Zachytila kamera v Paříži něco, co neměla? Střelec ušetřil životy dvou žen! Proč?

0
367

Dnes se dostalo na veřejnost video, které zachycuje z bezpečnostní kamery děsivou střelbu na jednu z pařížských restaurací minulý pátek. Střelec zahájil palbu z kalašnikovu, všude létá sklo, lidé se krčí na zemi. Ačkoliv je video z CCTV kamery bez zvuku, zachycuje opravdu surovým způsobem atmosféru celé události. Jenže celé video odhaluje zvláštní moment, který pozbývá logiky. V čase videa 0:36 totiž útočník přiběhne ke dveřím restaurace, kde na zemi před restaurací leží dvě ženy. Namíří na ně samopal a zdánlivě to vypadá, že vystřelí několik ran a zabíjí je. Poté odejde, ale ženy najednou bez zranění vstávají a utíkají pryč.

Co to bylo? Útočník se snad netrefil z takové blízkosti? Každé takovéto video má tendenci klást důraz na scénu jako celek, ale tyto „drobnosti“ ve scénáři jaksi nezapadají do kontextu. Na videu není bohužel jasné, jestli útočník mačká spoušť a střílí do žen na zemi, anebo jestli jim jenom hrozí. Jenže, pokud by jim jenom hrozil, co by to bylo za teroristu? Proč by jim hrozil, když přišel zabíjet? Neslyšeli jsme snad od samotného začátku o tom, jak nemilosrdně a chladnokrevně střelci zabíjeli v Bataclanu jednotlivé hosty?

Debunkeři namítnou, že střelec je možná ušetřil, že byly muslimky. Ale na videu se to nezdá. Ženy mají volně rozpuštěné vlasy, nemají nikáb, mají kabelky a evidentně to nejsou muslimky. Scéna naprosto postrádá smysl. Střelec se nemohl z takové blízkosti zmýlit a netrefit, zvláště pokud uvážíme, že měli výcvik v Sýrii, jak mainstreamová média vytrvale zdůrazňují.

Tyto informační střípky, které vyplouvají na povrch, začínají připomínat dny po 11. září 2001, kdy se najednou začala objevovat videa a nahrávky, které jaksi nezapadaly do oficiálního kontextu. Čeká nás snad něco podobného i nyní? Je útok v Paříži jakýsi false flag, který má sjednotit Evropu a vyslat vojska do Sýrie za účelem odstranění Bašára Assada pod záminkou likvidace Islámského státu?

Mluvil jsem o tom již jednou ve svém pořadu na rádiu SVCS, že každá velká operace typu false flag má jisté chyby ve struktuře řízení i provedení, které jsou jasně vidět, ale veřejnost jim nevěnuje pozornost, protože má upřený pohled na celý obraz události jako celek, ale nevidí chyby v jednotlivých dílech mozaiky, které jsou chybné a do obrazu události rozhodně nepatří a díky tomu odhalují celé spiknutí.

Zdroj textu: AENews