Smazána videa z Youtube – David Icke v London Real – Podvod Covid-19 – 5G Cover Up, Části 1 – 7

0
962

Vložil: Admin

David Icke je, dle mého názoru velmi rozporuplná osobnost, se zajímavými názory. V dubnu 2020, ve videu YouTube na kanálu London Real,  David Icke uvedl, že existuje spojení mezi pandemií koronavírusu a mobilními telefonními sítěmi 5G. Video bylo z platformy odstraněno a YouTube zpřísnila svá pravidla, aby zabránila tomu, aby se jeho web používal k šíření konspiračních teorií o koronaviru.

Po formálním vyšetřování Ofcomu, britský mediální regulátor rozhodl, že 80minutový rozhovor porušil podmínky vysílacího kódu, protože „vyjádřil názory, které mohly potenciálně výrazně poškodit diváky v Londýně během pandemie„.

Hlavní stránka Ickeho na Facebooku byla vymazána 1. května 2020, zatímco ostatní stránky na webu propagující Ickeho s menší návštěvnosti zůstaly na platformě. Facebook uvedl, že odstranil Ickeho stránku kvůli „dezinformacím o zdraví, které by mohly způsobit fyzické poškození„. Jeho kanál YouTube byl smazán o den později. Mluvčí YouTube pro BBC News řekla: „YouTube má jasná pravidla zakazující jakýkoli obsah, který zpochybňuje existenci a přenos Covid-19, jak je popsáno WHO a NHS0. Kvůli pokračujícímu porušování těchto zásad jsme ukončili kanál YouTube Davida Ickeho.

Já jsem si ta videa stáhl a vložil na své stránky. Jde o sedm videí, z nichž první 4 jsou po 15. minutách a zbývající tři po 30. minutách čistého času. Všechna jsou s českými titulky. Ve videích má David Icke velmi zajímavé názory na celou uměle vyvolanou pandemií a dle mého názoru má ve svých závěrech minimálně z 80% pravdu. Doporučuji, obětujte chvíli ze svého volného času a podívejte se na ně. Pro pokračování k další části, musíte kliknout na Větší video – odkaz pod videem. A pokud nemáte dosst volného času, podívejte se alespoň na poslední sedmou část. Stojí to za to!

Protože se video spouští automaticky, doporučuji kliknout pod ním pro větší zobrazení na nové stránce.

Zdroj titulků neznámý, zdroj videí: D Tube