Elon Musk otevřel lidstvu cestu ke hvězdám!

Elon Musk otevřel lidstvu cestu ke hvězdám! Jeho raketa Falcon Heavy však vynesla do vesmíru nejen automobil Tesla Roadster, ale i další vzkaz Syndikátu lidstvu, civilizaci a americkým neoconům! Děsivý odkaz na myši, Calhounův experiment a konec světového četníka!

Jihoafrický rodák a přistěhovalec do USA, zakladatel PayPalu a dnes majitel firem jako Tesla Motors a SpaceX, zažil v úterý naprostý triumf a spolu s ním celé lidstvo. Elon Musk a jeho společnost SpaceX úspěšně otestovala nejsilnější konvenční raketu na světě Falcon Heavy během prvního zkušebního letu, který vynesl do vesmíru automobil Tesla Roadster s figurínou kosmonauta přezdívaného Starman. Kosmický modul, na kterém je automobil připevněn, byl naveden na meziplanetární dráhu k Marsu, který obletí a bude následovat k pásu asteroidů. Naproti původním informacím médií nepůjde o navedení na oběžnou dráhu k Marsu, protože k tomu není kosmický modul zatím vybaven manévrovacími motory, které jsou nezbytné ke korekci dráhy při přiblížení k Marsu. Co je potřeba na tomto místě zdůraznit, to je skutečnost, že poprvé v lidské historii soukromá společnost dokázala postavit a otestovat raketu pro meziplanetární lety bez finanční asistence amerického kongresu, vlády nějaké země nebo armády.

musk1Raketa Falcon Heavy na odpalovací rampě na Cape Canaveral na Floridě.

Tím se otevírá cesta komercionalizaci letů do celé naší sluneční soustavy. Raketa Falcon Heavy je sestavena ze 3 nosičů Falcon 9, které jsou v konfiguraci Heavy k sobě přišroubovány jako stavebnice. Konstrukce raket je koncipována jako vícepoužitelná, všechny tři nosiče se po vynesení nákladu nebo kosmické lodě na orbit vrátí zpátky na Zemi a přistanou na přistávací platformy. Během úterního testu se podařil návrat dvou pomocných postranních raket, středový modul přistání nezvládl a minul plošinu na lodi v Atlantickém oceánu. Navzdory tomuto drobnému neúspěchu, který snižuje rentabilitu závěrečné kalkulace nákladů startu, je úterní test mezníkem lidstva a zejména vítězstvím Syndikátu. Cesta “nahoru” je nyní otevřena pro světové globalistické elity, které budou mít peníze, aby si cestu “nahoru” zaplatily. Dochází k naplnění předpovědí programovacích filmů Hollywoodu (Elysium), kterými Syndikát v předstihu už mnoha let vysílá lidstvu vzkazy o cestě lidstva z planety Země pryč na jiná tělesa. A v úterý zazněl vzkaz s naprostou tvrdostí.

Elon Musk vyslal k Marsu auto a lidem na Zemi vzkaz

Během přímého přenosu po dosažení orbity, když totiž došlo k odhození krytů kosmického modulu a objevil se Starman sedící v Muskově automobilu Tesla Roadster, začala hrát hudba, která mladým lidem asi mnoho neřekla, ale starší okamžitě poznají, že šlo o skladbu “Life on Mars” od Davida Bowieho. Syndikát už dvakrát použil skladby Davida Bowieho v jiných vzkazech, ale o těch nyní nebudu hovořit. Abyste se dostali do obrazu, udělal jsem české titulky k této skladbě a videu, které SpaceX umístil na internet z živého záznamu z vozu Tesla Roadster, jak míří k Marsu. Nejprve si skladbu níže pusťte, pokud jí neznáte a poslechněte si slova písně, resp. titulky (tlačítko “CC” v liště videa), pokud nevládnete angličtinou a potom pokračujte ve čtení tohoto článku. Skladba Davida Bowieho totiž obsahuje vzkazy oběma pilířům sionistické světové moci NYLON (New York – London), jeden vzkaz míří americkým neoconům do USA, které reprezentuje dům Rockefeller a druhý vzkaz míří proti Británii, Londýnu a domu Rothschild.

