Vláda schválila 200 milionů korun pro římsko-katolickou církev, aby její charita učila v Česku muslimské uprchlíky tomu, co je to demokracie!

0
417

Dostávám mnoho dotazů do redakce AE News, proč si myslím, že papež je kandidátem NWO a proč Vatikán je centrem antikrista a také centrem demolice křesťanství v Evropě. Podle ovoce poznáte je, říká se v  Bibli. A kdo se dobře dívá a pozoruje podivné sbližování se Vatikánu s Islámem, tak musí pochopit, že papež již dávno nechrání zájmy křesťanů, ale razí tvrdou agendu NWO s cílem demografického překreslení mapy Evropy islámem. Nyní se ukazuje, že nemusíme pro dříví chodit do lesa, protože nám křičí přímo před vlastním prahem.

Papež František

Vláda ČR totiž tento pátek, ve světle teroristických útoků z Bartolomějské noci v Paříži minulý pátek, schválila poskytnutí 200 milionů korun a to se podržte, římsko-katolické církvi skrze její neziskovou dceřinku Charita ČR, aby učila tisíce migrantů (které Německo chystá vrátit do ČR, mimochodem) tomu, co je to demokracie, aby jim zajistila byty a rekvalifikace. Kdyby bylo 1. Apríla, tak by si člověk řekl, že je to velmi nepovedený vtip, že by katolíci učili muslimy demokracii, což je dvojnásobný oxymoron. Jak by mohli muslimy učit jinověrci, které muslimové neuznávají jako výkladové autority, a už vůbec ne o demokracii, o které ani samotná římsko-katolická církev toho moc neví, viz. její skandální a nechutné církevní restituce na vrub českých daňových lopotníků, které prosadil právě Vatikán skrze svojí lobbistickou kliku v ČR známou pod krycím názvem „Česká biskupská konference“.

Takže vláda ČR jasně vysílá vzkaz k muslimizaci republiky za pomoci Vatikánu. Zcela přejdu mlčením fakt, že vláda vybrala tuto vatikánskou neziskovku bez výběrového řízení, to už v českém lidovém kolorytu nikoho nepřekvapí. Když se podařilo nakoupit Pandury, podaří se „profinancovat“ i uprchlíci, ne? Je tak zcela jasné, že maminky a rodiny s těžce nemocnými dětmi tak nadále budou muset jako bezdomovci vybírat kontejnery s plasty a sbírat víčka od PET lahví, protože přednost budou mít muslimské maminy s osmi dětmi.

Pomalu tak vzniká nový vtip: Víte, co je to nejdrzejší černý humor na český způsob? To je, když římsko-katolická církev, skrze svojí neziskovku, učí muslimy, co je to sekulární demokracie… za 200 míčů… aby jim mohla koupit byty, bez výběrového řízení… a poté, co prošly i církevní restituce za desítky miliard… z kapes českých občanů!

A to není vtip, to je od tohoto pátku tvrdá realita. Budou občané dál mlčet a nechají si plivat od vlády i Vatikánu do obličeje?

Zdroj článku a foto: AENews