Zpětná vazba – přehled diskusních příspěvků

0
553

Zpětná vazba, co si lidi myslí – výpis diskusních příspěvků k článku „Babiš si s námi vytřel zadek, jeho vládu možná nepodpoříme. Rozklad. Vojta Filip se Zdeňkem Ondráčkem si vjeli do vlasů. Odepsaný Dolejš… Zjišťovali jsme, co se děje v KSČM„, publikovaném na Parlamentních listech 07. března 2018. Diskusní příspěvky jsou vloženy tak jak byly publikovány, bez úprav, včetně překlepů a možných gramatických chyb. Hulvátské a sprosté jsem nekopíroval.

Vložil: Admin

Dolejše pošlete do TOP09, více se tam hodí., svazačka, 07.03.2018 12:52:11
Na Babiše se vykašlete! Je to přesná analogie. Za Babiše není v ANO náhrada, i když je na něj, možná, vykonstruhovano obvinění. Za Ondráčka taky není nahrada, ale demokrati, v čele s Babišem ho obětovali. Babiš sám připustil a navrhl jeho odvolání, i když důvod odvolání nemá s dnešní dobou nic společného. To by nesměla být taky polovina sněmovny, každý má svou historii, pžed pučm i po něm. Jediné rozumné řešení, jsou dnes předčasné volby. Voliči jsou sice, podle některých „demokratů“(Chvojka), blbí, ale určitě si s tím poradí. I když máme premiéra Babiše, vládne a diktuje, pomocí masmedii, elit a neziskovek, Kalousek s 3%. Tak to je opravdová demokracie.

Nevím,zda KSČM prospěje,jestli neukončí podporu ANO !, luckyna, 07.03.2018 12:44:25
Spíše bych řekl,že ne,protože lze mluvit o zásadovém postoji po tom,co se Babiš tak hloupě namontoval do dění kolem zvcolení Vondráčka,s tím,že je pro jeho odvolání.Je to stejný podvod,jako si přivázat bankovnku na vlasec a po zaplacení si ji vytáhnout zpět ! Pokud nyní KSČ dál bude podporovat ANO,potom se jedná o bezzásadový postoj a protože s touto opozicí,která bude nadále obstruovat jsou opakované volby jistotou,KSČ na nich může s tímto postojem prodělat,ale v případě zásadového postoje bydělat!Jedná se o stranu,která je jediná z tradičních stran,která nenese tak strašný podíl viny na stavu státu !!!

Správný názor,, M.Š., 07.03.2018 12:41:14
Babiš by si měl se všemi potměšilci vytřít zadeko,ovšem pokud je chlap a má jasno,jak směřovat do budoucna.Zatím všichni ti potentovaní „demograté“,potměšilci a demagogicko ideologičtí magoři,jen opruzují,přináší chaos a zmatek,aniž by přišli s něčím pozitivním.Nezbývá než konstatovat,na řadě jsou jen předčasné volby,nic více ani méně.A Zeman nechť se jde vycpat s jeho odporem k předčasným volbám,sám má na hlavě,společně s Klausem,nasráno a českomorácká politika je jejich společným dílem,soudruhů z prognosťáku.Takže Zeman by měl dostat rozum a přijmout předčasné volby jako rozumnou alternativu k současnému „demograticko“ fašounskému marasmu.

Zdá se, že konečně komunisté pochopili…., manbures, 07.03.2018 12:40:08
Kdo je zneužívá a kdo si s nimi vytírá zadek…. NO ANO!

Svatá to pravda páni v KSČM, Sekurka, 07.03.2018 12:35:15
Filip zajistí, aby to vytření zadku komunisty, bylo noblesní. Od začátku jde jen a jen o menšinovou vládu jedné tvrdé ruky. A blbci se našli. A jejich kecání o programových průnicích, úhlech pohledu pro ještě blbější veřejnost, nic nevylepší. Pořád jsou to jen blbci, sloužící Burešovi, k řízení velefirmy Česko. To samé platí o SPD.