České titulky zapněte kliknutím na ikonku CC a výběr Čeština“

Skladba začíná odkazem na Calhounův experiment s populací myší. Pokud nevíte, o co jde, video a článek o tomto experimentu najdete zde. Bowie přirovnává lidi k myším, které hrají roli v předem určených rolích, jedni jsou lotři, druzí muži spravedlnosti, jiní jsou nevinní. Svět je taneční sál, ve kterém se lidé rvou. Pořádek dělá muž zákona, který přijde, ale místo rváčů zbije nevinného chlapa. Tato alegorie odkazuje na roli USA a americké armády ve světě jako světového policisty, kdy ovšem tato armáda často nezasahuje tam, kde by měla, proti těm, kteří jsou hrozbou, ale proti úplně někomu jinému, kdo je nevinný. Nepřipomíná vám to něco? Migrační krize zachvacuje Evropu, ale americký světový policajt zasahuje na hranicích v Rusku, rozvrací Sýrii, vtrhl do Iráku a Afghánistánu bez mandátu OSN. První sloka Bowieho skladby popisuje život imaginární dívky, která má vlasy jako myš. To je první odkaz na myši v písni, k dalšímu se brzy dostaneme. Dívka má iluze o světě, které čerpá z médií, z filmů. Jenže obsah se jí zdá plytký. To je odkaz na sitcomy, nekonečné seriály o životě, které odvádějí pozornost a soustředění lidí od pravých problémů.

David Bowie už v roce 1971 zakódoval do písně vzkazy lidstvu, Elon Musk pustil skladbu z orbitální dráhy Země jako plivanec, o kterém se zpívá v písni

Dívka by nejraději těmto lidem naplivala do očí, když ji žádají, aby se soustředila na… a v tom okamžiku přichází refrén, který navazuje na předchozí větu, že dívka se má soustředít na to, co jí řeknou média, na tzv. mediální obraz světa, kde se perou námořníci v tanečním sále, pořádek přijde sjednat policista (odkaz na USA a americkou armádu), ale muž zákona začne mlátit nevinného, zatímco námořníci se mezi sebou mlátí dál. Dívka se na to dívá a říká si v duchu, jestli si ti všichni jednou uvědomí, že hrají role v jedné neuvěřitelné a děsivé celosvětové show. David Bowie zde udeřil alegoricky tak dokonale na hřebík, že každému tento smysl okamžitě dojde a především je to od Elona Muska neuvěřitelná provokace a trolling proti americkým neoconům, protože píseň vznikla jako válečný protest song proti válce ve Vietnamu v roce 1971. Jenže nadčasový přesah textu je opravdu děsivý, možná proto, že se od Vietnamu nic nezměnilo.

musk2Motory Merlin na raketě Falcon Heavy.

Druhá sloka písně je odsouzením americké veřejnosti jako takové. Američany zajímají zástupné problémy, což symbolizuje text o Mickey Mouseovi, který vyrostl v krávu, že americké pracující zajímají slevy v obchodech a životy slavných, jejichž hlasy si mohou koupit na hudebních nosičích a mít je doma a cítit se slavnými spolu s nimi. Je to odsudek konzumu, ale vzápětí znovu a opět Bowie odkazuje na myši, konkrétně na hordy milionů myší, ale stejně tak zaútočí na britskou vládu, že se vymkla kontrole britských občanů, pejorativně i psů, kteří mají v Británii stejný status jako děti a klaunům, Bowieho přezdívka pro politiky, které nazýval klauny. Světové dění je jako špatný film, který se opakuje a byl mnohokrát již napsán obyčejnými lidmi jako scénář, ale nestačí to, lidé se nepoučili, bude tudíž napsán znovu, námi samotnými, když nás Bowie kdykoliv požádá, abychom se soustředili jen na média, tzn. na taneční sál světových událostí. Přitom jedinou otázku, tu jedinou, kterou by se mělo lidstvo doopravdy zajímat, je cesta lidstva k Marsu a otázky života, nejen na něm.

Nedívejte se na svět skrze mainstreamová média, stanete se herci ve vlastní děsivé celosvětové show!

A to je Syndikát, Kapitola I. a smysl lidstva a jeho návrat ke hvězdám, protože Země není našim domovem, našeho druhu. Elon Musk jako sentinel Syndikátu na Zemi dokázal v úterý otevřít meziplanetární cestování všem lidem, takže toto privilegium už nenáleží jen Progos, tedy správcům planety, sionistům, tzv. národu vyvolenému a jejich celosvětové úderné pěsti, americké armádě. Všimněte si, že americký Kongres a ani Pentagon nijak nekomentovali obrovský úspěch Elona Muska, jak všichni mlčí jako zařezaní. Jediný, kdo Muskovi pogratuloval, je americký prezident Donald Trump. Musíme se podívat, co konkrétně Donald Trump napsal, to je totiž v mnoha ohledech opravdu velmi zásadní a klíčové.

