Začíná depopulace lidstva Gatesovou vakcínou?

Podíval jsem se na Infowars a tam je článek, který popisuje jak jedna žena, která sama neočkována, vložila na Instagram příspěvek o obrovských problémech, které jí nastaly po kontaktu s očkovaným přítelem.

Stovky, možná tisíce ženských na Instagramu popisovaly příšerné věci. Menstruace 2x měsíčně, menstruace s příšerným krvácením, menstruace se sraženou krví velikosti kiwi, ženy, které byly již roky po menopauze najednou dostaly menstuaci. Desítky žen hlásily bizarní menstruační problémy a dokonce potraty. Vše mělo jedno společné. Ani jedna z nich nebyla očkována a u všech k těm poruchám došlo poté, co byly v kontaktu s očkovanou osobou proti Covid-19.

Podívejte se na video z InfoWars

 

Ve následnem videu Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.

 

V dalším videu zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.

 

A aby celá věc nebyla tak jednoduchá, David Formánek z Otevři svou mysl, objevil dokument z University J. Hopkinse v NY s názvem „Technologies to address Global Catastrophic Biological Risks„, (Technologie pro řešení globálních katastrofických biologických rizik). Na tom dokumentu je zajímavé to, že je z roku 2018 a píše s v něm o možnostech vzniku pandemie a zejména co je zajímavější, píše se tam o vývoji samopřenášených vakcín. Tedy v tom smyslu, že by stačilo naočkovat menší skupiny osob a ty by pak jen svou přítomnosti s neočkovanými přenesly vakcínu na ně. Když to porovnám s tím, co píší ty ženské na Instagramu a co říkají ti doktoři v těch videích, začíná to dávat smysl.

 

Co se to pro boha děje? Opravdu byla spuštěna depopulace lidí, jak předpokládal ten zmrd Gates v jeho přednášce na TED v Kanadě – „když se nám podaří vytvořit dobrou vakcínu, můžeme snížit světovou populaci o 10-15%“ – video  (cca od 03:19), nebo začíná Schwabův Great Reset? Nebo jsem jen konspirátor, který vidí vlka i tam kde jsou samé ovce?

České titulky: Otevři svou mysl