Spojení KSČM a Dolejš?, 17best, 07.03.2018 12:34:51
Nevím jakým divem světa může být pan či soudruh Dolejš členem KSČM. Nejsem členem této strany, tak bych jim do toho neměl mluvit, ale je to pro mne záhada. Tenhle člověk, který je dokonce místopředsedou má podivné názory. Jaký rozdíl například s panem Josefem Skálou, který kupodivu ani nesedí v parlamentu. Snad ve volbách komunisté použijí rozum, zvolí předsedou Josefa Skálu a soudruha Dolejše nechají přestoupit do TOP00.

Babiš tím skončil, teď už bude pouze pád k 20%., , Stále bdělý a ostražitý občan ČR, 07.03.2018 12:05:39
Dost voličů přejde ještě více k Okamurovi, zpět do KSČM a i do ČSSD. ANO jsem nevolil, ale tak nějak jsem je toleroval už proto, jak postupovali vůči Demokratickému smradu. Když ne Ondráček, který nic neudělal, má prověrku z NBÚ, je čistý, jak lilie, tak pak STOP trestně stíhanému Babiši. Stíhání sice nic neznamená, ale na druhé straně znamená. Až se očistíš, porosím, nyní ne. Babiš mě nas*al. Babiši, potopením Ondráčka jsi chtěl bodovat,ale nakonec jsi ztratil mnohé.

KSCM??? pro národ dnes v jedné řadě s pravicí., Zan, 07.03.2018 12:04:36
„Lidé mají pocit, že si s námi Babiš vytřel zadek a že si Filip a spol. dojednávají křesílka a kšeftíky v zákulisí, zatímco členové strany neví, co se děje.. Inu – svatá pravda.Dnešní vedení KSCM je zcela odtrženo od obyčejných lidí a dokonce i od své stranické základny. Vše jde oním dnešním systemem demokratické „zastupitelské demokracie“, ergo dobře zmanipulovatelné. Porovnejme to s bývalými obr sjezdy strany a tábory lidu a budete mít jasto. Tu i Okamura je blíže národu než ona KSC. Proto také na to doplácejí ve volbách. Prostě komunisti pro své verbální kecy nepřekročili svůj vlastní stín.

Pan Babiš je zbabělec, BohacP, 07.03.2018 11:59:45
Bojí se otevřeného spojenectví s SPD a KSČ.Aby ti kteří nejvíce poškodili tuhle zemi ,nechali ji roky rozkrádat a rozprodávat za babku neřekli že se spolčuje s „nedemokratickými“ stranami? V čem je SPD nedemokratická? V čem je fašitická? V čem je Okamura horší než Kalousek,Bělobrádek,Fiala a další kteří dovedli tuhle zemi až do skupivy rozvojových? Nebudˇte už hlupáci kteří si nechají před každýmu volbami goebesselovskou propagandou na ČT vnutit ty stejné gaunery kteří tady škodí už roky.Je paradoxem že politikou hýbou zas ti které skoro nikdo nevolil.Spolčeni v bandě pro potírání demokracie opět schovaní za „Demokratický blok“. Blok to ano. Ale soudruzi blokuji demokracii jako takovou.A ti na máměstích,kde byli když se tady celá desetiletí rozkrádala tahle země.Když Havel vyhnal Kryla a obklopil se komunisty? Tehdy nevadili?Kde jste byli pražané? Kde jste byli „umělci“?Kolik z vás protestovalo když Havel udělal autora pendrekových zákonů předsedou vlády.Kde jste všichni byli ,demokraté? Jste idioti a kálíte si do vlastního hnízda.Bohu žel idioti se probudí až s islámskám nožem nebo botou amerického vojáka na krku. Bez prominutí.To je můj rok od roku pevnější názor na české „voliče“ kteří se z 90 procen zajímají o volby a politku která utváří jeich každodenní život týden před nimi otázkou na souseda – koho volíš?.

