Sedm reálně existujících vozidel o kterých nevíte, že existují

Vložil: Admin

Č.1 AeroMobil 3.0
AeroMobil je létající vůz, který dokonale využívá stávající infrastrukturu vytvořenou pro automobily a letadla a otevírá dveře skutečnému cestování. Jako auto se vejde do jakéhokoli standardního parkovacího místa, používá běžný benzin a může být používáno v silniční dopravě stejně jako jiné vozy.

Č.2 Hum Rider.
Všichni snímee o tom, že bychom pouhým stisknutím tlačítka přeskočili kolonu automobilů před námi. Totéž si přála i posádka ve společnosti Verizon, která vytvořila vozidlo, jenž eliminuje dopravu, a splňuje všechny představy řidiče.

Č.3 Letrons
LETRONS je první a jediný svého druhu na světě s plným převáděním výkonu v jednom stupni a vynikajícími technickými daty. LETRONY mohou být k prodeji, pokud projekt kupujících a důvody jejich použití splňují kritéria týmu LETRONS.

Č.4 Wild Fennec Prototyp Defender
DEFENDER 110, žádné omezení, od terénního vozidla až pro naprosté pohodlí za 43 sekund.
Více na: https://www.wild-fennec.com/

Č.5 Doubleback
VW Camper Technologie DoubleBack zahrnuje techniku a materiály letadlového průmyslu. To přináší velkou sílu pro minimálně extra hmotnost. Výsuvné prodloužení váží méně než 150 kg. Motor je dodáván jako dieselový motor o objemu 2,0 nebo 2,3 litru. Počet sedadel pro 5 osob, manuální, nebo automatická převodovka, nové doplňky pro nábytek s novým rozložením.

Č.6 Mercedes VARIO Alkoven 1200
VARIO Alkoven, je prostorné obytné auto pro celou rodinu. VARIOmobil je vynikající a poskytuje volnost při plánování interiérů, celkové výbavy, malby a mnoha dalších detailů. Zapomeňte na omezené varianty interiéru a minimálně vybavené typy podvozků a začněte s námi vytvářet vlastní visi vašeho obytného automobilu.

č. 7 EO Inteligentní spojovací vůz EO Smart Connect Car 2
Inteligentní spojovací vůz EO Smart Connect Car 2, byl zkonstruován inovačním centrem DFKI Robotics speciálně pro městské prostředí. Může se zmenšit, aby se vešel do menšího prostoru a dokonce i po stranách do parkovacích míst. V podobném provedení jsou sedadla. Má čtyři elektromotory, každý namontovaný na náboji kola. Tento design dovolil inženýrům dát vozu skutečné nevídané otáčení. Každé kolo se může otáčet o 90 stupňů.