Vážený čtenáři, jaký je tvůj názor?

0
424

Za všechno mohou komunisti

Komunisti dřív měli stranickou disciplínu a zodpovídali se na stranických schůzích. I tam byli hajzlové, ale museli se krotit, protože byli kontrolováni hned z několika stran. Ti, co se však utrhli ze řetězu a překabátili se do jiných stran už žádnou kontrolu nemají. A těmto lidem máme důvěřovat a svěřovat jim své životy a životy našich dětí!? Lidem, kteří pro zisk do vlastní kapsy jsou schopni ne jen převléci kabát a stranu, ale zaprodat republiku! Proto to také tak zde vypadá!

Konečně o aroganci vládnoucích stran svědčí i poslední prezidentská amnestie, tak nezodpovědná vůči lidu a státu jako takovému! Amnestie, která zastavila stíhání a zaručila beztrestnost a čistý rejstřík těm největším podvodníkům, tunelářům a rozkradačům našich podniků a našich peněz. Je zajímavé, že se týká hlavně lidí z řad ODS a TOP09, ale již se netýká Ratha?

Peníze, o které připravili stát jsou nenávratně pryč a teď dokonce i jejich potrestání! Uvolnila a vlastně tak očistila vrahy a násilníky a lidé se opět budou bát pouštět děti samotné do školy, staří lidé se opět budou bát chodit nakupovat nebo toho, že jim „kdosi“ přijde „odečíst elektřinu nebo plyn“.

Lidé ze severu se opět bojí nepokojů z řad aktérů našich nepřizpůsobivých spoluobčanů, kteří se již těší na to, jak to znovu roztočí! Ale tyto obavy na hradě nikdy nepanovaly, protože tam nikdy hlas lidu nedolehne .

Anonyme, napsal jsi to tak hezky, že si myslím, že by byla velká škoda, kdyby to zapadlo. Myslím si, že by se to mělo objevit ve všech diskuzích, aby si všichni uvědomili, jak jsme denně a při každé příležitosti ohlupováni. Chytrý člověk ví, že historie se nikdy neopakuje a vše jde kupředu a mění se, tudíž i komunistická strana již nikdy nemůže být stejná jako dřív.

Strašit komunismem, stejným, jako byl před lety, je jako strašit malé děti čertem. Pak to dopadá tak, jako na Táborsku ,v Českých Budějovicích a v jiných městech, kde studenti demonstrují hladovkou v podstatě proti výsledkům demokratických voleb. Oni ovšem za to nemohou, protože byli zmanipulováni. Zmanipulováni lidmi, kterým nejde o stát, ani o lidi, ale o to, že se změnou vlády přijdou o svá plná koryta a své plné kapsy.

Jsme úplně ve srabu, ale hlavně, že tady nevládnou komunisté!

Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Máme všechno zboží dražší o 20 procent než na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun, roční úroky z něho platíme 90 miliard (!!!), ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, že to stát ruinuje – jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Na kongresu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli auty za několik milionů, s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl, ale hlavně že nám nevládnou komunisté!

Kde je krása naší vlasti, tak opětovaná státní hymnou?! Naše země nevzkvétá, ale ničí ji skládky odpadu, které jsou často dlouhodobě hořící a ničící tak vzduch a přírodu. Odpad je sem svážen z celé EU a penízky za to jdou do soukromých kapes. Úklid a sanaci po vyhořelých skládkách však nese na svých bedrech stát, potažmo jednotlivé kraje, které na to nemají. Ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Pan Nečas tak rád říká, že lidi drží peníze, ale lidé, ti obyčejní lidé už peníze prostě nemají, protože ani náhodou nedosáhnou na tak proklamovaný průměrný měsíční příjem cca 26.000,-Kč.Velmi často neberou ani jeho polovinu! Podíval se někdy některý z politiků na platy prodavaček, dělnic a jim podobných, které dřou celé dny a víkendy často za minimální plat ? Ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

Změna Zákoníku práce nahrává podnikatelům v tom, že zaměstnávají lidi jako brigádníky a často i několik let!!! Podnikatel tak alespoň nemusí odvádět státu velké daně a i lidé se ve jménu zákona lépe okrádají. Jsou okrádáni v tom, že je jim placena nižší mzda, nedostávají nebo alespoň ne v plné míře placené přesčasy, noční a sváteční příplatky apod. a už vůbec ne nějaké osobní hodnocení. Jsou ochuzováni o požitky trvalých pracovníků, jako jsou třeba stravenky, pracovní oděv…,vždyť to jsou přeci jen brigádníci. Ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Strašíme lidi politickými vězněmi, kteří byli za komunismu. Ale co jsou „tykadláři“ ,kteří si dovolili zhanobit naše politické představitele? Jsou za to soudně trestáni ne jen podmínkami, které soudci bohatcům udělují za vraždy, za zabití, za korupci, za miliardové rozkrádání státního majetku. Tito „malůvkáři“ jsou potrestáni vězením. To jsou přeci političtí vězni jak vyšití! Ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Jak dlouho je po demokratických volbách, kdy zvítězila strana ČSSD a KSČ a pořád jde vše po staru, nic se nezměnilo! I přesto, že paní Mercklová ve jménu EU již téměř před rokem doporučila panu Nečasovi, aby odstoupil a aby padla vláda. NIC SE NESTALO ! I přestože švédské království nechce zástupce z Česka na vyhlašování cen, protože tito korupčníci by znesvětili obřad , NIC SE NESTALO ! Ve světě už máme z ostudy kabát !!! A NIC SE NEDĚJE !!! Vše jde postaru, čeští mafiáni, politici a soudci si budou mastit kapsy a na obyčejného člověka čeká jen zdražování a živoření a velmi často pouze život pod mostem. ALE HLAVNĚ,ŽE NÁM TADY NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ !

JE TO STRAŠÁK DNE- PROSTĚ NA VŠECHNO. JSME V TOTÁLNÍM MARASMU,
ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU:

HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