Ukázka demokracie nové vlády v Kijevě

0
402

Generální ředitel ukrajinské národní televizní společnost (NTU) Alexander Panteleymonov, byl násilně napaden ve své kanceláři skupinou pravicových radikálů, kteří tvrdili, že jednají jménem Strany Svoboda. Po hrubém slovním útoku a uhozením pěsti do tváře, ho donutili podepsat rezignaci, údajně kvůli proruské propagandě, jelikož odvážně odvysílal několik záběrů z podepsání připojení Krymu k Rusku.

Na videu sami můžete vidět, jak funguje demokracie v novém Majdanovském pořádku na Ukrajině. Igor Mirošničenko z „Verkhovnej Rady MP“ proslavený nenávistnými antisemitskými nadávkami proti slavné Ukrajinské herečce Mile Kunis, žijící dnes v USA, několikráte do Panteleymonova hrubě strčil a nakonec ho uhodil pěstí do obličeje.

Po celou dobu na něj řval – sedni si, koukej si sednout a piš rezignaci, řekl jsem sednout, tady je papír a pero, koukj podepsat rezignaci ty dobytku, ty moskevská svině apod.

Mluvčí Strany Svobody Alexandr Aronets na své stránce Facebooku přiznal, že členové jejich strany donutili Panteleymonova odstoupit.

Incident poskytuje další důkazy o skladbě Ukrajinské junty, kde značnou část tvoří neonacisté, potomci ukrajinských fašistů, jež v době, kdy se dostal k moci Hitler, vyvraždili na Ukrajině politickou opozici. Mnozí z nich pak byli po obsazeníUkrajiny nacisty internování v koncentračních táborech a popraveni.

Přestože korporátní média v omezené míře informují o ultra-nacionalistech a fašistech podílejících se na moci v Kyjevě, snaží se tato fakta minimalizovat s cílem prezentovat novou juntu jako demokratickou vládu bojující proti ruské nadvládě.

Zdroj: Prison Planet com Překlad: Administrátor