Smazána videa z Youtube – David Icke v London Real – Podvod Covid-19 – 5G Cover Up, Části 1 – 7

Vložil: Admin

David Icke je, dle mého názoru velmi rozporuplná osobnost, se zajímavými názory. V dubnu 2020, ve videu YouTube na kanálu London Real, David Icke uvedl, že existuje spojení mezi pandemií koronavírusu a mobilními telefonními sítěmi 5G. Video bylo z platformy odstraněno a YouTube zpřísnila svá pravidla, aby zabránila tomu, aby se jeho web používal k šíření konspiračních teorií o koronaviru.

Po formálním vyšetřování Ofcomu, britský mediální regulátor rozhodl, že 80minutový rozhovor porušil podmínky vysílacího kódu, protože „vyjádřil názory, které mohly potenciálně výrazně poškodit diváky v Londýně během pandemie„.

Hlavní stránka Ickeho na Facebooku byla vymazána 1. května 2020, zatímco ostatní stránky na webu propagující Ickeho s menší návštěvnosti zůstaly na platformě. Facebook uvedl, že odstranil Ickeho stránku kvůli „dezinformacím o zdraví, které by mohly způsobit fyzické poškození„. Jeho kanál YouTube byl smazán o den později. Mluvčí YouTube pro BBC News řekla: „YouTube má jasná pravidla zakazující jakýkoli obsah, který zpochybňuje existenci a přenos Covid-19, jak je popsáno WHO a NHS0. Kvůli pokračujícímu porušování těchto zásad jsme ukončili kanál YouTube Davida Ickeho.

Já jsem si ta videa stáhl a vložil na své stránky. Jde o sedm videí, z nichž první 4 jsou po 15. minutách a zbývající tři po 30. minutách čistého času. Všechna jsou s českými titulky. Ve videích má David Icke velmi zajímavé názory na celou uměle vyvolanou pandemií a dle mého názoru má ve svých závěrech minimálně z 80% pravdu. Doporučuji, obětujte chvíli ze svého volného času a podívejte se na ně. Pro pokračování k další části, musíte kliknout na odkaz pod videem. A pokud nemáte dosst volného času, podívejte se alespoň na poslední sedmou část. Stojí to za to!

 

Klik pro další pokračování

Zdroj titulků neznámý, zdroj videí: D Tube