První prezidentskou debatu vyhrál s přehledem Donald Trump

0
416

První prezidentskou debatu vyhrál s přehledem Donald Trump. Přesto západní mainstream cituje „prefabrikovaný“ průzkum CNN o vítězství Hillary! Důkazy jsou zdrcující!

Autor: VK


Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa

Ve spojených státech včera večer proběhla první prezidentská debata mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Jen několik málo minut poté začala západní mainstreamová média chrlit průzkum americké televize CNN, které se kvůli její podpoře Hillary Clinton přezdívá „The Clinton News Network“ a od CNN tuto informaci převzala i všechna evropská a v neposlední řadě česká mainstreamová média. Jenže ouha, chyba lávky. Všechna mainstreamová média skočila na špek interní prefabrikaci televize CNN.

cnnParametry cinknutého průzkumu CNN.

Průzkum totiž televize CNN autorizovala pro agenturu Reuters více než 40 minut před koncem debaty. Průzkum byl už v té chvíli hotový a předplatitelé tzv. Premium channel Reuters dostali přístup k průzkumu před skončením debaty. Nehorázný podvod, ale karavana jede dál, nic se neděje. Překvapuje to někoho? Televize CNN si nechala průzkum dopředu „prefabrikovat“ a ten proběhl tak, že dotaz průzkumu, který zněl „Kdo podle vás vyhrál dnešní debatu?“, byl položen skupině respondentů, kde bylo zastoupeno 41% Demokratů, ale jen 26% Republikánů a 33% nezávislých. Ano, čtete správně. Ne, zrak vás nešálí. Informaci přinesl server Infowars

Campaign 2016 Debate

Před dvěma roky náš server přinesl klíčový rozhovor se zástupcem jedné přední české průzkumové agentury. Ten nám v rozhovoru odhalil metody průzkumů vyráběných na zakázku, prefabrikování výsledků, účelové zajišťování žádoucích výsledků průzkumu atd. Jak je vidět, prefabrikace neprobíhá jen v ČR, ale naprosto nestydatě i pod taktovkou snad nejznámější americké zpravodajské televize. Pokud by průzkumová otázka byla položena tzv. reprezentativnímu vzorku voličů, které se používají v USA pro klasické průzkumy volebních preferencí, Trump by musel v průzkumu CNN s přehledem zvítězit. V čem CNN prefabrikovala průzkum? To si pojďme nyní podrobně vysvětlit, bude to velmi zajímavé a otevře vám to oči.

CNN si udělala průzkum, aby jí vyšel ve prospěch Hillary

V USA je voličský elektorát velmi polarizovaný, takže Republikáni a Demokraté mají dlouhodobě zastoupení v orgánech půl napůl, rozdíly jsou pouze v jednotkách procent. Nezávislí v USA nezastupují tradičně více, než 10% a obvykle je počet nezávislých mezi 3 až 7%, takže průzkumové agentury, pokud chtějí zachytit stav volebních preferencí, musí pokládat dotazy tzv. reprezentativnímu vzorku, který je namíchaný podle percentuálního zastoupení Republikánů, Demokratů a ostatních, mezi které patří nezávislí spolu s dalšími malými stranami, které nehrají v USA roli. Jenže co udělala CNN? Průzkumovou otázku položila dvojnásobnému počtu Demokratů a téměř o 300% nafouknutému počtu nezávislých! V USA není 33% nezávislých ani omylem, v prezidentských volbách se nezávislí pohybují okolo zmíněných 3 až 7% všech voličů. Správné rozložení reprezentativního vzorku mělo být 47% příznivců republikánů, 45% příznivců demokratů a 8% nezávislých. To je rozložení sil v USA dnes.

Vzrůst dohnala Hillary cinknutým průzkumem v její prospěch.

Takže, to se nám to pěkně zprefabrikovalo, že? Takto se dělají průzkumy v USA na zakázku, a dokonce se s tím CNN ani netají, viz. kopie jejich informace z webu CNN. Hillary Clinton si vedla opravdu jako Hillary Clinton v debatě. Podle reakcí z internetu lidi nejvíce iritoval její falešný divadelní úsměv, který držela celých 90 minut. Nadlidský výkon a lidé si všimli i botoxu okolo očí, aby neměla hluboké vrásky. Úsměv je velmi důležitý, ale v jejím podání to bylo kontraproduktivní, protože její úsměv působil jako výsměch americkým občanům. A že se opravdu v Americe lidé naštvali, to ukazují průzkumy ostatních amerických médií, které jasně ukazují, že v debatě podle Američanů zvítězil Donald Trump, viz. galerie níže. Níže připojené kopie amerických serverů jasně ukazují, kdo v debatě opravdu zvítězil. CNN vůbec nic nenechala na náhodě a ve spolupráci s Reuters tak zajistila, že před-připravený průzkum vyjede do tiskařských mašin amerických novin ještě před skončením debaty. To je Amerika.

