Proč Trump rozdrtí Hillary? Podívejte se na video, které popisuje jeho geniální strategii

0
354

Článek je převzat z webu „Šifra“, takže jsem mu musel ponechat původní název. Osobně bych však název změnil na: „Názorná ukázka špinavé a prolhané politiky v boji o koryto.“

I když mainstreamová i alternativní média chrlí o kandidátovi na amerického prezidenta Donaldu Trumpovi jeden článek za druhým – ta první jej popisují jako neschopného hlupáka a nebezpečného maniaka, ta druhá jsou k němu vesměs shovívavější a spatřují v něm jakousi naději proti stávajícímu establishmentu (i když do něj Trump vždycky patřil, ale to teď nechme stranou) – málokdo se na tohoto výrazného chlapíka umí podívat i z jiných úhlů a hlavně věcně.

To mladý Američan jménem Charlie Houpert, zakladatel vynikajícího projektu Charisma on Command (volně přeloženo jako Charisma ve vedení – www.charismaoncommand.com), dokázal udělat pravý opak. Ve svém videu s názvem Why Will Trump Smash Hillary – Proč Trump rozdrtí Hillary, jež vytvořil a které vám šifra přináší s českým překladem, zahanbuje všechny novináře, analytiky a různé experty, kteří místo aby sdělovali důležité informace, dokážou řečnit hodiny a hodiny naprázdno a hodnotí svět pouze očima toho, za koho kopou.

I když sám Charlie není příznivcem Donalda Trumpa, od základů rozebral jeho volební strategii a shledal, že je natolik propracovaná a výjimečná, že si na volební vítězství Trumpa vsadil 1000 dolarů. Naproti tomu je podle Houperta taktika Hillary Clintonové zle nedobrá, a tak to Trumpovi velmi usnadňuje.

Ať už je vám Trump sympatický, nebo ho nesnášíte, pokud se na tohle čtvrthodinové video podíváte, pochopíte, že i v politice není až tak důležité, co děláte, ale proč to děláte. Když se moderátor jedné americké televize do Trumpa opřel, že s 15% podporou od Latinoameričanů, které pozurážel, nemá nikdy šanci vyhrát, ten si z toho hlavu nedělal, protože když zrovna urážel Mexičany, potřeboval, aby ho nejprve volili republikáni v primárkách, mezi kterými, ruku na srdce, zrovna moc Mexičanů není. Moderátorovi proto s klidem odpověděl: „A já vám říkám, že ta čísla se změní a půjdou nahoru, až na tom začnu dělat. Ještě se musím vypořádat se dvěma lidmi, začal jsem se 17 (mluví o konkurentech z Republikánské strany), vyřídil jsem jednoho po druhém, a upřímně, musím dělat, co je potřeba teď, a až začnu s Hillary, uvidíte, jak se ta čísla změní.“

Před pár dny média oznámila, že Donald Trump „překvapivě“ míří na návštěvu do Mexika… Prostě politika.

Zdroj článku: Šifra