Více než zajímavá debata viceprezidentských kanidátů USA

0
380

VIDEO: Debata viceprezidentských kandidátů v USA odhalila spiknutí? Oba mluvili proti Rusku, Putinovi a zastánci Trumpa nevěřili vlastním uším! [CZ Titulky]


Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

Ve Spojených státech proběhla televizní debata viceprezidentských kandidátů a celé televizní vystoupení vyvolalo na alternativě v USA hotový poprask. Donald Trump musel vysvětlovat postoje a názory vlastním voličům, protože mnozí z nich byli zděšeni nad tím, že Trumpův viceprezident Mike Pence se ostře navážel do Ruska a do Vladimira Putina způsobem, který je typický pro americké neocony. Donald Trump totiž vysílá k Vladimiru Putinovi signály o spolupráci a rozvoji vztahů, ale Mike Pence v televizní debatě do toho absolutně vrhl vidle. Tim Kaine jako viceprezident Hillary Clinton postojem proti Rusku nepřekvapil, ale u Mikea Pence to byl šok. Video s úsekem debaty k Rusku, Putinovi a Sýrii jsem nahoře opatřil titulky.

Tim Kaine a Mike Pence Tim Kaine a Mike Pence mají prakticky stejné názory na zahraniční politiku. To není normální…

Oba dva kandidáti se sice do sebe vzájemně naváželi, ale nikoliv kvůli svým rozporům mezi sebou, ale na adresu Hillary a Donalda. Mezi nimi ale bylo názorové rozpoložení ve vztahu k zahraniční politice v podstatě totožné a tvrdé postoje proti Rusku doslova některé naivisty z Trumpova tábora pořádně vyděsily. Tohle celé není normální. Oba dva kandidáti na viceprezidenta mluvili jako neoconi, totálně a jednoznačně. Exaltované blábloly o nejskvělejším národě na světe, o vůdcovství, z projevu Pence jsem dokonce chvíli zacítil fašizaci, tu tradiční americkou minelu, kterou tak rád opakoval George W. Bush, že Amerika je zemí, která vede tuto planetu skrze své ozbrojené síly vpřed.

Spiknutí loutkovodičů prezidentů?

Z projevu viceprezidentů je jasné, že oba dva razí národní teze, ale u Tima Kainea jsou náznaky podpory globalismu (LGBT teze, podpora migrace). Ale Mike Pence jako viceprezident Donalda Trumpa je hotový a brutální neocon, což opět a znovu potvrzuje osudový omyl Valerije Pjakina, který Trumpa považuje za koně globalistů. Jestli to někdo nepochopil z projevů Trumpa samotného, tak toto video musí konečně lidem otevřít oči. Donald Trump a Mike Pence, to je sestava dvou lidí, kdy jeden je izolacionista a pro-ruský kandidát, ale garde mu dělá Pence, a to je kovaný neocon, který má za úkol Trumpa v lepším případě hlídat, v horším případě s ním manipulovat. A Tim Kaine má tu samou úlohu s Hillary. Tim Kaine se projevuje jako kovaný globalista, ale Hillary má svoje „dny“, kdy její jestřábí povaha má daleko blíže k neoconům. Kaine bude mít za úkol tu samou práci, jako má Joe Biden s Barackem Obamou. Dohlédnout na Hillary a na prosazování zájmů globalistů.

kein-pence2Hillary Clinton a Donald Trump mají ostře rozdílné postoje, ale jejich viceprezidenti by si mohli podat ruku? Co je tohle za špinavou hru?

Co však opravdu děsí, to jsou naprosto stejné nebo podobné názory obou viceprezidentů na Rusko a Putina, Pence dokonce v rozporu s vlastním šéfem Trumpem. Tam vůbec nikde nevidím globalistické teze, ani špetku, ani náznak, tam oba kandidáti jedou tvrdé pro-Ami a Pax Americana teze neoconů. A to není normální. Tohle vypadá na nějakou úchylnou hru na voliče, nějaké spiknutí, na jehož konci má být konfrontace s Moskvou a Ruskem. Došla snad globalistům s Ruskem trpělivost? Chtějí válku? Alespoň konvenční? Proč se Rusko tak usilovně chystá na válku? Proč přerušilo jaderné odzbrojení a likvidaci plutonia? Neplánují snad zabít dvě mouchy jednou ranou? Že se USA a Rusko mezi sebou zničí a globalisté se budou smát jako ten třetí v koutě a až bude po všem, tak globalisté nastoupí jako spasitelé lidstva po zničující válce? Proč Pence hovořil o ruském resetu? A co když je na spadnutí globální reset?

Zdroj textu a foto: AE News