Nemá cenu tady zbytečně cancat, Mirko Hýl, 07.03.2018 11:43:25
Zoufalí lidé se tady po těch všech prasárnách za těch skoro 30 let u voleb v naději i stébla chytají…Nikomu nedochází, že tenhle za těch skoro 30 let do morku kosti zažraný, prorostlý, zajetý, zvrácený, posichrovaný režim, nemá NIKDO opravdový a skutečný zájem ZÁSADNĚ změnit…A když se náhodou někdo najde, tak ho tenhle režim zadupe do země…

Vypadá to, že se komunisté rozhodli v parlamentu skončit., julim, 07.03.2018 11:38:08
Opětovné zvolení chytrého a slušného Švejka Filipa znamená setrvání této osoby ve funkci, kde by měl být mladý a dravý lídr. Nevím nevím, jestli ještě seženou dost hlasů aby v příštích volbách ať už budou řádné či předčasné zůstali ve sněmovně. Mají šanci jen tehdy, když to ostatní strany pokazí ještě více.

Křivolakost, názorová nepevnost a oportunismus !, Selkoj, 07.03.2018 11:31:35
Ano, to jsou znaky charakteristického počínání vašeho vedeni, soudruzi ! Nejlépe se to projevilo v době „ondráčkově“ krize a naplno to vyplulo po jeho rezignaci. I když jsem přesvědčen, že jeho rezignace byla přímým důsledkem situace, která se v KSČM v posledních týdnech naplno projevila vypěněním přes okraj a to do hodně špinavé pěny ! Problem je letitý a je skutečně způsoben tím, jak je v článku správně uvedeno, že část vediní je jsou placení zaměstnaci a zbylá část je na straně ekonomicky závislá ! Což vede k naprosté neschopnosti k jakékoliv smysluplné akci ! A tak z dosavadních veřejných vystoupení členů vedení KSČM bylo poslouchatelné a pochopitelné a gramotné pouze vystoupení pana Leo Luzara, který nemá žádnou kouli na noze a potřebnou dávku odvahy vrátit KSČM její bývalou komunistickou tvář ! A Zdeněk Ondráček jako jediný vyšel z této nechutné politické žumpy jako neposkvrněný vítěz ! Všechna čest, Zdeňku !

Jsme opravdu tak neschopní?, Autor holešovské výzvy, 07.03.2018 11:22:21
Podívejte se na diskusní příspěvky, Některé příspěvky vypovídají zcela jasně, že jejich autor nemá v hlavě vůbec nic než urážky. Jakmile se něco nepovede, hned se hledá viník. Teď se hledá viník za odstoupení pana Ondráčka z funkce předsedy kontrolní komise pro GIBS. A na koho to hodit? Na předsedu KSČM pana Vojtěcha Filipa: Kdyby byl Filip ze zlata, tak sám nic nezmůže. Ale je to jednoduché, hodit to na někoho. Uvědomujete si vůbec, proč nemůže být komunista předsedou kontrolní komise pro GIBS? Víte, co je utajených a nevyšetřovaných, odložených privatizačních podvodů? Policie se podílí na rozkrádání státu. Mafie státních zástupců kryje organizovaný zločin. Kdyby to začal někdo vyšetřovat, to by se děly věci. Proto je lepší chaos. Proto musí Miroslav Kalousek, Stanjura, Bělobrádek a další svými vstupy a osočováním komunistů, co tu dělali před 70 lety, vnášet do politiky nenávist. Kdybychom byli právním státě a byl tu pořádek, tak by seděli ve vězení a ne v paramentu. A všichni jim to žerou z ruky. Už je to jasný. S příchodem jara vylezou lidi do ulic. Za 28 let uvěřili mladí lidé, studenti, že v roce 1989 je mlátili lidi jako Ondráček a že před 70 lety komunisté páchali zločiny. Už jim nikdo neřekl nic o J. Fučíkovi a komunistech, kteří položili život za osvobození vlasti. Komunisti v roce 1948 přišli k moci zcela logickou cestou. KSČ byla založena po 1. světové válce a do vedení státu se dostala po 2. světové válce. K tomu je nutno vědět, že byla chudoba, viz historie.

Tak chlapi ! s čím že to „souhlasíte“ ?, Selkoj, 07.03.2018 11:47:16
Vždyť to průřez starých, dávno a všem známých blafů ! Přehlídka 28 let nic nedělání a nic nepodnikání se strany KSČM, umrtvování jakékoliv aktivity se strany vlastních členů, vyhýbání se základních diskusních problémů. Vedení strany se dokonale zabetonovalo už desítky let a úspěšně dusí jakoukoliv iniciativu zevnitř. Všichni funkcionáři nižších stupňů vedení se bojí otevřít hubu, aby neskončili, jako ti před nima ! Jinak řečeno, nedojde-li k totální výměně stávajícího UV, bude nastávající období tím posledním, kdy se, těsně před stoletím od založení strany, budou moci ještě počítat mezi „parlamentní strany“ .

