Přijde Válka generací? Je tohle to, co zničí Evropu?

0
396

Autor: Jitka Přikrylová

Jitka Přikrylová Revolta mladých patří k dospívání. Patří to k hledání svého místa na zemi. Těm, co posměšně nazýváme sluníčky, snad i přijde, že dělají správnou věc. A možná si to budou říkat i nad našimi hroby.

Povídala jsem si dnes se svým spolubydlícím o situaci v Evropě. On ji zná jen ze zpráv a australská média nejsou o nic politicky méně korektní, než ta, co vám přinášejí večer zprávy k vám domů. Tady lidi vůbec netuší, že Německo svým občanům před pár dny doporučilo dělat si zásoby pro případ katastrofy. Tady nemají anung, jak opravdu funguje Evropská Unie, myslí si, že je to taková velká rozdavačná, mírumilovná matka národů.

Můj spolubydlící je starší generace, je to pán se sedmým křížkem na krku. Narodil se v Indii a kromě několika prvních měsíců prožil prvních čtyřicet let svého života v Africe, v Zimbabwe. Je to modrooký blonďák, jeho rodiče byli Britové. Z Afriky musel odjet i s celou rodinou, když se situace stala politicky nepříjemnou, jak se eufemisticky vyjádřil. Tím se myslí, že černí se naprdli na bílé a začali jim vracet celá ta léta kolonizace.

Nedávno jsme se tak bavili na téma svobody. Jakou má pro každého z nás hodnotu. A také, že každý si pod tím představí něco jiného. On i s dalšími přáteli se prý často Afričanů, se kterými přátelil ve své původní zemi, ptal, co pro ně ta svoboda znamená. Jak by to vypadalo, aby si přišli úplně svobodní. Oni jeden vedle druhého řekli, že svoboda pro ně znamená jít a vzít si a neplatit. Když chceš jídlo v obchodě, nebo se ti líbí boty, kolo nebo auto, vzít si to. Když někam chce jít, tak tam půjde. Bez omezení, dělat, co chce. To by se pak cítili úplně svobodní.

(Je mi líto, jestli se tahle pravda někomu nezamlouvá, ale já ji tentokrát nehodlám ředit prohlášením o tom, že takoví snad nejsou všichni. Pod článkem přidám pár odkazů pro ty, které téma africké mentality zajímá.)

Chápejte mne správně, on na ně nijak nenasazoval. Má Afriku rád. Afričan je docela jiný, než Evropan a přijde mu logické, že to tak je. Afričana nemůžete zavřít do fabriky, on by nechápal, proč. Afričanovi nevysvětlíte, proč mít jedno dítě. To je jako kdyby se pes snažil vysvětlit vrabci, jak má žít. Z ptačí perspektivy ten psí život taky nedává smysl, že.

Politické elity, kteří tak velkoryse odhlasovali migrační kvóty, tak ti sami už léta hlásají, že multikulturismus selhal. To ale nic neměni na tom, že jiné kultury dál vesele zaplavují Evropu. Nadšení mladí vítači jim drží otevřené dveře a ještě jim tleskají jako hrdinům.

Dlouhé měsíce jsme se dobroserům ušklíbali a říkali jim, však vy na to jednou přijdete. Ano, takhle blbě naivní jsme byli. Pamatujete? Mělo nám být jasné, že oni vidět nechtějí, ani když o důkaz zakopnou. Ani když je ten důkaz uhodí do tváře. Ani když je samotné znásilní. Více ZDE a ZDE.

Všichni ti anarchisté, Antifa, proimigrační aktivisté, Hate Free sluníčka a pariziti z neziskovek, tahle do sebe zahleděná mládež zanedbaného vzhledu, ti hýkají nadšením z každého migranta, čím víc odlišný od „Slušného Čecha“, tím líp. Nepleťme si to, nejsou hloupí. Jsou to prostě takoví snílci. Buřiči. Generace, která jako všechny ty předchozí, chce změnit svět. Tihle na tom fakt dřou a zdá se, že se jim to podaří. Chtějí novou Evropu. Bez hranic, bez štítků jako že ten je Němec, ta je Francouzka a ty jsi Čech. Všichni jsme lidé a Evropa ta dojná kráva přece MŮŽE A MUSÍ ze svého prsu nakrmit všechny potřebné z celého světa.

Těm, kteří přicházejí z arabských a afrických světů dává smysl, sem jít. Přijít a být svobodní. Sluníčkům v jejich opojení láskou to přijde báječné a úžasné a možná i vznešené, co já vím. Pohrdají vlastní kulturou, pohrdají svým národem. Všimněte si, že když tu onehdy byl blog opěvující češtství a patriotismus, byli to ti stejní křiklouni, kteří se vysmívali a styděli za své češství.

Rozvrat Evropy nastává a už není ani plíživý, ani neviditelný.

V Německu dávají svým holčičkám na ruce náramky, aby je ochránili před tím, že z nich někdo v bazénu serve plavky. A dospělým pak vláda radí, aby se zásobili, pro všechny případy, i když pořád ještě elity říkají, že to přece zvládnou.

A on ten starší Evropan, který už si prožil své a ví, jak to na světě chodí, on má prostě svou mez, pokud si nechá lhát, diktovat a kolik násilí na své rodině snese. Zrovna včera zase jednou „italské námořnictvo zachránilo u lybijských břehů 6500 migrantů, kteří se snažili dostat do Itálie“. Jen pitomec se ještě ptá, co kurva dělá italské námořnictvo u lybijských břehů. Přece svou práci, že.

Nějaká neziskovka plná mladé, perspektivní mládeže v Česku už brzy vyhraje výběrové řízení na to, že za víc než půl miliardy bude integrovat multikulturní obohacení, které připadne na naši krásnou zemi. Více ZDE. Je přece jedno, jak srdnatě se Bohoušek staví proti tomu, nebo kolik velkohubých prohlášení ústy svého mluvčího vydá náš pan ctěný prezident.

Kolik toho ještě Evropa snese? Kolik toho snese stará garda?

Bude ta příští loď ta poslední? Nebo až ta po ní? Který teroristický atentát bude ten už přespříliš? Nebo jste přestali počítat?

A co vy? Už máte doma zásoby alespoň na deset dní?

Zdroj textu a foto: Blog autorky