Americká média napříč zemí hlásí výhru Trumpa, svět ale cituje CNN

Zajímavá kauza se točí i okolo časopisu Time. Ten uveřejnil hlasování čtenářů, kteří reprezentují americkou střední třídu. Donald Trump s přehledem vyhrál, viz níže. Jakmile se informace ale dostala k volebnímu štábu demokratů, že Trump zvítězil podle hlasování čtenářů Time, tak najednou se objevilo 300,000 nových hlasů pro Hillary Clinton a hlasování Time tak Hillary srovnala na 50:50, takže globalističtí mazlíčci ze CNN nedostanou kopřivku.

time-debate-pollČtenáři TIME měli jasno.

Kromě časopisu Time zvítězil v debatě Trump i podle čtenářů časopisu Fortune a v mnoha dalších průzkumech novin a televizí. Média si taktéž všimla, že moderátor debaty Lester Holt nepoložil žádné klíčové a nepříjemné dotazy Hillary Clinton, zatímco Trumpa griloval na jeho daňovém přiznání. Všichni očekávali, že moderátor Holt otevře na Hillary jednak téma jejího privátního serveru, kami si přeposílala poštu s označením „tajné“, že otevře kauzu neprůhledného financování její rodinné nadace The Clinton Foundation a že se dotkne i jejího podílu na kauze Benghází v Libyi, kvůli které jí vyšetřuje americký kongres. Nic z toho se nestalo, Lester Holt griloval hlavně Trumpa a Hillary se tak starala jen o údržbu svého nuceného botoxovaného úsměvu celých 90 minut.

hillary-trump3Trump převyšoval v debatě Hillary nejen vzrůstem.

Ve videu nahoře poskytl Donald Trump po skončení debaty rozhovor reportérovi televize Fox News, který ho vyzpovídal z jeho pocitů. Donald Trump prohlásil o Hillary, že je to nečestná osoba. Taktéž uvedl, že s ohledem na rodinu Clintonových a hlavně jejich dceru Chelsea nevytáhl na přetřes historii jejího otce, jeho zálety a podvádění manželky Hillary. Je zajímavé, že Donald Trump vytáhl v debatě na světlo i kauzu rodného listu Baracka Obamy, což je jedna z věcí, která byla dlouho považována za pouhou konspiraci. Poslední informace ale ukazují, že Barack Obama se opravdu narodil v Keni a nikoliv na Hawaii. Na YouTube je video, které dokazuje, že rodný list Baracka Obamy byl vyroben v Adobe Illustrator, obsahuje vrstvy a editace, takže nejde o kopii dokumentu z papíru, ale o elektronicky vyrobený a sestavený dokument. Video je ZDE

vysledky

Donald Trump zanechal po první debatě jasnou stopu přímočarého politika, který mluví k věci a nevybírá slova. Jeho podporovatele trochu vyděsil především Trumpův útok proti vedení FEDu, na což publikum v sále reagovalo zahučením v úžasu (útok na FED je pro politika životu nebezpečný krok), ale televize ruchové mikrofony měla vypnuté, televizní diváci tak prakticky nic neslyšeli. Donald Trump už dříve obvinil FED z toho, že škodí americké ekonomice a dolaru. Trump tradičně pokračoval v kritizování americké a západní dohody s Íránem, zatímco Hillary Clinton normalizaci vztahů mezi západem a Íránem obhajovala. Trump znovu zopakoval deportace migrantů z USA, Hillary zdůraznila potřebu integrace. V debatě nezazněla žádná nová fakta, postoje nebo názory, oba kandidáti chtěli pouze posílit své voličské základny a otestovat svoje šance do další debaty. V televizi bylo vidět, jak je Donald Trump obrovsky urostlý, resp. Hillary je maličká svojí postavou. Další debata se odehraje 9. října a bude zajímavé sledovat, jestli zdravotní stav Hillary vydrží i za necelé dva týdny.

Zdroj textu a foto: AE News