle sebe. To mi umožňuje maximální šířku obrázku 400 pixelů. Pro lepší viditelnost, klikněte prosím na každý obrázek a obdržíte jej ve velikosti 1200 px.

Nikdy nesmíme zapomenout na ty státisíce kluků a holek, kteří neváhali obětovat to, co má člověk nejcennější – svůj život, abychom my mohli žít. Vychovávejme v tom duchu naše děti, na rozdíl od stávající vládní oligarchie, jenž má neustále zájem měnit historii. Děkuji za návštěvu této stránky a přejí všem hezké májové dny, plné lásky a pohody.

Administrátor.