Ripsaw EV2: Luxusní obrněný super tank!

Vložil: Admin

Vozidla na tankových pásech milujeme! Pro jejich průjezdnost a schopnost zdolat i nezdolatelný terén jsou velmi populární v honbě za brutálními stroji. Ripsaw EV-2 je extrémní bojové vozidlo, které každého doveze tam, kde všichni ostatní skončí!

ripa1

Bojové vozidlo Ripsaw EV-2

Nezastavitelný bojovník Ripsaw EV-2 vyniká rychlostí a extrémní průchodností terénu. Při pohledu na vzhled Ripsaw si pravděpodobně vzpomenete na Mad Maxa a tankové vozidlo Peacemaker, které působilo ve Fury Road. Peacemaker byl postaven právě na podkladu upraveného terénního vozidla Ripsaw.

ripa2

Mimořádná pevnost a odolnost

Ripsaw EV-2 (Extreme Vehicle 2) je obrněné vozidlo s pásovým pohonem, které vyrábí společnost Howe and Howe Technologies. Při vývoji využila své bohaté zkušenosti s výrobou vojenských strojů a robotů pro speciální jednotky. Vrchní konstrukce je uzavřena a zpevněna odolnými rámy. Díky tomu Ripsaw EV-2 vyniká mimořádnou pevností, kterou posádka ocení i v tom nejtěžším terénu. Stroj je svými vlastnostmi předurčen na speciální mise a extrémní podmínky!

650 koní

Ripsaw EV-2 je poháněn dieselovým motorem a disponuje výkonem až 441 kW, 650 koní! Mnoho možností výběru agregátu nechává výrobce na konkrétním majiteli. Jinak, než na zakázku, nemůže být podobný stroj ani postaven. Obecně lze říct, že v daném případě jde v podstatě o unikátního křížence vozidla rychlého přesunu a tanku!

ripa3

Nejrychlejší pásové vozidlo na světě

Starší předchůdce Ripsaw byl označován za nejrychlejší pásové vozidlo na světě. Ripsaw EV-2 se dokáže pohybovat rychlostí 70 kilometrů za hodinu! Sleduj, co dokáže ve videích na konci článku!

ripa4

Odpružení

Výjimečnou vlastností Rispsawa je až 30 centimetrové odpružení. Dalšími prvky výbavy jsou výklopné dveře, světelný pás s vysokou intenzitou světla a pevný naviják. Interiér, pokud jde o design, není příliš zajímavý. Připomíná zjednodušený kokpit. Jednoduše, toto vozidlo není vyrobeno pro parádu.

ripa5

Cena

V případě zájmu o toto vozidlo, jsou předpokladem dvě věci. První je trpělivost, druhou je vlastnit slušný balíček peněz. Zájemce o vozidlo si počká přibližně 6 měsíců. Jde o výrobu na zakázku, přičemž všechna vozidla jsou vyráběna ručně, tedy mimo výrobní linku. Vlastnit toto vozidlo, vyráběné v omezeném množství se ne vždy každému podaří. Dalším důvodem je také jeho cena, která se odvíjí od úrovně výbavy, kategorie výkonu a zvolených komponentů, přičemž celková suma může překročit 90 tisíc EUR.

ripa6

Podívejte se na dvě videa, která ukazují, co vše dokáže tato „mašinka“.

hr

Zdroj foto: digitaltrends.com