Vláda připravila další gestapácký zákon

0
558

Autor: Vladimír Kapal

Vladimír KapalPřed nedávnem skončilo mé autorské čtení na rádiu Svobodný vysílač CS knížky vzpomínek na mého dědu, francouzského legionáře. Vyprávěl mi, stejně jako mí rodiče, o době okupace.

Stalo se tehdy, že gestapáci zabušili na dveře dědova domku ve tři hodiny v noci a děda je musel pustit do domu, kde bezuzdně řádili. Pokud by odmítl, hrozilo by mu rozmlácení dveří a koncentrák. Tehdy byl zákon, že orgánům německé moci musel každý otevřít a pustit gestapáky do domu či bytu.

Před více než pětadvaceti lety nás obelhali tím, že slibovali, po zpřetrhání okovů komunistické nadvlády a nesvobody, konečně svobodný a důstojný život. Lhali nám všichni a my bloudi, včetně mne, jsme jim uvěřili a jako idioti mrzli na Václaváku či Letné a cinkali klíči. Ta zmiňovaná lidská svoboda a důstojnost však vydržela jen něco přes dva roky.

Pak, aniž by se národa někdo zeptal, jen o své vůli, ti, jež jsme si svobodně a s důvěrou zvolili, zničili odkaz našich předků, nadutě zahodili krev a životy těch, kdož se o vznik republiky zasloužili a s výsměchem sobě vlastním pohrdavě zničili dílo svého, tolikrát zmiňovaného, zakladatele státu T.G.M. a republiku rozdělili.

A začali přitahovat šrouby, začali pomalu naplňovat to, co vlastně bylo cílem celého listopadového kvasu, začali, pomaloučku a polehoučku, přijímat zákony, které vedly k našemu pomalému zaměňování lidské svobody a důstojnosti za otroctví. Přesně podle přání těch, kteří stejně tak tehdy, jako dnes, řídí chod světa. A my, již několikanásobní bloudi, jsme je ještě volili. Začaly nás na každém kroku sledovat kamery, prý kvůli boji proti kriminalitě, říkali. Zase jedna lež, kamery žádnou kriminalitu nepotlačily, zato oni věděli, kdy a kdo kam jde a s kým si třeba na náměstí povídá.

Pak vytvořili městské policie, další nástroj k šikanování normálního občana. Prý kvůli větší bezpečnosti na ulicích, říkali. Lež! Bezpečnost ani násilí se nijak nezmenšilo, jen přibylo šikany lidí. A přijímaly se další a další zákony, které lidskou svobodu a důstojnost člověka, dále a dále oklešťovaly. Rozprodal se stát, totálně a lidé se stali otroky cizáckých zaměstnavatelů bez možnosti změny. Za minulého režimu protestujícím lidem hrozilo vězení, ale nehrozil jim, po propuštění, hlad a ztráta střechy nad hlavou. A to se děje dnes. Hrozí totiž tomu, komu by se nelíbilo zotročování, ztráta práce, ztráta příjmu, a to je daleko horší, nežli vězení.

Každá polistopadová vláda jenom lidu českému škodila, okrádala jej a zotročovala, jen aby ti mocní, politici a tak zvaní podnikatelé, měli den bohatší králů. A my, lid této země, jsme jim to vše platili. Tím, že se platily vyšší a vyšší daně, vymýšlely se stále nové a především se za vše udělovaly pokuty.

Tato vláda, fakticky vláda slovenského agenta Bureše, neboť je to právě on, kdo vládne, stejně jako u předešlé vlády Nečase fakticky vládl snad největší zločinec v historii země, Kalousek, neboť jak Nečas, tak současný premiér Sobotka se tolik bojí o své křeslo, že oba skákali a skáčí, jak tito dva zločinci pískají, začala přijímat, a vypadá to, že na rozkazy EU a USA, jeden zotročující zákon za druhým. Nejdříve zakáží kouřit v restauracích. Sláva, volají nekuřáci a vůbec si neuvědomují, že se nejedná o ničí zdraví, ale o úmyslné zotročování lidí. Klidně totiž může následovat zákaz pití piva, či konzumace tučných potravin. Jedná se o zkušební balónky, aby ti zločinci zjistili, kam až mohou zajít a zdali se lid naší země nechá donekonečna ohlupovat a zotročovat.

Teď přišla vláda s dalším zákonem, a tentokrát se opravdu jedná o zákon s puncem gestapa. A jako obvykle, pro oblbnutý národ to zabalili do krásných slov. Ten zákon na ochranu životního prostředí totiž bude dovolat jakýmsi úředníkům bez soudního příkazu a kdykoliv vstupovat do soukromých obydlí, aby tito úředníci kontrolovali, čím dotyčný topí. Dosud bez soudního příkazu nemohli do domu či bytu bez dovolení majitele vstupovat ani policisté. Tito úředníci budou moci. Jako kdysi zmiňované gestapo. A ten, kdo je odmítne pustit, zaplatí, a to opakovaně, tak vysokou pokutu, že raději gestúředníky do domu či bytu pustí. A ti se mu za to odvděčí další udělenou a mastnou pokutou. Tímto zákonem, neboť jsem přesvědčen, že jej náš pimprlový parlament přijme, jsme se dostali opět o několik kroků k otroctví.

Ministr a herecký tajtrlík Stropnický stáhl návrh branného zákona, dalšího z řady zotročujících zákonů. Zatím. Jenomže EU tlačí, stejně jako váleční jestřábi z USA, aby byl tento zákon přijat, a jsem přesvědčen, že bude předložen, možná s minimálními úpravami, a bude jistojistě našimi politickými loutkami a zrádci národa schválen. Tím pádem budou moci být posláni muži i ženy od osmnácti do šedesáti let, jako kanonefutr, do první linie, již docela veřejně proklamované války s Ruskem. A jak řekla jedna z nejhorších političek vůbec, Helena Langšádlová, tak podle ní by prý jaderná válka s Ruskem byla válkou za naší svobodu. Ti naši lidé by v té první linii přežili, dle vojenské doktríny USA s názvem Steel Rose, maximálně dva dny. Proto se v tomto plánu vůbec nepočítá s logistikou, není proč.

A lze očekávat návrhy dalších a dalších zákonů, které z nás udělají ještě větší otroky, nežli jsme kdy byli, ať už za nadvlády c a k monarchie, Ruska a KSČ, či za okupace. Kam až budou moci politici zajít? Kam až jim to dovolíme? To jsme opravdu takové ovce? Téměř každý týden se v Praze konají demonstrace. S účastí pár lidí. To nemá smysl, takovým demonstracím se politici jenom smějí, pokud je vůbec vezmou na zřetel. Mělo by se demonstrací konat méně, ale zato s co největší účastí, jako byla milionová demonstrace ve Španělsku či Itálii. A nejen proti tomu, aby z nás politici dělali otroky, ale i proti přijímání imigrantů z jiných kultur. Vždyť pokud tomuto vyprovokovanému exodu Evropa nezabrání, bude to její konec. I proti tomu bychom měli v ohromném množství protestovat, a pokud by vláda a parlament hlas lidu neposlechl, pak pryč s takovou garniturou, ale to by musel národ povstat celý, jako to udělali Islanďané, nebo my v tom osmdesátém devátém, jinak budeme buď mrtví, to v případě jaderné války, nebo otroci, to v případě, že se jí podaří odvrátit, nebo si opět svou svobodu, důstojnost a lidství vybojujeme.

Zdroj: Kapal blog