Příspěvek pro Desítku.

Vážení návštěvníci Desítky,

všichni dobře víme, že ve světě není nikde nic zadarmo. Desítka nemá za sebou žádnou "Neziskovku", nedostává dotace od různých Bakalů, nebo od státu a jak jste si jistě všimli, nejsou v obsahu žádné rušivé reklamy, které svým blikáním unavují oči. Všechny náklady spojené s provozem Desítky jdou na můj hrb. Dokud jsme na úhradu ostatních privátních nákladů doma byli dva, nebyl to problém, nyní jsem zůstal sám, náklady zůstaly, příjem je poloviční. Vážení přátelé, jestliže se vám Desítka líbí a chcete aby vám i nadále přinášela novinky ze světa, zvažte prosím zda můžete přispět malým dárkem na její provoz. Nečekám miliónové dary, ale spíše třeba symbolické poděkování za článek, za práci, za vyjádřený názor. Můžete zaslat něco jednorázově, můžete třeba přispívat menší částkou pravidelně. Nemusíte však posílat nic, vše je dobrovolné. I tak budu rád, pokud budete Desítku navštěvovat a případně publikované texty sdílet a šířit.

Vzhledem k tomu, že Desítka má nastavenou licenci "Creative Commons", je veškerý obsah samozřejmě vždy zdarma, neboť prvotní snahou je svobodné šíření myšlenek, vizí a názorů, které by v konečném důsledku znamenaly vytvoření společenského modelu s malým, ale efektivním státním aparátem, nízkým daňovým zatížením, volným trhem, nepokřiveným dotacemi a regulacemi a velkými svobodami jednotlivce s rovnými právy a povinnostmi pro všechny.

Pod tímto textem vidíte tlačítko pro platbu přes největšího platebního processora PayPal, s vysokým zabezpečením. PayPal je nejstarší a největší platební processor ve světě s obrovskými zkušenostmi za dobu více jak 40 let působnosti, takže nemusíte mít obavy, že by mohlo dojít k zneužití vaši platební karty. Nemusíte mít účet u PayPal, stačí kliknout na tlačítko a do nastavené formy vepsat částku, kterou chcete přispět a do následné formy požadované údaje z Vaši platebí karty. (Poznámka - na platební bráně PayPal uvidíte "Platba pro TOP-CZ". Je to proto, že můj obchodní účet u PayPal jsem otevřel již před 20 lety a je tedy vedený na můj druhý web TOP-CZ.)

Pro případnou platbu převodem na účet:

Banka: ČSOB
Číslo účtu: 116572983
Číslo banky: 0300
Konstantní symbol: 0308
Variabilní symbol: 9999
Do kolonky "Účel platby napište Vaše jméno a email, ať vím, komu mám poděkovat"

Děkuji Vám za návštěvu této stránky a přejí mnoho zdaru ve Vašem osobním i pracovním životě.Vladimír Mikuša
support(z)topcz.net
www.topcz.net
www.desitka.org
Telefon: 607 225 662
Vladimir Mikusa