Nový Harley-Davidson jen za cca 170.000 Kč

Vložil: Admin

Splň si túto jar sen o motocykli Harley-Davidson. Vďaka programu Easy Ride je Harley-Davidson Street 750 tvoj za neuveriteľnú cenu len 6 324 eur!

Harley Davidson

Harley-Davidson Street 750

Veľkosťou menší, obratnejší a najmä lacnejší! Taký je model Harleya, ktorý môžeš vlastniť aj ty bez toho, aby si šetril do dôchodku alebo obetoval celoživotné úspory! Harley-Davidson Street 750 je vstupným modelom do „Harley“ sveta. Svojimi jazdnými vlastnosťami sa však vôbec nemusí hanbiť. Je konštruovaný a navrhnutý tak, aby oslovil tých, ktorých segment motocyklov značky Harley v minulosti obchádzal. Časy sa však menia!

Harley Davidson 750

Harley Davidson 750

Harley-Davidson dostupný pre masy

Harley si berie „na paškál“ mladšie ročníky, ktoré sú menej majetné a doteraz boli mimo segmentu zamerania prísne orientovanej politiky svetoznámej firmy. Prečo? Nádherne to vysvetľuje komentár vo videu na konci článku. Výrobca kultových motocyklov sa rozhodol, že pôjde cestou hľadania zákazníkov, ktorí u značky Harley ostanú na celý život.

Harley Davidson 750

Program Easy Ride

Vďaka programu Easy Ride máš aj ty šancu získať model Street 750 za neuveriteľne nízku cenu! Harley Street 750 môže byť tvoj len za 6 324 eur s daňou! Ak chceš viac, môžeš si vybrať z modelov Dyna a Sportster s objemom 1200 cm³ a uplatniť si na ne bezplatný servis po dobu 2 rokov! Pre ktorú ponuku sa rozhodneš? Na Harleya netreba viac čakať! Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu, má jasný zámer. Aký? Pritiahnuť k značke mladú generáciu, ktorá o motocykloch Harley môže zväčša len snívať!

Detail

Harley dostupný aj pre teba!

Chceš vedieť viac? Informácie nájdeš u predajcov značky Harley-Davidson v SR. Sleduj video a nenechaj si ujsť príležitosť vlastniť stroj kultovej značky Harley!

Zdroj textu a foto: Autobazar.eu