Re: Jsme opravdu tak neschopní?, Jája1, 07.03.2018 11:36:33
Souhlas, dnešní mladí, vůbec neznají historii a ani nechtějí. Nikdo jim neříká, jaké to bylo za války, všechny hrůzy, co tu dělalo gestapo a SS. Republika byla v roce 1989 bez dluhů, školství na vysoké úrovni a dnes? Sát je zadluženy mnoha biliony, které nesplatí ani naši vnuci, inkluze školství. Za 28 let dokázali jen totálně zruinovat republiku, lidi ve většině dělají za minimální mzdy, atd. Hlavně že Kalousek, Bělobrádek,Herman si podávaji ruky se sudeťáky,, církvím tzv. vrátili majetky. Jaké majetky, ty přece měly jen pronajaté, či zapůjčené, atd. TOPka, KDU, Stan a jiní jen škodí a provokují. Nic víc, ani míň.

Vojta Filip je živým důkazem toho, že předsedou strany KSČM nemusí být komunista, NN, 07.03.2018 11:10:36
stačí, když je členem strany. Filip s Dolejšem jsou univerzálně použitelní v jakékoliv straně.

Takže asi takhle: u komoušů to vře, něco se děje, je vůle ke změně, jedna, 07.03.2018 11:08:50
u socanů mrtvo a ticho, tam to jde do kytek každým dnem. Takže za mě, komouši, když vymetete Dolejše, Filipa a toho předsedu poslanců, ani si nevzpomínám jak se jmenuje, ale byl proti Ondráčkovi, tak pak vás budu v předčasnejch volit, jinak pápá i se socanama. A zůstane tu pro reakcionáře jenom Okamura celý v bílém.

Nevolitelná KSČM, mudr.koudelka, 07.03.2018 10:45:44
Dolejš mi napsal tento mail: Pokud byste znal program KSČM, tak byste se netvářil zaskočeně. KSČM vždy byla strana internacionální a podporující myšlenku evropské integrace. Tím spíše v 21. století, v éře globalizace. Programová identita KSČM jako důsledně levicové strany je jasná Pokud by nám někdo chtěl podsouvat nahnědlou politiku ve stylu krajní pravice a paní le Penové, měl by tedy narazit. Papouškování xenofobů není opravdu cesta. Nacionalističtí panikáři jen českému zájmu ubližují… věřím že v tom subjekty, jako je ten Okamurův, zůstanou osamocené Jediná rozumná cesta je aktivní přístup české reprezentace k fungování EU, snažit se náš společný evropský dům měnit k lepšímu a ne ho bořit jak vzteklý harant, který nedohlédne důsledku svých činů. Na to je tento problém příliš vážný Distance od „stalinistického“ zneužívání moci je základem naší identity. A pokud si nenecháte pro sebe že nejsme spolek nacionalistických zaslepenců, tak děkuji. To potřebujeme, aby se o nás vědělo. Populističtí tajtrlíci, co vidí kořen problému v cikánech, muslimech a Bruselu fakt nejsou pro nás měřítko. Vliv na společnou Evropu budeme mít takový, jak se budeme snažit – včetně hledání spojenců pro takový postup. Anachronismy militantních fangličkářů nám ale nepomohou.

Komu to slouží?, Staročech, 07.03.2018 11:23:08
KSČM, chlapi vemte rozum do hrsti. Dohodněte se. To je právě úmysl a cíl toho všeho, chtějí vás rozhádat a rozložit. Jako všechny, rodiny, kolektivy aj. Pan Dolejš vždy trochu machroval, ale teď si geluje vlasy a je „nějakej divnej“. Vyperte si svoje prádlo doma, držte spolu a bude to ok. A k vládě? Každý vliv, i malý, je lepší než žádný.