Voloďa a Donald, ztracení bratři

0
887

Autor: Pavel B. Reichl

Pavel B. ReichlPřátelé, dnešní informace, kterou jsem pro vás získal, je přísně důvěrná a tak vás žádám, abyste s ní i podle toho naložili. Pokud by se dostala k nesprávným lidem, mohlo by to mít dalekosáhlé následky.

Každý kdo sleduje předvolební dění v USA si asi někdy položil otázku, jak je možné, že Donald Trump nabírá na takové popularitě, když je o něm podle amerických médií dávno známo, že je to takový lotr.

Jeho protipól, krásná a vlídná Hillary Clinton se jevila jako naprosto vhodný kandidát na prezidentské křeslo. Dokonce i ten nejlepší americký prezident všech dob Obama jí podpořil a doporučil veřejnosti, aby američtí voliči dosadili Hillary na jím uvolněné prezidentské křeslo.

Vše šlo podle plánu, ale jen do okamžiku, kdy prezident Ruska Putin ve svém volném čase surfoval po internetu a jakožto známý hacker neodolal pokušení a nabořil se nic netušící Hillary do e-mailové schránky a dál už to znáte…

A teď k tomu co jsem vám slíbil na začátku. Donald Trump je totiž ztracené dvojče prezidenta Ruska. Kdysi v Tajze porodila Putinova matka dva syny. Vladimíra a Donalda (získal jméno podle oblíbené postavičky Putinovy matky, kačera Donalda). Jejich otec si však Donalda díky jeho jménu ihned zprotivil a tak svou lásku a péči věnoval jen Vladimírovi. A stalo se jednoho deštivého dne, že vyrazil i se svými syny do lesa a když potkali medvědici Ljošu, starý Putin s ní Donalda vyměnil za tři plástve medu. Od těch dob o něm nikdo nikdy neslyšel a Vladimírovi byla tato strašlivá tragedie až donedávna tajena.

Vzpomínky na jeho dvojče Donalda, se mu vybavily docela nedávno a to ve chvíli, kdy Donald hřímal do mikrofonu o špatné politice Bílého domu a prezidenta Obamy. Nikdo z novinářů si nepovšiml Donaldova vrozeného ruského přízvuku. Tedy nikdo. Vladimír si byl jistý hned od chvíle co Donald poprvé promluvil. Najednou byl opět tím batoletem a viděl velkou medvědici jak odnáší plačícího bratra, který volal „pápa, pápa, pápuška“. V té chvíli se Vladimírovi vybavil prakticky celý život jako pozpátku běžící film.

Teď už to byla jen otázka času, kdy se oba bratři po letech odloučení setkají. Vladimír nelenil a v přestrojení za saudskoarabského člena královské rodiny pronikl až k Donaldově domu. Když ho ochranka zadržela, odmotal si z hlavy ručník a odhalil svou totožnost. Vyděšení bodyguardi začali střílet do vzduchu a přivolali tím Donalda na zápraží.

Dojemný příběh plný slz graduje. Donald se nevěřícně dívá na Vladimíra. Vladimír dojatě sleduje svého bratra Donalda. Oba začínají plakat a běží si vstříc obětí po tolika letech odloučení.

Poslední pochyby že Donald je ztracený Vladimírův bratr berou za své, když Donald tahá z mrazáku ruskou zmrzlinu a žádá dceru Ivanku, aby navařila pelmeně pro djáďu Voloďu..

U bohatě prostřeného stolu pak společně kují plány jak ovládnout nejen USA a Rusko, ale celý svět. Donald navrhuje, že Vladimír by se mohl stát prvním americkým prezidentem ruského původu. Vladimír je nadšený a informuje Donalda o jeho hackerském kousku a odhalení obsahu schránky Hillary. Připíjí si v oslavném gestu dalším stakanem vodky.

Bujaré oslavy shledání vrcholí až nad ránem a to už je prakticky naplánována celá budoucí politika světa. Vladimír se ještě dvakrát ujistí, že může v Oválné pracovně hrát ve volných chvilkách gorodky a mít s sebou svého oblíbeného tygra. Donald souhlasně přitakává a asi již posté objímá nečekaně nalezeného bratra.

Vladimír opouští dům Donalda převlečený za ukrajinskou uklizečku jejím slžebním Rolls roycem.

Trumpovi dojatě mávají odjíždějícímu Vladimírovi a už nyní tuší, že vyhrané volby se přiblížily.

Vladimír jim totiž slíbil, že bude v hackerských kouscích pokračovat a v merku má nyní KFC a Coca-Colu. Tady ale došlo k nedorozumění, protože Vladimír si pouze posteskl, že díky protisankcím si nemůže dopřávat tyto oblíbené americké dobroty u sebe v Kremlu.

To ovšem nevadí, Vladimír totiž prostřednictvím svého FSB ovlivňuje americké voliče a každému za hlas pro Donalda slibují mísu pirohů a čtrnáctidenní dovolenou na Krymu. A na pirohy a Krym, americký volič vždy slyšel, to je všeobecně známá věc.

Vítězství se blíží a tak nyní už jen zbývá dořešit transport tygra a najít vhodné místo na Bílém domě, kam se pověsí ruská vlajka.

Ale i to bratři jistě společně vymyslí…

Hezký den PBR

P.S.: berte prosím tento nesmyslný příběh stejně jako nesmysly, které se právě objevují v mainstreamu o tom, že Trump je Putinova loutka 🙂

Zdroj článku: Blog autora