Congratulations @ElonMusk and @SpaceX on the successful #FalconHeavy launch. This achievement, along with @NASA’s commercial and international partners, continues to show American ingenuity at its best! pic.twitter.com/eZfLSpyJPK

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) February 7, 2018

Donald Trump v překladu napsal: “Gratulace Elonu Muskovi a SpaceX k úspěšnému startu Falconu Heavy. Tento úspěch, spolu s komerčními a mezinárodními partnery NASA, pokračuje v předvádění americké důmyslnosti v nejlepším světle!

Všimněte si, že Donald Trump nikde nezmínil americkou armádu, ani americkou vládu, ale pouze komerční a zahraniční partnery NASA, kteří pomáhají SpaceX. Tento Trumpův tweet odkazuje nejen na ruské technologie v americké raketě Falcon 9, nejen na 627 ruských inženýrů v NASA a ve SpaceX, kteří v 90. letech za Jelcinovy likvidace Ruska odešli z ruského kosmického průmyslu do USA a nyní pracují na projektu raket Falcon, ale je to i odkaz především na mezinárodní zdroje a soukromé firmy z celého světa. Falcon Heavy je raketa, která nepotřebuje posvěcení a souhlas amerických neoconů, americké armády a amerického kongresu. Falcon Heavy je primárně určena pro meziplanetární lety, dokáže vynést na oběžnou dráhu natolik velké náklady, které odpovídají hmotnosti kosmické lodi pro meziplanetární lety. Stroj pro cestování ve sluneční soustavě je připraven. Spolu s tím začnou ale probíhat i procesy, který brzy uvidíte i okolo sebe.

Elon Musk otevřel cestu k meziplanetárnímu cestování. Elity už cítí, že dole na Zemi není všechno v pořádku

Nejbohatší lidé se začnou nenápadně zbavovat svých pozemků a nemovitostí, stejně tak jako zlata a drahých kamenů. Cesta “nahoru” bude v prvních letech, minimálně příštích 20 let, extrémně drahá, ale systémy podpory života pro kolonizaci cizích planet jsou již nachystány. Elon Musk má k dispozici naprosto všechny planetární zdroje na Zemi, na které ukáže. Nic nemá v této chvíli vyšší prioritu, než osídlení povrchu jiného tělesa, než je Země. Spěch je opravdu značný, vědí co přichází, subtropické oblasti vysychají, brzy nás čeká kromě ekonomické migrace i úplně nová vlna, kterou jsme dosud neznali. Migrace klimatická. Spolu s ní dojde ke zmenšení zemědělsky úrodné půdy. Opět odkaz na filmy Hollywoodu, Interstellar a kukuřici v úvodní části filmu. V posledních dnech vypustil Netflix další programovací video, The Cloverfield Paradox. Film pojednává o světové krizi a nedostatku energie, elektřiny atd. Jediná země, která má zdroje nerostů, ale nechce se o ně podělit se světem, je Rusko a ve filmu příběh vypráví o tom, jak Německo na Rusko kvůli těmto zdrojům zaútočilo, protože už nic jiného Německu nezbývá, samo trpí nedostatkem zdrojů.

musk3Přistání pomocných raket Falconu Heavy na Floridě.

Hollywood a další subjekty vypouští v poslední době vzkazy skrze filmy natolik intenzivně, že je jasné, že něco se děje. Ale takový trolling a plivnutí do tváře, jaké provedl Elon Musk v přímém přenosu se symbolem kosmonauta (objevitele) a auta (symbolu svobody) s hudbou a textem písně Davida Bowieho, který ve skladbě útočí proti americké moci armády a neoconů a proti britskému domu Rothschild, to je opravdu naprosto neuvěřitelný signál, že právě došlo k rozlomení další globalistické pečeti. Už nikdo nepotřebuje americkou armádu, ani kongres a peníze sionistického pilíře NYLON, protože to, na čem opravdu záleží, na co bychom se my jako lidé měli zaměřit a soustředit, to není stříbrné plátno, mediální taneční sál s událostmi, které odvádí pozornost, ale měli bychom si začít klást opravdové otázky, na kterých opravdu záleží, z pohledu naší budoucnosti, světa okolo nás, našeho prostoru, ve kterém žijeme a kam míříme.

Zdroj textu a foto: AE News