Radikální islamistický gang založil v Německu šaría milici.

0
676

Radikální islamistický gang založil v Německu šaría milici. Němci reagují vznikem domobrany. Další gang vyhlásil Německu válku a říká: „Přicházíme převzít německou zem.“

Vložil: Admin

Muslimský motorkářský gang bude „chránit“ muslimy. Policie varuje před paralelním islámským právním systémem a spravedlností, kterou muslimové berou do vlastních rukou. Muslimské milice, které prosazují islámskou spravedlnost, jsou v Německu stále běžnější. Neschopnost či neochota vlády je zastavit vedly k nárůstu antimuslimských občanských milicí (domobrana). Spolkový úřad pro ochranu ústavy ve své poslední zprávě varoval před stupňujícím se cyklem akce a reakce, jež by mohly vést k otevřené válce (nejen) na německých silnicích.

Samozvaná „šaría police“ vyzvala muslimské a nemuslimské obyvatele, aby chodili do mešity a zdrželi se dál od alkoholu, cigaret, drog, hazardních her, hudby, pornografie a prostituce. V listopadu 2016 krajský soud ve Wuppertalu rozhodl, že islamisté neporušují německý zákon, ale pouze využili svého práva na svobodu projevu. Rozsudek de facto legitimizuje právo šaría v Německu. Je jen dalším z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať už úmyslně nebo neúmyslně – v zemi podporují zavedení paralelního islámského právního systému.

„Ačkoliv si to stále nechceme přiznat, tak uprostřed Německa na některých místech převažuje islámské právo! Ne německé právo. Polygamní manželství, dětská manželství, smírčí soudce – německý právní stát se až příliš dlouho jasně nevymezoval. Ne málo německých politiků sní o multikulturalismu. (…) Nejde tady o folklór a místní zvyky, ale o otázku zákona a pořádku. (…) Když se právnímu státu nepodaří určit jasné hranice a získat respekt, může potom rovnou ohlásit bankrot,“ píše Franz Solms-Laubach, parlamentní zpravodaj pro nejčtenější deník Bild.

Němečtí muslimové založili motorkářský gang podle amerického vzoru Hells Angels a ostatní muslimy má chránit proti „stále rostoucí nenávisti vůči islámu“. Tak to alespoň popisují noviny Die Welt.

Skupina si dala za cíl vytvořit místní pobočky po celém Německu, což znepokojilo německé úřady. Varují před rostoucí hrozbou těch, kteří chtějí vzít zákon do vlastních rukou.

Motorkářský gang si říká Germanys Muslims. Své sídlo má v Mönchengladbachu a další pobočky se nacházejí v Münsteru a Stuttgartu. Založil je Marcel Kunst, německý konvertita k islámu, který také používá jméno Mahmoud Salam. Německo má evidentně na salámu.

Členové gangu nosí černou koženou bundu se znakem, který znázorňuje zdvižený ukazováček. Je to Prst Tahuida, který značí víru v jedinečnost Alláha. V logu je číslo 1438, což v muslimském kalendáři znamená letošní rok a číslo 713, které představuje sedmé a třinácté písmeno abecedy GM (Germanys Muslims).

nemecko2

Německá policie neví, kolik lidí do gangu, který byl založen letos v květnu, patří. Na své facebookové stránce, kterou sleduje víc než 1000 lidí, se motorkářský gang prezentuje jako „občanská iniciativa“. Klade si za cíl „mírové soužití mezi muslimy a nemuslimy v Německu“. Svoji misi skupina 15. června popsala následně: „Naše organizace byla založena pouze za jedním jediným účelem, a ten je ochránit a podpořit naše bratry a sestry před stále větší nenávistí vůči islámu!!! Všem nemuslimům, kteří čtou tyto řádky, zcela jasně chceme sdělit jednu věc: Dejte si dobrý pozor!!! Následující řádky mohou změnit váš názor na nás!!! Vážíme si každého náboženství a nikomu naši víru nenutíme, jak je to předepsané v Koránu!!! Nesympatizujeme s IS a jsme proti nátlaku v náboženství i v manželství!!! Islám nezná vraždu ze cti, jak se často tvrdí!!! Zdvižený prst, který používáme v našem logu, není znak tzv. islámského státu (ISIS), ale v naší víry v existenci jednoho Boha!!! Abychom vám ukázali malý obrázek: V komentářích jsme pro vás shrnuli 40 doporučení z Koránu!!! … Důležité. … Kdo se zapojí do boje nebo něčeho podobného na ulici, nebo kdekoliv jinde (kromě sebeobrany), bude bez diskuse vyhozen!!!“

Ačkoli Germanys Muslims tvrdí, že odmítají násilí, mnozí z jejích starších členů jsou podle policie známí saláfisté. Jejich cílem je v Německu nahradit liberální demokracii za právo šaría.

Policie zakladatele skupiny popisuje jako „islamistu, který se pohybuje v salafistických kruzích“. V jednom videu, které už není k dispozici, povzbuzuje členy gangu, aby chránili mešity a muslimské ženy.

Dne 27. července noviny Die Welt v jednom rozhovoru s policejní mluvčí v Mönchengladbachu Isabelle Hannenovou informovaly o tom, že 5. července se policie s Kunstem setkala. Na schůzce ho policie varovala před tím, že takovou ,,milici“ nebude tolerovat a monopol na násilí je výhradně v kompetenci státu. Dne 28. července „Germanys Muslims“ vydali prohlášení. Sdělují v něm, že budou akceptovat autoritu státu. Policejní mluvčí Isabelle Hannenová říká, že „zatím nemáme žádný důkaz o tom, že skupina představuje nebezpečí. Přesto ji budeme mít v hledáčku“.

Nejedná se však o jediný motorkářský gang, který v Německu funguje. Například turecký rockerský klub Osmanen Germania, který má cca 1000 členů, vyhlásil Německu válku… Ve své neuvěřitelně agresivní písni, kde kape krev a míří na diváka puškou, zpívají a nepokrytě vyhrožují: „Přicházíme převzít německou zem…“

 Originál zdroj: Der Waechter
Překlad: Jan Běhounek