Atentát na Dariji Duginovou

Posoudil jsem komentáře k mému rozboru videa a usoudil, že byly oprávněny. Takže jsem mou původní aktualizaci videa zrušil. Děkuji všem komentujícím.

Podle deníku RIA Novosti, Ruská Federální bezpečnostní služba odhalila vraždu novinářky Darji Duginové. Jak uvedlo středisko FSB pro styk s veřejností, bylo zjištěno, že pachatelkou je ukrajinská občanka Natalja Pavlovna Vovková, narozená v roce 1979.

vovkova-02

vovkova-01

Video FSB:

 

Zdroj: Ria Novosti

5 KOMENTÁŘE

 1. Hey there guys and gals. My friends and I are really glad to have found this group. Ive been searching for this info for months and I will be sure to tell my membership base to hop on by. The other day I was bouncing around through the internet trying to find a resolution to my tough questions. Now I am definately to take it all the way in whatever avenues I can. We are getting all nerded out on the revelations we are observing. Moreover, I just want to thank you deeply for such open sourcing. This has shifted me out of an old rut. Many beautiful creations are transitioning into my world. Its really a grand website to make new connections. I wish to add also that I am researching. when you get a chance, visit my newly created photography site:water restoration in del mar ca near me DIAMOND BAR CA

  • Thank you for your comment. But this site is for videos only. If I may, I suggest you check out my main website, Uncorrect TOP-CZ, where you will find many articles on the current political situation in the world – https://www.topcz.net

 2. Dobrý den, rád bych se vyjádřil k Vašemu „rozboru“: zřejmě Vám nic neříká automatická korekce světlosti videa, pokud natáčíte pomocí zařízení se samozaostřováním (mobilní telefony, minikamery typu go-pro atd…). Vzhledem k tomu, že na prvním záběru stojí vůz ve stínu (pod střechou celnice), vzniká tím velký kontrast mezi světlostí z vnějšího okolí v pozadí a potemnělostí místa ve stínu, včetně zastínených předmětů. Automatická korekce světlosti pak musí vyhodnotit, zda může potemělé předměty více zesvětlit, nebo zda je nechat potemělé vzhledem k pozadí, které je mnohem jasnější (sluneční světlo vně celnice). Je tam jasně vidět, že se s tím ono zařízení chvíli pere a pak vyhodnotí, že pozadí je příliš světlé na to, aby potemnělé předměty byly zachycené v přirozených barvách (vůz je navíc lesklý a šedostříbrný = více odráží světlo). Ve videu: čas 0:05 – vidíte náznaky šedostříbrné kapoty s dvěma tmavými pruhy, čas 0:08 – otevření kapoty motoru, čímž se zastíní světlo přicházející z venku a vidíme světlou barvu spodní strany kapoty. Pak celník přejde na druhou stranu, tím se do záběru opět dostane světlo z venku a celá spodní strana kapoty ztmavne, včetně celého auta, avšak i zde je v čase 0:13 vidět levý bok vozidla šedostříbrný, byť matně, právě díky světlu z pozadí videa. Není mi jasné, co myslíte tím popisem u první Vaší fotky „…žádně malůvky, žádné nápisy, prostě nic“ …a na Vaši otázku „Zdá se vám, ta levá strana barevné stejná, jako o vozidla, kterým přijela?“ Vám odpovím „Ano, barevně je stejná, ale díky tmavosti pozadí záběru nemusí autokorekce světlosti s ničím bojovat a tím pádem nemusí světlé předměty ztmavovat.“ A z Vašeho komentáře u poslední fotky si dovolím předpokládat, že ty bílé čáry na pravém boku vozidla jsou zřejmě ony „malůvky“ o kterých píšete u první fotky. Kdyžtak mě prosím opravte. Nicméně zde odpovím stroze: jedná se o odraz vodorovného silničního značení, které je v levém dolním rohu fotky jasně vidět… a o schopnosti lesklých a hladkých povrchů odrážet světlo a tedy i odraz okolí (zvláště pokud se jedná o bílé čáry na tmavé vozovce) Vám snad nemusím nic řikat. A pokud ano, stačí snad připomenout Váš odraz v zrcadle nebo třeba na hřbetu polévkové lžíce nebo nerez. kastrólu. Takže takhle bych na to odpověděl…. ;-)) Hezký den!

 3. Jejda taky někdo nechápe že se na autě kvůi leskuo zrcadlí okolí 😀 Admin asi nikdy neměl káru s novým lesklým lakem

 4. Malůvky ani nápisy nevidím ani na jedné fotce, pouze na poslední jsou vidět odrazy pruhů na vozovce na lesklém povrchu.
  Ten nesoulad odstínů laku může být zapříčiněn metalízou (někdy má i „střevličí“ efekt) a aktuálním osvětlením v místě focení (denní světlo/ zářivky/ sodík/ led ..). Světlo dokáže opravdu s barvami čarovat. Navíc ta první fotka je dělaná s přímým protisvětlem a to i bílá se dokáže jevit jako černá.
  A holčina po 15ti letech fakt vypadá jinak (natož, když jede na kokeši), tato dost děsivě.
  Takže tak

Comments are closed.